Ex-سرمایه می شود 9 ماه در دانشگاه, پذیرش رسوایی

بوستون – Douglas Hodge سابق مدیر عامل یک شرکت سرمایه گذاری دریافت شدیدترین حکم جمعه از هر یک از پدر و مادر گرفتار در این دانشکده پذیرش رشوه رسوایی.

هاج 62 از لاگونا بیچ کالیفرنیا محکوم شد در ایالات متحده دادگاه منطقه در بوستون به نه ماه زندان و دستور داد به پرداخت $750,000 خوب و انجام 500 ساعت از خدمت به جامعه است.

هاج سابق مدیر عامل شرکت Pacific Investment Management Co., پرداخت رشوه در مجموع $850,000 — از سال 2008 تا 2012 — به چهار نفر از فرزندان خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و دانشگاه جورج تاون به عنوان جعلی ورزشی استخدام دادستان در دادگاه گفت.

او همچنین سعی کردم و شکست خورده در سال 2018 به یک فرزند پنجم به Loyola Marymount University اما این پسر رد شد پذیرش بر اساس علمی مدارک دادستان گفت.

دادستان خواسته بود برای دو سال حکم زندان داده شده چه مدت او درگیر شد و چقدر پول او صرف شده در این طرح است.

هاج وکلا گفت: دادستان درخواست بیش از حد بود و نشان داد یک “تک فکر وسواس” با این مورد.

هاج عذرخواهی کرد در یک بیانیه خوانده شده در دادگاه.

“من در قلب من عمیق ترین ندامت برای من است. من درک می کنم و قبول کند که آنچه من اشتباه بود. من می دانم که من ناعادلانه و در نهایت به طور غیر قانونی, نوک فلس در حمایت از کودکان بیش از دیگران بیش از این امید و آرزوی پدر و مادر دیگر که همان آرمان برای کودکان خود را به عنوان من برای معدن,” او گفت:.

او گفت: کودکان شرکت نکردند در خود بزدايد.

او برای اولین بار التماس کرد گناه نیست اما در ماه اکتبر تغییر تقاضای خود را به گناه به اتهام توطئه برای ارتکاب تقلب و پول شویی.

بیش از 50 نفر متهم شده اند در پذیرش طرح که شامل ثروتمند و معروف پدر و مادر متهم به پرداخت رشوه به دکل فرزندان خود را نمرات آزمون و یا به آنها مراجعه کننده به نخبگان دانشگاه ها به عنوان جعلی ورزشی استخدام.

در مجموع از 20 پدر و مادر مجرم و 14 در حال حاضر محکوم شدهاند از جمله “زنان خانه دار ناامید” بازیگر Felicity Huffman. 15 دیگر در حال رقابت اتهامات از جمله “خانه کامل” بازیگر Lori Loughlin و طراح مد, شوهر, Mossimo Giannulli.

ویلیام “ریک” خواننده ادعا مغز متفکر این طرح است التماس کرد گناه را به racketeering توطئه و اتهامات دیگر. صدور حکم برای او بوده است نه برنامه ریزی شده است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر