اتحادیه اروپا باز می شود ضد تراست پروب به اپل پرداخت و فروشگاه App

لندن – اتحادیه اروپا مقامات افتتاح تحقیقات ضد تراست به فروشگاه برنامه اپل و پرداخت پلت فرم بیش از نگرانی هایی است که در آن شیوه های سرکوب رقابت است.

اتحادیه اروپا اجرایی کمیسیون گفت: آن را راه اندازی یک تحقیق رسمی از اپل پرداخت بیش از اتهاماتی که آمریکا غول تکنولوژی حاضر دسترسی به سیستم پرداخت در برخی از موارد و نگرانی است که در آن محدودیت دسترسی به “شیر و” تابع در اپل.

کمیسیون باز یک دوم رسیدگی به موبایل App Store بیش از نگرانی هایی است که اپل محدود توسعه دهندگان از اجازه دادن به کاربران iPhone و iPad می دانم در مورد راه هایی برای خرید خارج از برنامه.

اتحادیه اروپا معاون اجرایی رئیس جمهور Margrethe بازرگانی گفت: “به نظر می رسد که اپل به دست آمده ‘دروازه بان’ نقش وقتی که می آید به توزیع نرم افزار و محتوا برای کاربران اپل دستگاه های محبوب.”

همچنین به نظر می رسد که اپل مجموعه شرایط چگونه اپل پرداخت شود تجار’ نرم افزار و وب سایت, او گفت:. “این مهم است که اپل اقدامات را انکار کنندگان مزایای جدید پرداخت technologies,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>