شیکاگو – سابق دولت آمریکا با سناتور التماس گناه سهشنبه به پذیرش حدود یک چهارم از یک میلیون دلار رشوه در ازای حفاظت از منافع یک چراغ قرمز دوربین شرکت و وعده داده شده به همکاری با دادستان فدرال در جریان تحقیقات فساد دولتی.

مارتین Sandoval, 56 وارد شده تقاضای خود را در طول یک جلسه اولیه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در شیکاگو فقط یک روز پس از, دادستان فهرست اتهامات اخیر صندلی مجلس سنا قدرتمند کمیته حمل و نقل.

با توجه به درخواست و توافق Sandoval پذیرش برخی از 250.000 دلار در رشوه هر چند دادگاه براده آیا نام شرکت و یا افراد دیگر که ممکن است درگیر شده اند.

Sandoval است که به خوبی متصل در ایلینوی حزب دموکرات است. او تصمیم به همکاری عمل می آید پس از بیش از یک سال از خانه و دفتر در برابر حملات متعدد دموکرات چند تن از آنان متهم شده اند و آن را افزایش می دهد شانس که بیشتر اتهامات را به دنبال خواهد داشت.

Sandoval چهره به 13 سال در زندان او همکاری می تواند در اصلاح سال خاموش حکم او.

شارژ مقالات می گویند Sandoval “فساد بینی, خواستار, توافق به قبول و پذیرفته شده” پرداخت “ادامه داد: برای حمایت از این عملیات از نور قرمز دوربین در ایالت ایلینوی است.”

به اتهام رشوه خواری رخ داده بین سال 2016 و 2019 زمانی که به عنوان رئیس کمیته حمل و نقل, Sandoval اختیار داشت تاثیر زیادی در چگونه دولت بودجه حمل و نقل سپری شد.

دادستان’ تشکیل پرونده ارائه اطلاعات چند جمله که شرکت یا شرکت مقامات رشوه پرداخت می شود.

Sandoval نیز گناه التماس کرد به پر کردن نادرست مالیات بازگشت. او متهم است که misstating درآمد خود را در سال 2017 بازگشت زمانی که او نشان داد او ساخته شده در اطراف $125,000. Sandoval می دانستم که درآمد خود را “قابل ملاحظه ای بیش از آن مقدار” تشکیل پرونده می گوید.

عوامل حمله Sandoval را در اسپرینگفیلد در دفتر کار خود در شیکاگو و خانه اش در سپتامبر. 24.

Sandoval اعلام کرد استعفای خود را موثر Jan. 1 پس از آن مشخص شد که او یک تحقیقی هدف است. Sandoval تا به حال نشان داده منطقه 11 از سال 2003.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im