مدرسه خواهد بود بسیار متفاوت دوشنبه در برخی از دانشگاه ها در سراسر کالیفرنیا.

بزرگترین مدرسه در منطقه شمال کالیفرنیا کندوها Unified School District لغو کلاس های ورزشی از طریق پنج شنبه میان رشد گسترش coronavirus.

موریتا دره دبیرستان در موریتا بسته خواهد شد دوشنبه نیز لوول و Riordan مدارس در سان فرانسیسکو.

دانشگاه استنفورد آغاز خواهد شد کلاس های آنلاین و USC خواهد شد آزمون آنلاین کلاس اواخر این هفته.

تبلیغات

این نشان دهنده تنها بخشی از مدارس و کالج ها در سراسر کالیفرنیا تحت تاثیر coronavirus اما آنها می تواند ارائه یک پیش نمایش برای جاهای دیگر به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

“این یک سوال از زمانی که — اگر — برخی از کالیفرنیا مدارس عمومی خواهد شد و در صورت بسته شدن به دلیل COVID-19,” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: روز شنبه در بیانیه ای. “مدارس باید آماده برای این حالات به طوری که پدر و مادر و کودکان می تواند برنامه ریزی برای چه اتفاقی می افتد اگر محلی خود مدرسه رو بستن.”

مقامات دولتی باید ارائه راهنمایی های جدید برای مدارس نشان می دهد سناریوهای مختلف که تحت آن مربیان می تواند یک مدرسه.

تبلیغات

مسئولان مدرسه در حال مسابقه برای آموزش به دانش آموزان و خانواده ها در مورد این بیماری همه گیر و آهسته گسترش میکروب ها در میان کودکان در حالی که همچنین تهیه طرح های احتمالی اگر آنها مجبور به بستن درهای خود را به عنوان آخرین چاره.

در لس آنجلس Unified School District رسمی چک در هر روز با county health department و می پرسد سه سوال: آیا هر بیمار در L. A. شهرستان ؟ وجود دارد هر گونه مواجهه مؤثر در مدارس ؟ می تواند به ما در مورد چیزهایی که به طور معمول ؟

در سطح مدرسه اضافه کاری پرداخت در دسترس است که اجازه می دهد تا به صورت عمیق تر و دقیق تر برای تمیز کردن از “بالا لمسی” مناطق. این مناطق شامل حوله اسپری دستگیره های درب, راه پله نرده, کامپیوتر, کیبورد, toys, اتوبوس, صندلی, قهوه, گلدان دسته در ارومیه سالن.

عضویت در خبرنامه

ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

تا کنون تنها تعداد کمی از مدارس در کالیفرنیا را بسته اند و اغلب تنها به طور موقت برای تمیز کردن.

Newsom گفت: در بیانیه خود که تعطیلی مدارس را از عمده اثرات در خانواده است.

“آن را نیز از دست داده است بر هر کسی که این حالات را مهم استرس در خانواده ها — به خصوص کسانی که با حداقل منابع مالی است. در حال حاضر ما شاهد این هستیم که چگونه این بیماری است که با داشتن اقتصادی مهمی در تاثیر بر خانواده, کارگران, کسب و کار و جوامع در سراسر کالیفرنیا.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de