واقعیت را بررسی کنید: دفاع رئیس ادعا می کند برخی از آنها خواستار نظامی Shutdown به علت ویروس

بزرگنمایی این تصویر

وزیر دفاع علامت Esper صحبت می کند در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید در روز چهارشنبه. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس براندون/AP

به روز پنج شنبه در 3 p. m. ET

در توصیف مراحل نظامی است که مصرف برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس در درون صفوف خود را وزیر دفاع علامت Esper گفت: برخی از آنها خواستار نظامی آمریکا به توقف عملیات.

“به نظر می رسد این روایت وجود دارد که ما فقط باید تعطیل کل ایالات متحده نظامی و رسیدگی به مشکل است که راه. که امکان پذیر نیست” گفت: Esper در کاخ سفید را coronavirus نیروی کار جلسه.

Esper صحبت کرد و زیر نظر توسط نیروی دریایی برتر افسر Adm. مایک Gilday در مورد شیوع رمان coronavirus روی عرشه ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت. Gilday گفت که 1000 نفر پرسنل در حال حاضر سمت چپ کشتی و یکی دیگر از 1700 خواهد پیاده جمعه. این نیمیتز-کلاس کشتی به طور معمول حامل خدمه از 5000 به 5,200.

Esper نگفت که معرفی کامل نظامی و خاموش کردن آن به طور کامل روشن نیست چه چیزی باعث نظر خود را. سخنگوی پنتاگون Jonathan هافمن در یک ایمیل به NPR, رد وجود هر گونه اغراق در Esper اظهارات در کاخ سفید است.

“وجود دارد یک تعداد نظرات آنلاین و در مقالات [یو اس اس تئودور روزولت] بیان کرد و یا بنحوی که پس از ما ‘در جنگ’ ما فقط باید توقف همه ما نظامی فعالیت و جلو همه کشتی ها و جلوگیری آموزشی ما” هافمن نوشت.

جرم تخلیه می آید پس از افسر فرمانده از تئودور روزولت خواسته است که تقریبا تمام پرسنل توان از این هواپیما حامل و قرنطینه در گوام که در آن کشتی است که در حال حاضر لنگر انداخت. مقامات گفت: حداقل 93 ملوان در کشتی باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

Gilday نیروی دریایی بالا دریاسالار گفت: در جلسه کاخ سفید “ما در حال ساخت پیشرفت های بزرگ در شرایط تست” خدمه برای عفونت و که کشتی باقی می ماند و ادامه خواهد داد تا “به طور کامل عملیاتی است.”

به عنوان بخشی از پنتاگون تلاش برای کاهش گسترش ویروس Esper صدور یک فرمان در هفته گذشته به طور موقت پایان دادن به عمده جنبش توسط نیروهای ایالات متحده در سراسر جهان است.

“هدف این است که مطمئن شوید که ما در حال آوردن این ویروس به خانه آلوده کردن دیگران است که ما در حال گسترش آن در اطراف نظامی” Esper و گفتگو کرد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im