یک کارت حمل عضو “آسیب پذیر” نسل قدیمی فوتبال geezers — من شنیدن-به چالش کشیده گوش perked تا زمانی که فرماندار ما اعلام کرد که نیمی از کالیفرنیا coronavirus قربانیان بین سنین 18 و 49.

سالمندان 65 ساله و مسن تر به میزان کمتر از یک چهارم از کسانی که زده.

“افراد جوان می تواند و خواهد بود تحت تاثیر این ویروس” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: “ما جلسه هفته گذشته است. پیام روشن بود: همه آسیب پذیر است.

خوب هر کس من فکر جلوگیری اشاره انگشت به ما سالمندان است. شاید ما نه مریض, دفاع بیماری-حامل های ما رهبران سیاسی و کارشناسان پزشکی پیشنهاد کرده اند. توقف درمان ما مانند pariahs که نیاز به هر دو محافظت و دوری — بیش از هر جمعیت جوان قرار گرفتند.

تبلیغات

برخی از دولت ارقام تمایل برای اثبات نقطه من فکر می کردم — حداقل در ابتدا.

همانطور که از شنبه, 51 درصد از کالیفرنیا مبتلا COVID-19 شد سنین 18 تا 49 به گفته وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است. که بالاتر از 44 درصد از جمعیت این ایالت.

مردم در سنین 50 تا 64 اختصاص 26 درصد از COVID-19 موارد است. خود را تکه از جمعیت است و تنها 18 درصد.

اما ایضا با ما مردمی. مردم بیش از 65 ساخته شده تا 22 درصد از این موارد به طور قابل توجهی بالاتر از ما سهم مردم از 15 درصد است.

تبلیغات

جوانان 17 و تحت اختصاص تنها 1 ٪ از کسانی که تست مثبت است. آنها 23 درصد از جمعیت.

شاید بیشتر آسیب پذیر: مردان است. آنها به نمایندگی از 55 درصد از این موارد است.

شاید تنها مردان باید دستور به ماندن در خانه. آن را فراموش نکنید.

من به نام دکتر لوئیس Aronson, 56, یک استاد طب سالمندان در دانشگاه سان فرانسیسکو دانشکده پزشکی و نویسنده کتاب پرفروش “Elderhood: بازتعریف پیری, تبدیل, پزشکی, Reimagining زندگی است.”

آرونسون set me مستقیم. با خواندن دولت داده که یکی می تواند نتیجه گرفت که سالمندان بیشتر در معرض coronavirus از میانسال یا جوان مردم. اما این نتیجه گیری اشتباه خواهد بود.

ما مسن تر او گفت: به احتمال زیاد ما به ضربه سخت توسط ویروس. چرا که توانایی ما برای مبارزه با آن به تدریج کاهش یافته در طول سال. اگر شما واقعا قدیمی به جای لگد زدن به این بیماری شانس بالاتر است که شما می خواهم پا زدن سطل.

چرا ؟ در واقع ما در حال پوشیدن پایین.

همه ما می دانیم که این طور غریزی اما این طبیعت انسان در طول زمان های خطرناک به اذعان این حقیقت و به سوال های آن به خصوص برای بزرگان منطقی در سلامت خوب برای سن و سال ما.

تبلیغات

“مردم هستند احتمال بیشتری برای دریافت بسیار بیمار نیاز به بستری شدن در بیمارستان نیاز به تنفس پشتیبانی و به مرگ” آرونسون به من گفت.

“ما در حال حاضر می دانیم از سراسر جهان است که اگر شما یک وضعیت پزشکی جدی و بسیار قدیمی هستند شما باید تقریبا هیچ شانسی برای زنده ماندن اگر شما بیمار هستید به اندازه کافی برای نشان دادن در یک بیمارستان است.”

دولت نشده منتشر سن اعداد در مورد کالیفرنیا که درگذشت از coronavirus. اما مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گزارش شده در هفته گذشته است که 80 درصد از آمریکایی ها که مرده بود از این ویروس بودند 65 ساله یا مسن تر.

CDC لیست افرادی که حداقل 65 به عنوان “خطر بالا برای بیماری شدید” از COVID-19. اما آن را می گوید که کسانی هستند که “در هر سنی که باید جدی زمینه ای شرایط پزشکی.” آنها شامل بیماری مزمن ریه یا آسم قلبی جدی و مشکل سیستم ایمنی بدن را ضعیف — شاید ناشی از درمان سرطان — چاقی و دیابت و کلیه یا کبد و بیماری های.

“اکثر افراد حداقل یک عامل خطر” آرونسون می گوید. “فشار خون بالا, فشار خون, دیابت و بیماری های قلبی سابقه سکته مغزی و سرطان ریه بیماری — سیگار کشیدن است.”

بله اجازه دهید آن صورت, این نسل های قدیمی تر دودی مانند یک دودکش — به ما می گویند ما جوانان است. خوشبختانه من هرگز. افراد سیگاری — حتی سیگاری سابق با آسیب ریه ها — در حال حاضر رسیده اهداف COVID-19 یک بیماری تنفسی است.

افراد مسن به ویژه آسیب پذیر هستند چرا که سیستم ایمنی بدن خود را به تدریج تضعیف صرف نظر از اینکه آیا آنها تا به حال درمان سرطان آرونسون می گوید. بنابراین آنها کمتر مجهز برای مبارزه با این بیماری بسیار مسری.

و “اندام خود را در حال حاضر کار نمی کند به عنوان به خوبی به عنوان آنها استفاده می شود” این geriatrist می افزاید. “ریه های شما احتمالا کار نمی کند و همچنین اینکه آیا یا نه شما دودی.

تبلیغات

“کلیه ها کار نمی کنند نیز هست. بسیاری از مردم درک نمی کنند آنها بیماری مزمن کلیه است که واقعا رایج در سن بالاتر ، که اثرات توانایی بدن را برای مدیریت حاد درمان با داروهای داخل وریدی مایعات.”

افراد جوان باید یک “فیزیولوژیکی رزرو” که سالمندان نمی آرونسون همچنان ادامه دارد. هنگامی که افراد مسن “زندگی یک زندگی عادی آنها آن را متوجه نمی. اما اگر بدن است تاکید کرد آنها را متوجه آن است.”

“ضعیف مردم در معرض ابتلا به این بیماری و عوارض در بیمارستان” آرونسون می گوید. “آنها افزایش یافته و آسیب پذیری به این بیماری و احتمال از نتایج بد — هر دو از این بیماری و درمان است.”

آرونسون نگرانی که افراد مسن خواهد بود بوسید و در طول همه گیر در: “آنها در راه خود را به هر حال.”

“قدیمی تر زندگی موضوع” آرونسون می گوید. او ترس دولت را “شروع به قضاوت مردم بر اساس سن و کمک های اجتماعی” و نتیجه آن قابل قبول برای مردمی به “فقط دراز کردن و می میرند.”

برخی از صاحب نظران و دانشگاهیان سراسر کشور پیشنهاد کرده اند که یک طرح خوب خواهد بود برای آزاد کردن افراد زیر 65 سال که نیست قرارداد این ویروس و اجازه می دهد آنها را به بازگشت به کار در حالی که ما بسیار آسیب پذیر فوتبال geezers تحت بازداشت خانگی است.

“من فکر می کنم هر کسی باید در خانه بماند” آرونسون می گوید.

اما بیایید امیدوار باشیم نه تا 12 هفته به عنوان Newsom پیش بینی — به خصوص اگر هنوز هم وجود دارد هیچ لیگ اصلی بیس بال در تلویزیون. ما بسیار آسیب پذیر به رفتن هم بزنید ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im