لوله رفته مجازی: او به مردم می آموزد مراقبت از خود یک کالا در طول همه گیر

بزرگنمایی این تصویر

مانند بسیاری از مردم که شغل شامل تعامل شخصی نیکول برک استفنسون تا به حال برای دریافت خلاق به نگه داشتن پول در حالی که اجتماعی فاصله. نیکول برک استفنسون پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

نیکول برک استفنسون

کسی صورت یکی از صمیمی تر شغل وجود دارد: تکیه بیش از شخص دیگری صورت و درمان آن ماساژ آن است.

“برای اینکه کاملا صادقانه, بسیاری را برای رفتن به اتفاق می افتد برای من احساس راحت دادن به جوانان در فرد می گوید:” هاوایی مبتنی بر پیراهن جدید نیکول برک استفنسون. “من سوال که آیا یا نه من تا کنون استفاده از بخار دوباره به دلیل آن ضربات مردم نفس به صورت من.”

چهره CORONAVIRUS رکود اقتصادی

مشاغل از دست داد. کسب و کار در خطر است. جلسات رفته مجازی. چهره Coronavirus رکود اقتصادی ارائه می دهد عکس از زندگی کار طرح میتوانست با این بیماری همه گیر.

مانند بسیاری از مردم که شغل شامل تعامل شخصی — شغل شما نمی توانید به سادگی به حرکت به اینترنت — استفنسون تا به حال برای دریافت خلاق به نگه داشتن پول در حالی که اجتماعی فاصله در یک بیماری همه گیر. او شروع به ارائه تصویری کلاس های آموزش ماساژ صورت روش است که می آید از طب چینی به نام گوا شا.

لبخند بیش از FaceTime و یا زوم, او نشان می دهد که چگونه به سرش ویژه, تخت, کون جید سنگ بر صورت و گردن با استفاده از روغن های مردم ممکن است خرید از وب سایت خود را.

استفنسون نیست مقدار زیادی از پول ساخت — “خیلی بیشتر از صفر” او با خنده می گوید — شارژ بسیار کمتر از قیمت عادی برای لوکس درمان صورت. اما او احساس می کند مانند او کمک به مردم خود مراقبتییک کالا داغ در خانه محصور همه گیر زندگی. در واقع او می گوید او ممکن است نگه داشتن تصویری-کلاس ارائه به طور دائم.

“من احساس نمی مانند آن را گرفتن کار من دور از خودم [دراز مدت],” استفان می گوید. “هنوز هم وجود دارد برای رفتن به یک سطح عمیق تر از پاک کننده است که اتفاق می افتد در یک صورت. و فقط تجربه لمسی بشر از یکی به دیگری — من تنها زندگی می کنند, بنابراین من قطعا می گویند آن غیر قابل تعویض است.”

ادامه مطلب داستان در چهره Coronavirus رکود است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>