هواداران بدون بلیط به کوبه برایانت یادبود خواست به دور ماندن از خانه

از احترام به خانواده کوبه برایانت و هشت نفر دیگر کشته شده در ماه گذشته در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس پلیس اصرار طرفداران به دور ماندن از مرکز استیپلز در طول روز دوشنبه یادبود مگر اینکه آنها یک بلیط.

L. A. رئیس پلیس میشل مور روز جمعه گفت که اگر بازدید کننده به مرکز شهر لس آنجلس محل برگزاری در میان 20,000 یکی عزاداران برای یادبود آغاز می شود که در ساعت 10 صبح آنها اجازه داده نخواهد شد به اطراف منطقه از جمله L. A. Live.

“کل این منطقه خواهد بود سنگر خاموش” مور گفت. “به عنوان یک ماده از احترام … افتخار خانواده آرزوها و اجازه می دهد این رویداد به عنوان هموار به عنوان امکان پذیر است.”

la-me-kobe-memorial-staples-access-01.jpg

(لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

مور گفت: موانع کشش از پیکو بلوار به المپیک بلوار و هر کسی بدون بلیط به یادبود و همچنین تطبیق شناسایی نمی شود مجاز به منطقه در طول رویداد روز دوشنبه. هر کسی که در تلاش برای نقض خطوط پلیس را بازداشت کرد.

وقتی پرسید که آیا پلیس در مورد اختلالات به بسته رویداد مور گفت: “این است که نه لس آنجلس, من می دانم.” رئیس اضافه شده است که او انتظار Angelenos و برایانت طرفداران به افتخار خانواده و ماندن در خانه و یا محل کار و تماشای یادبود در تلویزیون و یا وب سایت. این رویداد را به صورت زنده توسط رسانه های خبری از جمله لس آنجلس تایمز.

مرکز استیپلز رئیس جمهور لی Zeidman که مسئول نظارت بر اطراف پردیس برای Anschutz Entertainment Group گفت: کسب و کار در L. A. Live بسته خواهد شد صبح روز دوشنبه به عنوان خواهد گرجستان و خیابان و جوجه Hearn دادگاه. عظیم صفحه نمایش ویدئو, خارج از L. A. Live پیچیده خاموش خواهد شد.

تبلیغات

“وجود خواهد داشت هیچ چیز برای دیدن اینجا” Zeidman روز جمعه گفت از خارج محوطه بین مرکز استیپلز و L. A. Live. او گفت: عقب و جلو طرف مرکز استیپلز که در آن برایانت بازی برای دو دهه به عنوان یک Laker خواهد بود به طور کامل مسدود.

برخی از کسب و کار در L. A. Live مطمئن بودند زمانی که آنها باز خواهد بود. یک کارمند گفت: حیاط خانه رستوران در حال برنامه ریزی برای باز کردن بعد از معمول است. رستوران دیگر ممکن است صبر کنید تا صبح روز دوشنبه به تصمیم می گیرید که چگونه برای انطباق با تعطیلی..

معلوم بود که آیا مهمان در نزدیکی جی دبلیو ماریوت/ریتز کارلتون هتل تحت تاثیر قرار خواهد.

تنها دارندگان بلیط اجازه خواهد داشت در این منطقه تا بعد از ظهر Zeidman گفت:, و اضافه کرد که تمام بلیط — که در محدوده قیمت از $24.02 به $224 — توزیع شده است. بیش از 80,000 نفر برای اعمال بلیط قرعه کشی درآمد حاصل از آن خواهد بود اهدا به مارهای زهردار مناطق گرمسیر و Mambacita ورزشی پایه و اساس است.

برایانت بیوه ونسا که قبلا اشاره شد در Instagram اهمیت تاریخ از یادبود 2-24-20: دختر Gianna که شد کشته در سقوط هلیکوپتر عینک شماره 2 در حالی که بازی بسکتبال کوبه برایانت عینک شماره 24. این “20” دلالت سال جاری نیز تعداد سال برایانت برای لیکرز.

Zeidman گفت که بیش از 250 ، 000 نفر بازدید L. A. Live در روز پس از Jan. 26 تصادف که جان برایانت دختر و هفت نفر دیگر به عنوان آنها پرواز به برایانت Mamba آکادمی ورزشی برای جوانان در بازی بسکتبال. او و مور گفت که انتظار می رود روز دوشنبه ادای احترام به هر دو غمگین و احترام.

مور گفت که در حالی که پلیس نمی شد انتظار هر گونه مشکلی در اطراف این رویداد همه افسران خواهد بود و اداره پلیس لس آنجلس آماده خواهد شد به صورت خود به خودی رویدادهای سراسر شهر بود.

تبلیغات

مرکز استیپلز مدیران می گویند که “امیدوار” است که این رویداد را به پایان برساند 1 p. m. و این که هر کس را ترک خواهد کرد بی درنگ. این محل باید به میزبان کلیپرز بازی برابر ممفیس گریزلیز در 7:30 شب.

سخنگوی مایکل راث گفت: عرصه انتظار یک انتقال آرام.

“آن چه ما تبدیل ساختمان از یک رویداد دیگر” او گفت:. “ما آن را انجام داده است.”

بار کارکنان نویسندگان کالین Shalby و اندرو Greif کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de