واقعیت را بررسی کنید: دفاع رئیس نمایی انتقاد از ارتش در مبارزه با کروناویروس

بزرگنمایی این تصویر

وزیر دفاع علامت Esper صحبت می کند در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید در روز چهارشنبه. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس براندون/AP

به روز شده در چهار شنبه 11:35 p. m. ET

در توصیف مراحل نظامی است که مصرف برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس وزیر دفاع علامت Esper گفت: برخی از آنها خواستار کل ارتش ایالات متحده برای توقف عملیات.

“به نظر می رسد این روایت وجود دارد که ما فقط باید تعطیل کل ایالات متحده نظامی و رسیدگی به مشکل است که راه. که امکان پذیر نیست” گفت: Esper چهارشنبه در کاخ سفید را coronavirus نیروی کار جلسه.

این یک ادعا می کنند که به نظر نمی رسد به یک منبع.

هوارد آلتمن مدیریت سردبیر نظامی بارNPR گفت که نشر آگاه است از هر کسی که این استدلال برای همه از امریکا نیروهای مسلح برای متوقف کردن کار.

در واقع فقط این قضیه صادق است با توجه به آلتمن. پرسنل نظامی و عزیزان اصرار دارند که ارتش آمریکا برای انجام بیشتر برای نگه داشتن نیروهای امن از بسیار-ویروس مسری است.

“صندوق پستی من بوده و آب گرفتگی با شکایت از سربازان و خانواده های سربازان با نگرانی که نظامی انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کاهش گسترش COVID-19,” آلتمن گفت.

“ما در حال شنیدن برخی از سربازان می گویند که به اندازه کافی انجام شده است در سطح محلی به لحاظ اجتماعی فاصله,” او گفت: با اشاره به برخی دریایی آرایشگر مغازه ها و سالن های ورزشی که باز باقی می ماند در حالی که بسیاری از ملت است در مستند.

این کاملا روشن نیست که چه چیزی ممکن است باعث Esper به ارائه نظر.

Esper صدور یک فرمان در هفته گذشته به طور موقت پایان دادن به عمده جنبش توسط نیروهای ایالات متحده در سراسر جهان یک حرکت برخی از نشریات دوبله نیروهای نظامی جنبش تعطیل.

“هدف این است که مطمئن شوید که ما در حال آوردن این ویروس به خانه آلوده کردن دیگران است که ما در حال گسترش آن در اطراف نظامی” Esper و گفتگو کرد.

نیروی دریایی در حال آماده شدن برای تخلیه هزاران نفر از ملوانان از یک ویروس زده هواپیمابر U. S. S. تئودور روزولت. جرم disembarkment می آید پس از افسر فرمانده کشتی خواسته بود که تقریبا همه از ملوانان توان از این هواپیما حامل و قرنطینه در گوام است. که در آن روزولت در حال حاضر لنگر انداخت. مقامات گفت: حداقل 93 ملوان در کشتی آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

کاپیتان تقاضا که کشتی را تخلیه تفسیر Esper به معنی ممکن است گسترده تر درک است که آن را بیش از حد خطرناک برای ارتش به کار در طول همه گیر? اگر چنین است که پیشبرد این پیشنهاد ؟

سخنگوی پنتاگون Jonathan هافمن گفت وجود دارد آنلاین نظرات و مقالات استدلال برای خاموش شدن نظامی را ارائه نمونه های خاص.

هافمن رد وجود هر گونه اغراق در دبیر بیانات در کاخ سفید است.

“وجود دارد یک تعداد نظرات آنلاین و در مقالات (حامل U. S. S. تئودور روزولت) بیان کرد و یا بنحوی که پس از ما ‘در جنگ’ ما فقط باید توقف همه ما نظامی فعالیت و جلو همه کشتی ها و جلوگیری آموزشی ما” هافمن گفت.

ایالات متحده آموزش تمرینات در سراسر جهان کوچک شده است به عقب و یا لغو اما, تیراندازی, جنگ هنوز هم در حال انجام توسط سایر نیروهای مسلح از جمله در اوکراین شرقی که در یک درگیری خونین میان اوکراین و روسیه و حمایت از جدایی طلبان هنوز نهفته.

“ارتش ایالات متحده است hunkering پایین” آلتمن گفت. “اما آن را تعطیل.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im