شهردار سابق که ترک پس از انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در تصادف می میرد و

AUBURN, کالیفرنیا. – شهردار سابق شمال کالیفرنیا شهر که در پایین پا بعد از او به شدت انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او درگذشت, شنبه در سقوط هواپیما به ساکرامنتو زنبور عسل گزارش شده است.

دکتر بیل کربی بود که شهردار Auburn, کشته در تصادف صبح روز شنبه در نزدیکی Auburn فرودگاه شهری, مقامات گفت: زنبور عسل.

کربی یک اورولوژیست شد خلبان این هواپیما که سقوط کرد در مدت کوتاهی پس از ساعت 11 صبح روزنامه گزارش شده است. یک مسافر در هواپیما دچار جراحات جزئی و منتقل شد به بیمارستان با توجه به کالیفرنیا گروه جنگلداری و حفاظت از آتش.

زنبور عسل گزارش شده است که یک Facebook پست از ساکرامنتو مشاور سیاسی جف ریموندو انجام یک بیانیه از کربی خانواده تایید او قربانی شد.

“ما خانواده را ویران کرد این خبر غم انگیز” بیانیه توسط خانواده گفت. “لایحه اختصاص داده شده دهه مشتاق و دوست داشتن و حمایت از خانواده اش بيماران و آبرن جامعه او را بسیار دوست داشت. ما او را از دست ندهید فوق العاده است اما به راحتی در دانستن او درگذشت در حالی که پرواز – یکی دیگر از عشق از زندگی خود را.”

کربی, 72 شده بود مجوز خلبان پس از حداقل سال 2009 با توجه به سوابق ذکر شده توسط زنبور عسل.

کربی بد نامی در هفته گذشته پس از رسانه های اجتماعی پست انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس همه گیر و مقايسه جمهور حامیان به KKK اعضای.

او گفت: Auburn مجله یک هفته پیش که او Facebook پست ساخته شد در یک صفحه شخصی و این که “این هیچ ربطی به کار من. من اعلان مجدد آن است.”

او اضافه کرد که او “کاملا” معتقد است مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست است.

کربی پست ها و بیانیه های ایجاد شده اعتراض و درخواست خود را به یاد بیاورید. او اعلام کرد در طول یک شورای شهر در جلسه روز شنبه که او در کنار پله از پست خود به عنوان شهردار شد و انتظار می رود که موفق شد توسط شورای دانیل Berlant زنبور عسل گزارش شده است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>