بروکسل – اتحادیه اروپا دادگاه عالی جمعه اعلام کرد که آن را نمی تواند حکومت در یک دهه مرز اختلاف بین کشورهای عضو اسلوونی و کرواسی به این دلیل که ردیف می افتد تحت قوانین بین المللی و قانون اتحادیه اروپا.

کرواسی و اسلوونی استقلال اعلام کرد به طور همزمان از یوگسلاوی در ژوئن سال 1991. تقریبا سه دهه بعد و پس از سالها مذاکرات, آنها هنوز هم می تواند به توافق برسند که در آن مرز بین آنها نهفته است.

در حال حاضر اسلوونی درخواست تجدید نظر به دادگاه عدالت اروپا شکست خورده است بیش از حد.

لوکزامبورگ مستقر در دادگاه گفت که آن را “فاقد صلاحیت برای حکومت در یک مرز اختلاف بین اسلوونی و کرواسی” و از آنها خواست “به تلاش صادقانه را در مورد قطعی حقوقی حل اختلاف مطابق با قوانین بین المللی است.”

اسلوونی استدلال کرده بود که کرواسی نقض قوانین اتحادیه اروپا که در آن حاضر به پیاده سازی یک 2017 داوری بین المللی حاکم در طولانی مدت در مرز بست. اسلوونیایی مقامات اصرار بر اجرای این مرز تصمیم داوری و گفته اند که آنها نمی خواهد دوباره مذاکره این موضوع را با کرواسی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر