سابق مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری غول Pimco داده می شود طولانی ترین حکم تاریخ در کالج پذیرش رسوایی

داگلاس هاج هنگامی که رهبر بین المللی اوراق قرضه مدیر و در حال حاضر بستری گناهکار شد و دستور داد جمعه را صرف نه ماه را در زندان فدرال برای پرداخت رشوه در مجموع $850,000 به چهار نفر از فرزندان خود را به USC و جورج تاون به عنوان جعلی ورزشی استخدام.

هاج 62 دریافت طولانی ترین زندان هر یک از 14 پدر و مادر که تا کنون بوده است محکوم به کلاهبرداری و پول شویی و جرایم آنها مسلما متعهد با ویلیام “ریک” خواننده یک نیوپورت بیچ پذیرش کالج مشاور که اذعان کرده است defrauding برخی از کشور و انتخابی دانشگاه برای سال با تقلب در امتحانات جعلی ورزشی اعتبار و رشوه.

در علاوه بر این به زندان ایالات متحده در منطقه قاضی ناتانیل M. Gorton دستور هاج به پرداخت $750,000 خوب خدمت 500 ساعت از خدمات جامعه باقی می ماند و نظارت بر انتشار به مدت دو سال.

“من می دانم که من ناعادلانه و در نهایت به طور غیر قانونی, نوک فلس در حمایت از کودکان بیش از دیگران بیش از این امید و آرزوی پدر و مادر دیگر که همان آرمان برای کودکان خود را به عنوان من برای معدن” Hodge در بیانیه ای گفت. “برای کسانی که فرزندان و پدر و مادر خود را, من فقط می توانم ابراز عمیق ترین و مخلص ترین پشیمانی.”

تبلیغات

از روز او تسلیم مقامات در ماه مارس گذشته هاج ساکن لاگونا بیچ بود در میان بالاترین مشخصات نام رسوایی با عنوان با آنها. او گل رز به سر Pimco پیوند مدیریت شرکت مستقر در ساحل نیوپورت قبل از بازنشستگی از پست اجرایی در سال 2016.

دادستان از باراک اوباما در بوستون خواسته بود Gorton به ارسال هاج به زندان برای دو سال. در یک یادداشت ظ قبل از صدور حکم آنها انتقاد هاج به عنوان یک منافق ظاهر می شود به جهان تصویر از موفقیت و یکپارچگی در حالی که پیشرو “دو راز زندگی, با استفاده از رشوه خواری و تقلب به سوخت سراب از موفقیت و دستاورد.”

هاج وکلا گفت: با درخواست دو سال زندان منعکس بوستون دادستان’ “single-minded وسواس” با به دست آوردن undeservedly جملات طولانی در مورد بالا مشخصات. Gorton تحویل در ماه نوامبر آنچه قبلا از طولانی ترین جمله در مورد شش ماه مدت به توبی Macfarlane. این Del Mar عنوان بیمه اجرایی است که زندانی در توسان برنامه ریزی شده بود در ماه ژوئن منتشر شد با توجه به دفتر زندان ثبت شده است.

هاج التماس گناه در ماه اکتبر به توطئه برای ارتکاب تقلب و پول شویی. همراه با سه نفر دیگر از پدر و مادر او معکوس خود را نه گناه پس از درخواست دادستان هشدار داد کیفرخواست جدید حمل اتهام رشوه خواری.

تبلیغات

یازده پدر و مادر — یک گروه که شامل بازیگر Lori Loughlin و همسرش, J. Mossimo Giannulli — خودداری کردند در تهدید خود را حفظ نمی-گناه درخواست شد و متهم در یک اتهام رشوه خواری. پانزده پدر و مادر باید التماس کرد گناه نیست; 21 را پذیرفته و خود را از گناه و یا گفت که آنها برنامه ریزی برای انجام این کار است.

در دادگاه مقالات و نامه ای به قاضی هاج توضیح داد که چگونه او ملاقات خواننده و در طول دهه آینده تبدیل به یکی از شایع ترین و پر سود مشتریان است. به عنوان هاج نگاه برای یک کالج, مشاور, دوست قدیمی خود را — همان دوستان که پیشنهاد کرده بود او درخواست برای کار در Pimco در سال 1978 – توصیه می شود خواننده “را به عنوان بهترین مربی ممکن است و راهنمای” وکلای او نوشت: در یک یادداشت.

خواننده کمک هاج قدیمی ترین دختر اعمال می شود به جورج تاون. ورود او تضمین شده بود دادستان گفت: با یک برنامه کاربردی است که به دروغ توصیف او به عنوان یک رقابتی بازیکن تنیس و دو چک برای $75,000 هر که پدر خود را از طریق پست به خانه گوردون ارنست, Georgetown, تنیس, مربی تیم.

هاج وکلا گفت: تنها پس از خواننده های ارائه شده در برنامه او فاش او می خواهم تجدید نظر او مقاله شامل دروغ در مورد تنیس دلاوری. هاج درک پستی چک های شخصی به یک مربی “بود که روند استاندارد برای ساخت یک کالج, اهدا” وکلای او گفت: اما خواننده توضیح داد که آن را به عنوان یک راه برای اطمینان از تنها تیم تنیس روی کردم پول است.

“اگر چه داگ نگاه به دور از جنبه های خواننده کار ساخته شده است که او احساس ناراحت کننده در این زمان او در حال حاضر می بیند اقدامات خود را در یک استارک نور” آنها نوشت. “او مرتکب تقلب ساده و ساده است.”

جاستین D. o’connell, دستیار آمریکا وکیل در بوستون گفت: هاج را بیشتر از نگاه دور از خواننده طرح. هاج او نوشت: در یادداشت “درگیر در این طرح بیشتر و بیش از یک دوره طولانی تر از زمان نسبت به هر یک از متهمان به اتهام به تاریخ.”

پس از دخترش بستری شد جورج تاون هاج تکرار کلاهبرداری در مدرسه پسرش قدیمی ترین و در USC برای دو فرزند صرف $850,000 در همه. در این استدلال دو سال محکوم o’connell با اشاره به آنچه او گفته بود هاج تمایل به آوردن فرزندان خود به جنایات خود.

او گفت: دختر خود را به “ماندن در زیر رادار” و نه گفتن جورج تاون مصاحبه که او در حال حاضر پذیرفته شده از طریق تنیس o’connell نوشت.

تبلیغات

هاج شدت مورد مناقشه این است. “دولت به سادگی حقایق اشتباه بر این,” او گفت:. وکلای او گفت: او در زمان “گام بزرگ” به پنهان کردن خود را از کودکان این طرح برای تبدیل آنها به ورزشکاران نخبه بر روی کاغذ و دادستان که هیچ مدرکی آنها آگاه بودند چه رسد به همدستی در این تقلب.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر