اعضای خانواده چهار کشته در کوبه برایانت تصادف سو هلیکوپتر شرکت

بزرگنمایی این تصویر

آتش نشانان کار در سایت که در آن یک هلیکوپتر سقوط کرد, کشتن ستاره بسکتبال Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت نفر دیگر کشته در کالاباساس کالیفرنیا در ماه ژانویه است. Mark J. Terrill/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Mark J. Terrill/AP

تقریبا سه ماه پس از لا بسکتبال, آیکون, Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت نفر دیگر کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر اعضای خانواده از چهار نفر که جان خود را در سقوط suing به نگه داشتن هلیکوپتر صاحبان مسئول در مرگ و میر.

دو پرونده های حقوقی ثبت الکترونیکی روز یکشنبه در لس آنجلس برتر دادگاه ادعا می کنند که جزیره بیان هلیکوپتر, Inc., و آن صاحب جزیره بیان برگزاری Corp. بودند غفلت و بی دقتی رفتار بود که یک “عامل اساسی” در تصادف.

شاکیان جان و الکسیس Altobelli که پدر و مادر و خواهر کشته شده در Jan. 26 حادثه رنج می برد اقتصادی و غیر اقتصادی خسارت وارده به عنوان یک نتیجه از این شرکت به اتهام مسامحه با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

بزرگنمایی این تصویر

گل ها و عکس های افتخار اعضای Altobelli خانواده خارج فرشته ورزشگاه در آناهایم, کالیفرنیا. مربی جان Altobelli, 56 (سمت راست) همسرش, Keri 43 (دوم از چپ) و دخترش, الهام, 13 (سمت چپ) درگذشت در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26 نیز کشته NBA ستاره Kobe Bryant. دامیان Dovarganes/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دامیان Dovarganes/AP

تقریبا یکسان کت و شلوار واصل شد به نمایندگی از کریستینا Mauser مرد زن مرده و کودکان است. Mauser بود یک مربی بسکتبال با Mamba آکادمی ورزشی.

در ماه فوریه یک تحقیق مقدماتی ملی ایمنی حمل و نقل در بر داشت هیچ نشانه ای از خرابی موتور.

آنچه در آغاز به عنوان یک روال سفر از سانتا آنا کالیفرنیا به Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس به سرعت تغییر; با وجود مه سنگین و آب و هوای نامساعد, خلبان, Ara Zobayan درخواست های ویژه ترخیص کالا از پرواز کنترل برای ادامه پرواز.

این NTSB در بر داشت Zobayan پرواز به ابرها و از دست کنترل هلیکوپتر; مدت کوتاهی پس از آن هواپیما سقوط کرد یک تپه در Calabassas کشتن همه نه نفر در هیئت مدیره.

هلیکوپتر حامل کریستینا Mauser یک مربی برای Mamba آکادمی ورزشی دختران تیم که Gianna برایانت الهام Altobelli و Payton چستر بازی برای. آنها همچنین روی عنوان شد Altobelli پدر و مادر و چستر را.

وکلای مدافع برای ونسا برایانت Kobe Bryant بیوه ثبت دادخواست عمدی در ماه فوریه در همان روز یک مراسم یادبود برگزار شد دخترش و فوق ستاره لیکرز در استیپلز سنتر.

در این شکایت شاکیان ادعا Zobayan شکست خورده “به استفاده از مراقبت معمولی در خلبانی هواپیمای موضوع.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>