سابق فرانسه نخست وزیر را که از چهره های کلیدی در تقلب محاکمه

پاریس – برای بیش از سه دهه پنه لوپه Fillon بود بسیار با احتیاط همسر یک سیاستمدار برجسته شد که فرانسه به نخست وزیر. او در حال حاضر در مرکز صحنه از یک محاکمه تقلب در پاریس برای پرداخت های بودجه مشاغل به عنوان یک دستیار به او گفته نمی تواند انجام دهد.

این Fillons را تکذیب کرد تخلف است.

محاکمه پایان یکشنبه تنظیم شده است برای تعیین اینکه آیا پنه لوپه Fillon فعالیت بودند در سنتی نقش رسمی انتخاب می شوند شریک یا درگیر واقعی پرداخت می شود کار می کنند.

رسوایی نشان داد با مطبوعات فرانسه تنها سه ماه قبل از این کشور در انتخابات ریاست جمهوری سال 2017, هزینه شوهرش, نخست وزیر سابق فرانسوا Fillon شهرت او. یک بار جلو-دونده Fillon غرق به مقام سوم در انتخابات ریاست جمهوری برنده توسط Emmanuel پاکسازی.

دیرینه عمل از سیاستمداران استخدام اعضای خانواده برای پرداخت مشاغل عمومی در حالی که سایر کارگران فرانسه در تلاش بودند با شدت و قدرت ایجاد یک واکنش شدید از خشم عمومی علیه فرانسه نخبگان سیاسی.

دادستان شدت انتقاد کرد در آنچه که آنها به نام “تقلب سیستماتیک شیوه است.” آنها درخواست پنج سال در زندان از جمله سه سال حکم تعلیقی و یک 375,000 یورو ($417,870) خوب در برابر فرانسوا Fillon و سه سال حکم تعلیقی و همان خوب در برابر همسر خود.

Fillon شده است متهم با سوء استفاده از بودجه عمومی دریافت پول از سوء استفاده از بودجه عمومی و سوء استفاده از دارایی های شرکت. همسرش متهم شده است بیشتر به عنوان یک شریک.

دستیار او کار آورده خانواده بیش از 1 میلیون یورو ($1.08 میلیون) از سال 1998 است. او شغل قبلی شد به موضوع اساسنامه محدودیت ها.

پنه لوپه Fillon, 64 گفت: دادگاه چگونه او به فرانسه به مطالعه ادبیات ملاقات Fillon و ازدواج در سال 1980.

زمانی که او برای اولین بار انتخاب به عنوان یک نماینده مجلس در سال 1981 او تصمیم گرفت برای حمایت از کار خود را در سطح محلی در شهر کوچک Sable-sur-Sarthe در روستایی در غرب فرانسه. که زمانی که او شروع به کمک به او را بدون توجه به اینکه آیا او در حال پرداخت برای این کار یا نه, او گفت:.

در طول سال ها او ارائه انواع مختلف قرارداد به عنوان معاون پارلمانی بسته به شوهرش سیاسی حرفه ای.

صحبت کردن با یک به سختی قابل شنیدن صدای او اغلب در هالهای از ابهام و تردید در پاسخ او.

او دقیق ماموریت خود را به عنوان اغلب به نوشتن گزارش در مورد مسائل محلی, باز کردن ایمیل, ملاقات با ساکنان نوشتن بررسی مطبوعات و کمک به آماده سازی سخنرانی برای رویدادهای محلی. او گفت: کار در راه است که اجازه داده او را به یک برنامه انعطاف پذیر و افزایش فرزندان در Fillons’ مانور در حومه شهر.

دادستان گفت: دستمزد — تا نه بار در فرانسه حداقل حقوق و دستمزد — به نظر می رسد بستگی به در دسترس تامین مالی از سوی شورای ملی به جای طبیعت کار خود را.

“من باور دارم همسرم تصمیم مقدار بر اساس تامین مالی از او در اختیار خود را,” او گفت:.

دادستان Aurelien Letocart اشاره کرد و در فقدان شواهد واقعی از کار خود از جمله عدم وجود اظهارات برای هر پرداخت تعطیلات و یا برگ زایمان.

پنه لوپه Fillon اذعان کرد مشکلات دقیقا برآورد کار خود را از ساعت و گفته بود که تصمیم گرفت در طول قرارداد و جزئیات دیگر مانند پاداش او کردم.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

زمانی که او برای اولین بار در مصاحبه با محققان پنه لوپه Fillon را فراموش کرده به ذکر است او اولین شغل با شوهرش در 1980s.

“من باور دارم که در این اتاق بسیاری از افراد را به یاد داشته باشید به خوبی خود را برای اولین بار تجربه حرفه ای” رئیس دادگاه اشاره کرد.

این Fillons سعی کردم به استفاده از “همه گاه به گاه وظایف و حرکات روزمره زندگی برای بزرگ کردن واقعیت” Letocart استدلال کرد. “ملاقات با رای دهندگان گرفتن کودکان از مدرسه رفتن به خرید و یا خواندن ایمیل در نظر گرفته شده است به یک پرداخت کار می کنند.”

در مقابل همسرش فرانسوا Fillon, 65, به نظر می رسد اعتماد به نفس و مصمم در دادگاه و اصرار همسرش از شغل واقعی بود. او اشاره کرد که او برای نخستین بار با انتخاب 27 — سپس جوانترین نماینده مجلس در شورای ملی است.

“ما هر دو غرق در یک راه زندگی است که کمی مانند روحانیت و 7 روز هفته و 365 روز سال به,” او گفت:.

فرانسوا Fillon اصرار داشت که با توجه به جدایی از قدرت سیستم قضایی نمی تواند تداخل با چگونه یک نماینده مجلس سازماندهی کار در دفتر او.

“من کسی هستم که تصمیم گیری از دستیاران’ دستمزد” Fillon گفت. “من کسی جوابگو نیست.”

علاوه بر این اتهامات نیز پوشش یک قرارداد است که اجازه پنه لوپه Fillon به کسب 135.000 € در سال 2012-2013 به عنوان یک مشاور برای یک مجله ادبی متعلق به یکی از دوستان شوهرش — همچنین ادعایی جعلی است. مجله صاحب Marc de Lacharriere در حال حاضر مجرم و محکوم به هشت ماه زندان و جریمه 375,000 یورو در سال 2018 است.

Fillon به عنوان نخست وزیر ایران در دوران ریاست جمهوری نیکولا سارکوزی از سال 2007 تا 2012. او همچنین از وزیر تحت قبلی رئیس جمهور فرانسوا میتران و ژاک شیراک.

او در سمت چپ سیاست فرانسه در سال 2017 و در حال حاضر با این نسخهها کار برای یک شرکت مدیریت دارایی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر