واقعیت را بررسی کنید: تهمت میاد فرماندار فلوریدا با وجود انتقاد از Coronavirus پاسخ

بزرگنمایی این تصویر

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در یک درایو-از طریق coronavirus تست سایت در مقابل راک ورزشگاه در روز دوشنبه. Wilfredo لی/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Wilfredo لی/AP

در طول روز سه شنبه در کاخ سفید نشست خبری رئیس جمهور تهمت فلوریدا گفت: رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است “یک فرماندار” چه کسی “می داند که دقیقا چه چیزی او را به انجام” در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

معاون رئیس جمهور مایک پنس اضافه شده به DeSantis تمجید کرد و گفت: این فرماندار جمهوری خواه اتحاد “است و قاطع از مراحل اولیه است.”

اما به گفته کارشناسان بهداشت عمومی هزاران نفر از مراقبت از سلامت کارگران و در حال بررسی یک طرح دعوی در دادگاه DeSantis رهبری بوده است محزون می خوانی ناکافی است.

فلوریدا است که در چنگال یک تشدید شیوع کروناویروس با مقامات بهداشتی دولت در روز سه شنبه گزارش 600 بیشتر مورد تأیید آوردن آفتاب دولت در مجموع عفونت به بیش از 6,700. مقامات می گویند 85 فلوریدا درگذشت از COVID-19.

فلوریدا یکی از معدود کشورهای با تعداد زیادی از عفونت است که هنوز دستور ساکنان ایالت باقی می ماند در داخل خانه. DeSantis صادر کرده است “امن تر در خانه” به منظور پوشش چهار South Florida شهرستان است که در اثر تا 15 آوریل است.

اما این اندازه گیری می افتد به خوبی از کاخ سفید نیروی خود هدایت است که در حال حاضر همه اصرار آمریکایی ها برای جلوگیری از تماس غیر ضروری کسب و کار را تعطیل و سفر بود تا حد زیادی محدود برای 30 روز آینده حداقل.

اولین coronavirus موارد تشخیص داده شد در فلوریدا در تاریخ 1 مارس در عین حال کارشناسان بهداشت عمومی می گویند DeSantis’ اقدامات چیزی جز “قاطع مراحل” گرفته شده “در اوایل.”

به عنوان هزاران نفر از spring breakers flocked به فلوریدا DeSantis تولید انتقاد نمی امتناع نزدیک سواحل در سراسر کشور. فرمانداران در نقاط دیگر کشور شد و قفل کردن شهرها و شهرستانهای اما DeSantis به تصویب رسید و یک دست کردن رویکرد برای هفته ها.

تاکتیک اتحاد چپ خط مقدم پزشکی کارگران بی قراری. نزدیک به 2000 فلوریدا حرفه ای بهداشت و درمان امضا نامه ای سرگشاده به Desantis شفاعت او را تهاجمی تر اقدامات مانع از گسترش این ویروس از جمله تصویب یک ایالت پناه-در-محل سفارش.

جثه Szapocznik متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه میامی میلر دانشکده پزشکی تا به حال این را می گویند به Tampa Bay Times فلوریدا در پاسخ به این pandmeic: “کاملا صادقانه اگر ما هیچ کاری انجام نمی خواهیم مانند نیویورک” با اشاره به ایالات متحده’ کانون جهانی شیوع کروناویروس.

طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط سانتا رزا ساحل وکیل استدلال می کند DeSantis است که قانون اساسی نیاز به حفاظت از ساکنان دولت از ویروس است و درخواست دولت مستند از جمله بسته شدن تمام سواحل است.

با وجود فشار به آغوش دقیق تر اقدامات DeSantis نشان داده شده در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که او قصد دارد در ماندن این دوره است.

“من فکر می کنم بدون توجه به آنچه شما انجام, شما در حال رفتن به یک کلاس از مردمی که فقط هر آنچه که جهنم آنها می خواهند به” گفت DeSantis اشاره کرد که فلوریدا باید “مسئول” جلوگیری از جمعیت و اقامت در داخل خانه اما او نمی خواهد الزامی شیوه های آن با ایالت سفارش.

“مردم باید فقط خودت و اقامت در اطراف خانه تا آنجا که آنها می توانند” DeSantis گفت. “از نظر اجتماعی بودن در حال حاضر این است که نه تنها زمان به اجتماعی بزرگ کرده است.”

Desantis گفت: اگر کاخ سفید نیروی کار به طور خاص از او خواست به اتخاذ بیشتری در مهار سیاست های او را در نظر بگیرید اما او اشاره کرد که مقامات فدرال انجام داده است تا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im