مهاجرین در پست-مستند ووهان: ‘همه چیز را هرگز همان خواهد بود’

بزرگنمایی این تصویر

Pisso Nseke ترک آپارتمان خود در ووهان چین در روز چهارشنبه — اولین بار از این شهرستان در کانون coronavirus بحران رفت و تحت مستند نزدیک به سه ماه پیش است. حسن نیت ارائه میدهد از Pisso Nseke پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حسن نیت ارائه میدهد از Pisso Nseke

در اصل از کامرون Pisso Nseke کار به عنوان یک مشاور کسب و کار او را به ووهان چین — که در آن او به دام افتاده بود زمانی که از شهرستان که در آن کروناویروس اولین ظهور مهر و موم شده خود را از جهان در ماه ژانویه است.

که تغییر در روز چهارشنبه. پس از 76 روز Nseke و دیگر ساکنان ووهان در نهایت قادر به ترک شهر.

Nseke صحبت به NPR, Mary Louise کلی در مورد آنچه در آن احساس به پا مجموعه در خارج از آپارتمان خود را برای اولین بار در نزدیک به سه ماه. در اینجا گزیده ای از این گفتگو:

شما رفت و امروز برای اولین بار. چگونه آن را به?

آن را مانند یک بچه در تلاش برای عبور از خیابان بدون پدر و مادر خود را. شما می دانید احساس. آن را مانند ما می ترسم. و آن را کمی هیجان انگیز, دیدن کمی از شهرستان.

… ما نه کاملا رایگان است. آن را مانند طوفان است. ما هنوز هم بسیاری از موارد بدون علامت مانند سکوت حامل بنابراین ما باید بسیار مراقب باشند. ما هنوز هم به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله و بیرون رفتن فقط برای ملزومات است.

… این احساس خوب, اما من واقعا احساس می کنید که متفاوت است. چرا که امروز من هنوز راه می رفت با ماسک. بنابراین تنها زمانی که من قصد دارم به احساس به طور کامل رایگان است که من قادر خواهید بود به بیرون رفتن بدون ماسک. و هنگامی که آن را به امن برای ما به طور کامل با مردم صحبت قطع با مردم و فقط رفتن مثل قبل پس شاید من احساس کاملا رایگان است.

آیا شما هر چیزی را می خورند ؟

در واقع من دستور پیتزا. این اولین بار من رو نیش و پس از مدت طولانی تقریبا سه ماه.

… من یک پیتزا هاوایی. … ژامبون و آناناس مقداری پنیر — پنیر اضافه همیشه. آن را احساس خوب است.

من فقط به خاطر زنده بودن. من سپاسگزار است که من قادر به دیدن این روز به دلیل بسیاری از مردم از دست داده و امید است. من می دانم بسیاری از مردم که داد و همچنین بسیاری از مردم فوت کرده اند. پس نماز من و افکار هستند با کسانی که از دست داده ایم کسی به علت این بیماری همه گیر.

من به یاد اولین بار صحبت کردیم و … شما گفت: من ازدواج نکرده هنوز. ما هر دو با هم خندیدن و گفت باید آن را سخت برای دیدار با کسی تحت قرنطینه نه شرایط ایده آل. من تعجب می کنم که شما فکر همه چیز در مورد زمانی که شما ممکن است در تاریخ ؟

من به طور جدی فکر کردن در مورد آن و آن را ساخته شده من فکر می کنم در مورد برخی اولویت ها در زندگی است. من می خواهم به حل و فصل کردن یک خانواده باید بچه ها. به طوری که چیزی است که واقعا تغییر دیدگاه من در مورد برخی از چیزهایی.

گوش دادن به کامل مصاحبه بعد از امروز بر روی همه چیز در نظر گرفته شود. شما همچنین می توانید گوش دادن به صحبت های قبلی با Nseke از ژانویه, فوریه و مارس.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im