سابق دادستان مواخذه برای جذاب به هیئت منصفه احساسات

ققنوس – دادستان سابق بهترین و شناخته شده برای برنده شدن در یک قتل با اعتقاد راسخ در برابر Jodi Arias در وحشتناک قتل او را دوست پسر سابق تنبیه شد پنج شنبه توسط آریزونا دیوان عالی کشور نقض اخلاقی حکومت در سه نفر دیگر از مجازات اعدام محاکمه.

اگر نوار ایالت آریزونا ادعا ژوئن مارتینز نقض قوانین اخلاقی در آریاس محاکمه دولت بالاترین دادگاه پیدا نکردند که او را شکست قوانین در این مورد.

دادگاه به این نتیجه رسید که تلاش های مارتینز به استنباط همدردی با قربانیان و ترس از متهمان و شکست خود را به پیروی از احکام دادگاه تا به حال به خطر انداخته یکپارچگی سیستم حقوقی. مارتینز اخراج شد در اوایل سال جاری پس از 32 سال به عنوان دادستان.

“که مارتینز غفلت انجام نشد در نتیجه واژگونی محکومیت های کیفری نمی تبرئه او از اخلاقی رفتار بالقوه سیستمیک صدمات” دادگاه گفت که وجود داشته است سیستماتیک شکست به مورد مداقه قرار دادن دادستان انجام تحت قوانین اخلاقی.

دادستان انتقاد قرار گرفته بود در طول آریاس دادگاه برای گفتگو میان وکلا و قاضی دادگاه که در آن او profanely گفت: یکی از دفاع وکیل مدافع که اگر او ازدواج کرده بود به او می خواهم خود را بکشند. مارتینز بعد از آن عذرخواهی کرد. دیوان عالی کشور گفت: نظر شد اما ساخته شده در خارج حضور هیئت منصفه.

در صورتی که در سراسر جهان به خود جلب عناوین آریاس شد به اتهام قتل درجه اول در سال 2008 قتل او را دوست پسر سابق, تراویس الکساندر در مسا ، او در خدمت زندگی در زندان بدون امکان آزادی.

اسکات رودز یک وکیل به نمایندگی از مارتینز نمی بلافاصله پس از بازگشت از یک تماس تلفنی و ایمیل پنج شنبه به دنبال نظر. مارتینز جذاب خود را شلیک.

در یک جداگانه در انتظار اخلاق مورد مارتینز متهم از نشت یکی دیگر از داور هویت در آریاس مورد به یک وبلاگ نویس با آنها مارتینز بود داشتن یک رابطه جنسی و دروغ گفتن به محققان در مورد آن.

او همچنین متهم است که اغلب خیره در یک دادگاه خبرنگار طول آریاس دادگاه و اظهار نظر در مورد ظاهر او ساخته شده است که او احساس ناراحت کننده است.

در همان اخلاق مورد انضباطی قاضی انداخت از اتهامات اخلاقی که مارتینز ساخته جنسی نامناسب نظرات به زنان کارمندان خود را در دفتر بود و تماس نامناسب با یک زن که اخراج شده بود از آریاس’ داوران و بعد از آن پیامک عکس های برهنه از خودش به مارتینز. دیوان عالی کشور گفت: این امر شنیدن درخواست تجدید نظر در آن حاکم است.

روز پنج شنبه در این دادگاه گفت: مارتینز باید آگاه بوده است در سال 2005 به قتل محاکمه Cory موریس که در مورد قانون منع دادستان از توسل به ترس و یا احساسات منصفه.

در آن دادگاه از او پرسید: دو منصفه که آیا آنها را لذت بردن از در حال خفه با یک کراوات به عنوان موریس متهم شد که با انجام یک قربانی است. “آیا شما رفتن به می خواهم که?” مارتینز پرسید. “رفتن به احساس واقعی خوب زمانی که شما نمی تواند نفس بکشد؟”

هنوز چهار سال پس از موریس محاکمه مارتینز به دادگاه تجدید نظر دوباره به احساسات منصفه در قتل محاکمه مایکل گالاردو با گفتن قربانی پدر هرگز قادر به صحبت با پسر خود, دوباره, دادگاه عالی گفت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

دادگاه گفت مارتینز نادیده ممنوعیت عاطفی درخواست به هیئت منصفه و در عین حال دوباره در سال 2012 به قتل محاکمه شان لینچ که مارتینز خواسته منصفه برای قرار دادن خود در جای داشتن گلوی خود را شکاف.

دادگاه عالی مخالفت با مارتینز استدلال که به دلیل حوادث رخ داده سال پیش آنها نمی تواند نتیجه گیری اخلاقی سوء. “اگر هر چیزی آنچه که قابل توجه است در مورد سن ادعای شکست سیستماتیک به موقع مورد مداقه قرار مارتینز انجام تحت قوانین اخلاقی” این دادگاه نوشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>