واقعیت را بررسی کنید: تست جلسه تقاضا با وجود تهمت را دارای

بزرگنمایی این تصویر

مردم ایستاده در خط برای دریافت تست شده برای coronavirus در المهرست بیمارستان مرکز در کوئینز n. y. پنج شنبه. آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ

آخرین آمار و ارقام در coronavirus آزمون اجرا تا کنون در ایالات متحده قرار داده شد در مورد 552,000 به گفته مقامات دولتی در روز پنجشنبه جلسه توجیهی کاخ سفید Coronavirus نیروی کار.

“تست می گذرد بسیار خوب” رئیس جمهور نسبت ناروا گفت.

خواسته در مورد این واقعیت است که این کشور در حال حاضر بیشتر شناخته شده موارد جدید کروناویروس بیش از هر ملت دیگر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “ادای احترام به تست ما.”

“ما در حال آزمایش تعداد فوق العاده ای از مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال انجام کار فوق العاده ای تست.”

واقعیت این است که در دسترس بودن تست در ایالات متحده فاصله زیادی پشت سر این تقاضا با برخی از مناطق محدود کردن تست به فقط آن دسته از افراد بیمار که درمان تصمیم گیری نیاز به دانستن اینکه آیا یا نه آنها با آلوده coronavirus.

“از آنجا که ایالات متحده هنوز هم به اندازه کافی تست برای پاسخگویی به تقاضای فوری ترین اقدام ما می توانیم در حال حاضر به اولویت بندی می شود که آزمایش” یک نماینده آمریکایی آزمایشگاه بالینی ارتباط گفت: در مورد وضعیت یک ایمیل به NPR در روز چهارشنبه.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران در نامه ای روز شنبه که دولت فدرال به زودی ارائه توصیه در مورد چگونگی اماکن آمار کمتر سخت توسط این ویروس می تواند در بلند گردهمایی اجتماعی محدودیت نسبتا به زودی نیروی کار عضو Dr. Anthony Fauci گفت NPR صبح Edition در روز قبل از آن که مقامات در حال حاضر نمی دانم به اندازه کافی برای ارائه این نوع از مشاوره. یک عدد تست یکی از مشکلات است.

“ما به سرعت در حال رسیدن به نقطه که در آن ما قادر خواهد بود که برای دریافت اطلاعات” Fauci گفت. “به صداقت ما لازم نیست که همه داده ها در حال حاضر به صورت یکنواخت در سراسر کشور به آن تعیین. اما این که عمده هدف اصلی که ما در حال حاضر به دریافت آن داده چرا که شما را به تصمیم گیری آگاهانه و تصمیمات خود را مطلع از اطلاعات شما.”

در این جلسه دکتر دبورا Birx واکنش هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: 19 نفر از 50 ایالت به کمتر از 200 مورد. اما معلوم نیست که چگونه بسیاری از موارد رفته اند کشف نشده به دلیل محدود تست.

“ما باید برای گسترش آزمایش برای نظارت” Birx گفت: به درک آنچه که واقعا در رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im