واقعیت را بررسی کنید: N. Y فرماندار انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن یک ادعا می کنند به عنوان “نادان” و “ناآگاهانه’

بزرگنمایی این تصویر

پزشکی عضو هیات چک در ونتیلاتور در بخش مراقبت ويژه. رئیس جمهور تهمت و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در حال قفل شده است و در مورد اختلاف نیویورک نیاز به هواکش میان coronavirus. آرون Sankar/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

آرون Sankar/خبرگزاری گتی ایماژ

رئیس جمهور تهمت ادعا کرد طی روز جمعه در کاخ سفید coronavirus جلسه توجیهی که دولت فدرال حمل خیل از هواکش به نیویورک است. آنچه در نیویورک مقامات در پاسخ ؟ با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را نادیده جدید عرضه و به جای حمله به کاخ سفید برای انجام بیشتر برای کمک به دولت است.

“ما فرستاده هزاران نفر از هواکش به نیویورک و آنها نمی دانند در مورد آن در آن زمان آنها شکایت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “رفتن آنها وجود دارد در اعداد بزرگ است.”

یک مبهوت نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تا به حال این پاسخ به تهمت و اتهام: “که نادرست است و به شدت بی اطلاع است.”

کومو گفت: دولت در حال حاضر تنها حدود نیمی از فن های آن را باید در بدترین مرحله از شیوع بیماری است. در حدود 21 روز کومو گفت, نیویورک, نیاز 30,000 هواکش برای بدحال coronavirus بیماران.

“بیمارستان ها به آنها نیاز ندارد, هنوز,” کومو با سی ان ان گفت. “بیمارستان نیست در خود apex. بیمارستان ها به اندازه کافی هواکش امروز. اما این تعداد در حال بالا رفتن است. بنابراین نکته این است که ” آنها در حال در یک مخزن شما باید به آنها نیاز است که فقط نادان است. البته شما لازم نیست که آنها را امروز. شما نیاز به آنها را هنگامی که شما ضربه زدن به apex است که 30,000. ما هنوز وجود ندارد.”

نزدیک به نیمی از امریکا را بیش از 100,000 coronavirus موارد در نیویورک هستند. در شهر نیویورک 366 نفر تا کنون جان از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

یک دستگاه تنفس مصنوعی می تواند هزینه بین $25 ، 000 و $50,000. دستگاه های عرضه اکسیژن به عنوان ابزاری برای حمایت از زندگی در یک واحد مراقبت های ویژه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به بازیگران شک در کومو را طرح ریزی است که نیویورک ممکن است نیاز رو به بالا 30000 هواکش زمانی که coronavirus موارد رسیدن به اوج.

“من فکر می کنم خود را تخمین می زند امید” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت. “من امیدوارم که آنها بالا است. آنها می تواند بسیار بالا است.”

پیش از آن در روز شهردار نیویورک, بیل د Blasio تأکید کومو که مغلوب ساختن پیشی جستن است به خوبی مطلع گفته است “بلانت واقعیت” است که بحران را بدتر از طریق آوریل و مه.

“زمانی که رئیس جمهور می گوید دولت از نیویورک نیازی 30,000 هواکش با تمام احترام به او نه به دنبال حقایق این فصل رشد این بحران” د Blasio روز جمعه گفت در ABC Good Morning America. “و یک ونتیلاتور… به معنی کسی که زندگی می کند و یا می میرد.”

او افزود: “این در حال رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود. … بدون دستگاه تنفس مصنوعی, پزشکان نمی تواند زندگی را نجات دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im