بزرگنمایی این تصویر

سناتور برنی ساندرز باعث می شود یک نقطه در طول 11th حزب دموکرات مناظره ریاست جمهوری در ماه مارس ، مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

رئیس جمهور تهمت خواسته بود روز شنبه به همین دلیل دولت او نشده بازگشایی healthcare.gov بورس به کمک پل های بیمه پوشش شکاف برای کسانی که بیمه های خصوصی و کسانی که واجد شرایط نیست برای مدیکید.

“وجود خواهد داشت افرادی که اصلا بیمه که بیمار قبل از هر یک از این اقدامات کاهش قرار دارد به محل” فاکس نیوز ” جان رابرتز خواسته در coronavirus نیروی کار جلسه. “بدون باز کردن بیمه مراقبت های بهداشتی که در آن می توانید آنها را پیدا بیمه ؟ افرادی که نمی بیمه توسط این شرکت ها هستند که پوشش هزینه copays که در آن می تواند به مردم در حال حاضر برای دریافت بیمه بهداشت و درمان اگر/قبل از آنها مریض است؟”

معاون رئیس جمهور مایک پنس در پاسخ اول غیر قابل پاسخ است که ستایش رئیس جمهور برای جعل روابط با شرکت های بیمه بهداشت و ذکر گسترده تحت پوشش مدیکید برای coronavirus تست و درمان است.

اما پاسخ او نیست آدرس افرادی که شغل خود را از دست اما نمی خواهد واجد شرایط برای پزشکی. یک مقام ارشد دولت رسمی تایید به NPR که فدرال ویژه ثبت نام دوره healthcare.gov نمی شد در نظر گرفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به خندیدن در پنس را نيمه filibuster.

“من فکر می کنم این یکی از بزرگترین پاسخ من تا کنون شنیده ام. چون مایک قادر به صحبت می کنند به مدت پنج دقیقه و نه حتی لمس سوال خود را. این چیزی است که شما تماس های زیادی حرفه ای” نسبت ناروا گفت.

اما او آمد و گفت: آن را یک “سوال منصفانه” است و “چیزی که ما واقعا می خواهم به نگاه به دلیل آن به نظر نمی رسد عادلانه است.”

رئیس جمهور سپس به نظر می رسید حاکی از آن است که دموکرات نبوده و با تمرکز بر این موضوع است.

“آنها در حال صحبت کردن در مورد آن را در سال 2020 انتخابات بیش از حد و هیچ کس را بدست به آن است. هیچ کس در مورد آن صحبت کردیم در همه. من فکر می کنم ما در حال رفتن به آن را دریافت کنید. من فکر نمی کنم که گروه دیگر را به آن را دریافت کنید. آنها حتی صحبت درباره آن را,” او گفت:.

اگر توسط “گروه دیگر” او به معنی دموکرات و سپس او را از تخت اشتباه است.

کل اولیه فصل برای دموکرات ها تا به حال مراقبت های بهداشتی در آن مقدم با طرح یا ساخت در قانون مراقبت مقرون به صرفه (معمولا به عنوان “Obamacare”) و یا بیشتر با نوعی از مدیکر برای همه.

سناتور. برنی ساندرز شده است برگزاری مجازی بحث میز گرد جایی که او همچنان به فشار برای یک سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی.

در واقع ساندرز معتقد است که ایده های خود را به خصوص در گسترش پوشش مراقبت های بهداشتی در حال به دست آوردن بیشتر رزونانس در داخل کشور در بخشی به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“مردم ممکن است فکر کرده اند که ایالات متحده کنگره جمهوری خواه رئیس جمهور جمهوریخواه سنا خواهد انجام آنچه آنها” ساندرز گفت: در مصاحبه با صبح Edition‘s نوئل کینگ با اشاره به تاریخی عبور از 2 تریلیون دلار اقتصادی امداد بسته است. این بسته شامل بیش از 150 میلیارد دلار برای سیستم مراقبت های بهداشتی از جمله بودجه برای بیمارستان ها و تحقیق و درمان و تجهیزات.

“وجود دارد یک دلیل برای آن است. و آن این است که میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر خواستار آن است که ما یک دولت است که با این نسخهها کار برای همه” ساندرز گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im