جوامع قومی ندارد و یک صدای واحد.’ آن را یک چالش برای سال 2020 نامزد

بهرنگ برزین بود در پشت سن. برنی ساندرز’ در مرکز شهر اوکلند دفتر مبارزات انتخاباتی انتظار به آدرس “ایرانیان برای برنی” جمع شده بودند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حمایت از ریاست جمهوری مدعی.

بیشتر جمعیت جوان ساخته شده بحث کوچک به عنوان آنها رسیده برای خاورمیانه شیرینی و buzzed در اطراف چای ایستگاه. اما خلق و خوی خوش بین بیش از ساندرز’ نامزدی تکذیب برزین احساس است که بسیاری از سیاستمداران نادیده می گیرند کالیفرنیا آمریکا و جامعه است.

“ما کمتر,” برزین گفت. “ما باید منابع است. ما پول است. اما مردم نمی اذعان کرد که ما اینجا هستیم. ما نمی دانیم که این بازی را به خوبی به اندازه کافی برای درگیر و به همین دلیل مردم نمی رسیدن به ما.”

فوریه فروم های سازمان یافته توسط توده مردم ایران و گروه های مسلمان در کالیفرنیا ارائه یک فرصت نادر برای بیش از 120 نفر در آنجا جمع شده بودند برای شرکت در یک متناسب با بحث میزبانی انتخابات ریاست جمهوری است. چندین شرکت کنندگان گفت: آنها تا به حال شنیده ام از یک رویداد مشابه در انتخابات قبلی چرخه.

تبلیغات

به بیرون آمدن در بالا در کالیفرنیا اولیه دموکراتیک مدعی باید درخواست تجدید نظر به یک درهم آمیخته از قومی حوزه در میان آنها بزرگ ایران و مردم آمریکا است که در دهانه سن دیگو و لس آنجلس و منطقه خلیج است. در این سال تغییر در وضعیت اولیه انتخابات تقویم از ماه ژوئن تا هفته آینده سه شنبه حمله رعد اسا دارای انگیزه نامزدها به سطح شیب دار تا تلاش های خود را برای جذب نه تنها رای دهندگان لیبرال حکم بزرگ اما همچنین متنوع جیب که آهنگسازی بسیاری از دولت رای دهندگان.

برزین حمایت ساندرز در سال 2016 اما 38 ساله صاحب کسب و کار تا به حال بحث حمایت از شهردار سابق پیت Buttigieg این زمان در اطراف.

“Iranians for Bernie”

ایرانی-آمریکایی فعال هدی کاتبی صحبت می کند در طول یک “ایرانیان برای برنی” در جلسه دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز’ اوکلند دفتر مبارزات انتخاباتی.

(جاش peter bradley / برای فردا)

سپس حدود یک ماه پیش یک داوطلب canvassing برای ساندرز در زدم از برکلی خانه و او را دعوت به یک ضد جنگ در اعتراض در سان فرانسیسکو. این تجمع در Jan. 3 امریکا که به کشته شدن ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی و پس از آن تنش نظامی بین دو کشور است.

پس از اعتصاب در برابر سلیمانی ساندرز ارسال شده یک پیام در رسانه های اجتماعی به چندین زبان از جمله فارسی: “پایان جنگ بی پایان.”

پس از حضور در که اعتراض و یک زن و شوهر از دیگر ساندرز کمپین حوادث برزین بازیگران رای خود را برای سناتور چند روز پیش. در عین حال خود رای نیست صرفا بر اساس ساندرز’ موضع ضد جنگ. در اوایل این ماه ساندرز به حال دیگر ارسال عکس با متن فارسی که مشخص شده چه خواهد بود تحت پوشش خود را در “مدیکر برای همه” طرح از جمله دندانپزشکی و دستگاه های مانند سمعک.

تبلیغات

“من نه فقط به آن نگاه کنید از طریق ایران پنجره” برزین گفت. “من فکر می کنم او می تواند بزرگ برای اقتصاد است. من یک صاحب کسب و کار و اگر کارکنان بهداشت و درمان من نمی مجبور به پرداخت $500 برای هر یک از آنها. من می توانم قرار داده است که پول به سمت بالا می برد و دوباره به کسب و کار من.”

اگر چه برخی از آرای انتخابات ریاست جمهوری آغاز به دادگاه این به طور فزاینده سیاسی فعال در جامعه بخش در خارج از کشور یک چالش مطرح و به کسانی که با هدف به تصرف ایران رای — به خصوص در L. A. حدود نیم میلیون نفر در ایران زندگی می کنند در جنوب کالیفرنیا به تنهایی. مانند دیگر قومی-ملی گروه های سیاسی خود را نمایش منعکس کننده یک مجموعه حساب دیفرانسیل و انتگرال; هیچ موضوع واحد یا one-size-fits-all زمین برای جذب ایران آمریکا رای دهندگان.

سحر صادقی استادیار جامعه شناسی در Muhlenberg کالج در پنسیلوانیا که تحقیقات ایرانی در خارج از کشور تاکید کرد که ایران در حال یکپارچه نیست در گرایش سیاسی خود را. برخی از آنان برای حضور در ساندرز فروم در اوکلند شناسایی به عنوان ترقی خواهان در حالی که دیگران خود را به عنوان معتدل و دموکرات که در حمایت از یک نامزد نزدیک به مرکز.

جنوبی نیمی از دولت — محور در محدوده هایی از اورنج کانتی و لس آنجلس و سن دیگو — خانه به یک محافظه کار ایران مشروط که تمایل به بازگشت رئیس جمهور تهمت خود را خروج از ایران و سختگیری در برابر جمهوری اسلامی است.

“Iranians for Bernie”

سعیده Adem (راست) و ایرنه Nexica (سمت چپ) فرم بررسی در طول یک “ایرانیان برای برنی” جلسه در اوکلند.

(جاش peter bradley / برای فردا)

“ایرانیان در L. A. باید خیلی بیشتر قطبی انداز از کسانی که در شمال کالیفرنیا” صادقی گفت. “ایرانی در خارج از کشور در L. A. تمایل به چند جمعیتی که در شمال کالیفرنیا ندارد به عنوان بسیاری از. یکی حضور ارمنستان ایرانیان و یهودیان ایرانی. که در خود و برای خود می افزاید: یک بعد جدید.”

امی ملک, یک جامعه شناس و پژوهشگر در دانشگاه پرینستون تحصیل ایرانی در خارج از کشور توافق کردند که “وجود دارد نه یک صدای واحد” صحبت می کند که از لحاظ سیاسی برای تمام ایران. که عدم انسجام هر دو در مسائل داخلی و سیاست خارجی به سمت ایران تمایل دارد برای جلوگیری از خارج از هماهنگی در یک جامد رای گیری بلوک ملک اضافه شده است.

حداقل یکی دیگر نامزد حزب دموکرات است و با توجه به رسیدن به آمریکا رای دهندگان: میلیاردر Michael R. بلومبرگ که به صرف بیش از $124 میلیون در تبلیغات در 14 سه شنبه متحده است.

دموکراتیک استراتژیست لایحه کریک گفت که توسل به کالیفرنیا بسیاری از گروه های قومی از جمله ایران نیاز به سیاستمداران برای توسعه متنوع دانش از جوامع که در اینجا زندگی می کنند.

“اکثر مردم در مبارزات انتخاباتی برای اولین بار در اینجا در کالیفرنیا را درک نمی کنند و عمق و پیچیدگی تنوع در اینجا وجود دارد تمایل به فکر می کنم از آن به عنوان لاتینی, آمریکایی های آفریقایی تبار و آسیایی و نوع آن را,” او گفت:. “اما ما باید جوامع مانند جامعه ایرانی که آمده اند اینجا فرار یک دولت آنها را دوست ندارد; ما زیادی ارمنستان جامعه است.”

تبلیغات

آنا بحر این ساندرز کمپین کالیفرنیا مدیر ارتباطات گفت: نامزد کارکنان با تکیه بر آن متنوع داوطلبان و حامیان “به ما کمک می کند شیر را به جوامع که اغلب نمی دریافت توجه از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.”

78 ساله سناتور ورمونت دارای یک تیم از بیش از 250 “زبان عدالت داوطلبان” از سراسر کشور که ترجمه توییتهایی و گرافیک با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را.

“ایران در مورد مراقبت از بسیاری از مسائل مختلف” بحر گفت. “آنها در مورد مراقبت از بهداشت و درمان مقرون به صرفه در دسترس مسکن. آنها می خواهند مطمئن شوید که نوه های خود را در یک سیاره زندگی می کنند.”

نازلی پرویزی بلومبرگ کالیفرنیا منجر به حوزه گروه گفت که تیم او در حال بررسی در حال اجرا فارسی زبان تبلیغات در رسانه های محلی مانند یهودی رسانه ها به عنوان خوانده شده توسط دولت فارسی بزرگ جامعه یهودی. آنها نیز به دنبال قرار دادن تبلیغات در روزنامه منطقه ای در تلاش برای رسیدن به دیگر جوامع مختلف از جمله چینی ها و ویتنامی خارج, او گفت:.

“ما باید توسعه لاتین, ما آفریقایی, توسعه,” او گفت:. “ما نیاز ندارد اما ما می خواهیم شما را تحت تاثیر قرار.”

Behrang Barzin speaks to other attendees at an “Iranians for Bernie” meeting in Oakland.

بهرنگ برزین صحبت می کند به دیگر شرکت کنندگان در یک “ایرانیان برای برنی” در جلسه برنی ساندرز’ اوکلند دفتر مبارزات انتخاباتی در روز یکشنبه.

(جاش Peter Bradley / برای فردا)

احزاب سیاسی در داخل ایران و خارج از کشور اغلب نیز منعکس کننده تفاوت نسل در میان کسانی که فرار 1979 انقلاب اسلامی, مهاجرت پس از سال 2009 جنبش سبز و یا متولد شده در ایالات متحده آمریکا

آن تفاوت همچنین می توانید اطلاع رسانی در سطوح مشارکت مدنی: جوان ایرانی-آمریکایی هستند احتمال بیشتری برای اجرا به صورت عمومی یا دفتر کار در سیاست کارشناسان می گویند. در طول سال 2018 midterm چرخه انتخابات سه نفر اول شد ایران انتخاب شد به نیویورک و جورجیا و فلوریدا قانونگذاران ایالتی.

Afshine Emrani 52 ساله متخصص قلب و عروق می بیند این نسل فاصله بازی کردن در هر روز چه از طریق فرزندان خود چشم یا گوش دادن به بیمارانی که گام به Tarzana ،

تبلیغات

“من بیشتر به سمت راست از مرکز” گفت Emrani. “بچه های من رفتن به یک مدرسه یهودی در حال تدریس عمدتا لیبرال ارزش. آنها برخی از ارزش های محافظه کار از من و خانواده ام از آنجا که ما مسن تر هستند اما آموزش و پرورش خود را تمایل به بیشتر لیبرال.”

جامعه وی افزود: اخیرا تبدیل به بیشتر به لحاظ سیاسی فعال است.

Iranian Americans gathered at an Iranians for Bernie meeting at Bernie Sanders’ Oakland campaign office

ایران جمع آوری و در برنی ساندرز’ اوکلند دفتر مبارزات انتخاباتی که در آن آنها مورد بحث سیاست خارجی در ایران رئیس جمهور تهمت سفر بان کی مون و سیاست های داخلی مانند بهداشت و درمان و وام دانشجویی بخشش.

(جاش peter bradley / برای فردا)

“ما بسیاری از نظرات اما عمل نیست و آنها را” او گفت:. “من فکر می کنم افرادی که در واقع نشان می دهد تا افراد جوان. آنها رفته اند که ذهنیت ” من به یک دکتر یا وکیل یا مهندس برای ساختن یک زندگی و یا مادر مبارک.'”

داشتن در ابتدا به حمایت دموکرات نامزد هیلاری کلینتون در سال 2016 قبل از رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن Emrani معتقد است که رئیس جمهور فعلی می تواند کمک به بازگرداندن ایران “به عظمت آن را به حال قبل از اینکه” خود را از طریق غیر متعارف “cowboyish” رویکرد به سیاست است.

با وجود آن او را پشتیبانی نمی کند همه تهمت و سیاست های اجرایی مانند ممنوعیت سفر محدود است که ورود بازدید کننده از بیش از یک دوجین از کشورها از جمله ایران به آمریکا

“این چیزی است که اتفاق می افتد به ایران بسیار آن را به عنوان سیاست کلی به سمت شرق میانه است که باعث می شود یک تفاوت” Emrani گفت. “این است که کسی که در حال رفتن به دلجویی از هر رژیم وجود دارد و آنها را به آنچه آنها می خواهند به آنها را دوستان ما مانند اوباما انجام داد و یا آن کسی که می گوید:” این سیاست است و من قصد دارم به پایه من زمین.'”

یک 2019 نظرسنجی راه اندازی شده توسط Public Affairs Alliance of Iranian Americans (PAAIA) در بر داشت که سیاست خارجی از جمله آمریکا و ایران, رابطه, رتبه اول در میان مسائلی است که جامعه را در نظر بگیرید در هنگام رای دادن در انتخابات فدرال outranking اقتصاد و امنیت ملی آموزش و پرورش و بهداشت و درمان.

“شما نگاه کنید به شرایطی که در آن لیبرال دموکرات ها ممکن است بیشتر افزایش تدابیر نسبت به دولت ایران از یک جمهوری خواه و من فکر می کنم آن را فقط بر اساس شخصی خود را برداشت و دیدگاه ها و سیاست حزب” گفت: مراد قربان, PAAIA مدیر امور دولتی و سیاست های عمومی.

تبلیغات

هدی Parvinchiha و شوهرش نیست به عنوان فعال سیاسی به عنوان آنها می خواهم به. او فعالیت در می آید و امواج او گفت: “زمانی که تنش ها در جامعه رسیدن به زمین تب یا رویدادهای جهان قرار داده و تمرکز بر ایران است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوعیت سفر برای اولین بار رفت به اثر در سال 2017, او پیوست دیگران در اعتراض در فرودگاه بین المللی لس آنجلس. او در زمان پدر پس از 7 سال با او.

نشسته در درون او میشن ویجو خانه در اخیر هفته Parvinchiha گفت که او امیدوار است برای تبدیل شدن به درگیر نه فقط زمانی که کانون توجه ایران است. 38 سال است که فکر داوطلبانه برای ساندرز’ کمپین صرف برخی از زمان فراغت گوشی بانکی برای نامزد با دوستان و خانواده.

“این فقط در مورد سیاست بین المللی; آن چیزهای دیگر او معتقد است که در, مانند بهداشت و درمان برای همه” او گفت:. “او فوق العاده سازگار است. اگر او نبود من مانند الیزابت وارن.”

Parvinchiha گفت: او را متوجه ساندرز’ رسانه های اجتماعی پست ها در زبان های مختلف, اما آن را به فارسی پیام که با او در آنجا ماند — آن عمل از ارسال به دیگر زبان ها به طور کلی. این حرکت او نشان داد که نامزد “اذعان دارد که امریکا یک قابلمه ذوب.”

اما این نوع از توسعه ممکن است به اندازه کافی به قلاب رئیسجمهور از رای دهندگان.

“ما مبارزه در میان خود. آن را آنقدر گرم می شود, حتی در خانواده” Parvinchiha گفت: به عنوان دختر خود فروش خوبی بر روی نیمکت نشسته و در دامان او. “برخی از چیزهایی که آنها می گویند را خیلی و این که چگونه نقش آن در جامعه بیش از حد.”

کالیفرنیا تصمیم می گیرد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin buy instagram followersowsex geschichtenbrazzershd pornoxnxxxnxxredtubexnxxxhamsterkostenlose pornomecidiyeköy escortsmm panelmobil ödeme bozdurmaElektronik sigara