رهبران اتحادیه اروپا موفق به توافق بر Coronavirus بهبود اقتصادی برنامه

بزرگنمایی این تصویر

رئیس کمیسیون اروپا Ursula Von Der Leyen صحبت می کند به خبرنگاران پنج شنبه در بروکسل پس از یک کنفرانس ویدئویی در میان مقامات اتحادیه اروپا در مورد کاهش تاثیر coronavirus در بلوک اقتصاد. اولیویه Hoslet/سازمان حفاظت محیط زیست/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اولیویه Hoslet/سازمان حفاظت محیط زیست/خبرگزاری گتی ایماژ

اختلافات میان کشورهای اروپایی بیش از ساختار اقتصادی بهبود برنامه ادامه پس از اتحادیه اروپا و رهبران دوباره موفق به رسیدن به یک توافق است. اما این گروه تایید شده اخیر توصیه وزیران دارایی برای کوتاه مدت نجات بسته به ارزش بیش از یک و نیم تریلیون دلار است.

27 رهبران اتحادیه اروپا ملاقات از طریق ویدئو کنفرانس در روز پنج شنبه برای بحث در مورد چند طرح در نظر گرفته شده برای ایجاد ثبات در منطقه یورو اقتصاد و حمایت از اقتصاد داخلی کشورها سخت ترین ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

“ما باید برای طراحی یک مشترک آینده اثبات پاسخ به این برای اطمینان از یکپارچگی و انسجام بازار واحد و رفاه مشترک” اتحادیه اروپا و رییس کمیسیون Ursula von der Leyen گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از این نشست.

پیشنهادات برای به حداقل رساندن اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بحران شامل افزایش اتحادیه اروپا رایج بودجه صدور زده کمک های مالی به اقتصاد و یا فروش اوراق قرضه با هم به جمع آوری پول.

Von der Leyen حمایت برای بهبودی صندوق وابسته به اتحادیه اروپا در آینده هفت سال بودجه به منظور دریافت بلوک از طریق این بحران است.

“بعد از هفت سال MFF بودجه برای انطباق با شرایط جدید,” او گفت:. “ما نیاز به افزایش قدرت شلیک خود را به قادر به تولید و سرمایه گذاری لازم در سراسر اتحادیه اروپا است.”

“ما در حال صحبت کردن در مورد میلیاردها ما در حال صحبت کردن در تریلیون” Von der Leyen گفت.

با وجود نه رسیدن به یک توافق نخست وزیر ایتالیا Guiseppe کونته گفت: رهبران اتحادیه اروپا ساخته شده و پیشرفت قابل توجهی نسبت به مناسب اقتصادی راه حل است. “ما پیشرفت زیادی غیر قابل تصور تا چند هفته پیش” کونته گفت: در Facebook post.

ایتالیا و فرانسه و اسپانیا در میان گروهی از کشورها پیشنهاد استفاده از کمک های مالی به صندوق بلوک اقتصادی در حالی که دیگران از جمله هلند و اتریش اصرار دارند که این اتفاق می افتد باید در قالب وام.

Von der Leyen گفت که وجود خواهد داشت یک “صدا تعادل” وام و کمک های مالی خواهد شد که مشخص شد از طریق مذاکرات میان اعضای اتحادیه اروپا.

“اتریش نیز آماده برای نشان دادن همبستگی برای حمایت از #بهبود اقتصاد ما” صدراعظم اتریش Sebastian Kurz در بیانیه ای گفت. “ما باید این کار را از طریق وام. یک mutualisation بدهی یا یوروباندز قابل قبول نیست. ما ادامه خواهد داد برای هماهنگ کردن موضع ما با همفکر کشور است.”

رئیس بانک مرکزی اروپا کریستین لاگارد گزارش خطاب به رهبران در جلسه روز پنجشنبه و به آنها گفت که اتحادیه اروپا اقتصاد می تواند کوچک به میزان 15 درصد در این سال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی پس از آن هشدار داد که اروپا تا به حال هیچ آینده اگر عضو موفق به ارائه به اندازه کافی کمک رویترز گزارش داد.

رهبران اتحادیه اروپا تایید شده کوتاه مدت 540 میلیارد یورو ($590 میلیارد دلار) بسته نجات برای حمایت از کارگران, کسب و کار و اقتصاد تحت تاثیر بحران. دارایی منطقه یورو که متشکل از 19 وزیران دارایی کشورهای منطقه یورو, توافق به این بسته محرک اقتصادی در 9 آوریل.

رئیس شورای اروپا چارلز میشل اعلام کرد که بسته است به عملیاتی ژوئن 1.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>