سابق مکزیک فرماندار بازداشت در میامی در استرداد درخواست

مکزیکو سیتی – مقامات ایالات متحده در فلوریدا روز چهارشنبه دستگیر سابق مکزیک فرماندار برای استرداد به اتهام فساد مالی با توجه به مکزیک دفتر دادستان کل است.

در بیانیه ای مکزیکی دادستان گفت: دولت به دنبال ex-چیهواهوا دولتی کسر Duarte استرداد از سوی ایالات متحده در سال گذشته و مطلع شد شنبه توسط وزارت دادگستری ایالات متحده که مارشال آمریکا را دستگیر کرده و دوآرته در میامی. در همراهی با سیاست مکزیک دفتر دادستان کل به نام او تنها به عنوان “سزار D” اما گفت که آنها تا به حال کار کرده با ایالت چیهواهوا دادستان در این مورد.

سانتیاگو نیتو رئیس مکزیکی خزانه داری را به واحد اطلاعات مالی تایید شد دوآرته از طریق توییتر در تبریک وزارت امور خارجه در مدیریت استرداد درخواست.

“هیچ کس بالاتر از قانون” او نوشت.

در سال 2018, Chihuahua مقامات دولتی افتتاح یک تحقیق جدید به دوارت و ده ها تن از مقامات دولت او. این کاوشگر در محور ممکن است انحراف از معادل حدود 320 میلیون دلار در بودجه دولت در سال 2016 زمانی که دوارت شد فرماندار.

چیهواهوا دولت و دادستانی در آن زمان گفت: تحقیقات ناشی از شکایت پس از ممیزی آن دوره. آن گفت: 43 سابق نهاد رهبری دوارت دخیل بودند در “بی نظمی است.”

دوآرته در حال حاضر تعدادی از حکم برای دستگیری او.

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador ساخته شده است که ریشه کن کردن فساد یک موضوع مرکزی از دولت او. روز چهارشنبه او در واشنگتن دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet