سازمان حفاظت محیط زیست: هنوز تصمیم گیری آلاینده است که باعث کاهش کودکان ضریب هوشی

واشنگتن – یک آژانس حفاظت از محیط زیست پیشنهاد به رها کردن هر فدرال مقررات از آب آلاينده نشان داده شده است به نوزاد آسیب مغز خواهد ترجمه برای کاهش ضریب هوشی و مشکلات دیگر برای تعداد نامعلومی از آمریکا نوزادان متخصص اطفال و بهداشت عمومی گروه می گویند.

سازمان حفاظت محیط زیست است گفت: از سال گذشته این است که با توجه به چهار گزینه برای برخورد با پرکلرات آلودگی در آب آشامیدنی از جمله نه اتخاذ هر گونه مقررات در همه. سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی Corry Schiermeyer گزارش را رد کرده است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال تصمیم به رفتن با انجام هیچ چیز گزینه است. او تایید کرد که این سازمان انتظار می رود برای ارسال یک توصیه به کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه “به زودی.”

پرکلرات است یک عنصر در موشک های سوخت و مواد منفجره و مهمات و چشمانداز کردن سایتهای نظامی به آب های زیرزمینی و تونل. پرکلرات آلوده آب آشامیدنی به عنوان بسیاری از 16 میلیون آمریکایی از دولت اوباما گفت: در سال 2011 زمانی که آن را اعلام سازمان حفاظت محیط زیست خواهد تنظیم حداکثر محدودیت برای آن را برای اولین بار.

پرکلرات می تواند آسیب توسعه با کودکان و نوزادان از جمله باعث قابل اندازه گیری قطره در ضریب هوشی نوزادان, the American Academy of Pediatrics گفت: در ماه اوت گذشته در اصرار به “قویترین ممکن است” فدرال محدودیت. مطالعات ذکر شده توسط پزشکان گروه شامل یک نمایش نه از 13 تغذیه با شیر مادر نوزادان بودند خوردن سطح قابل توجهی از مواد شیمیایی.

“می گویند که قابل قبول است flabbergasting,” اریک اولسون از شورای دفاع منابع طبیعی بشر گفت: این مطالعات بر روی مواد شیمیایی ساخت نوزادان به میزان قابل کمتر هوشمند است.

به دستور دادگاه در سال 2018 به آمده تا با یک تنظیم توسط این ماه ژوئن سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در سال گذشته آن را دنبال چهار گزینه ها از جمله یک محدودیت برای پرکلرات در آب آشامیدنی به مراتب بالاتر از کسانی است که کالیفرنیا و ماساچوست و کشورهای دیگر در حال حاضر به اتخاذ.

سازمان حفاظت محیط زیست گفت: پس از آن که یکی دیگر از گزینه های آن را دنبال حذف شد پیشنهاد تنظیم پرکلرات به طور کامل بر اساس این مشاجره که “پرکلرات رخ نمی دهد در سیستم های آب با یک فرکانس و در یک سطح بهداشت عمومی نگرانی است.”

نیویورک تایمز با استناد به منابع آن را به نام روز پنجشنبه گفت که سازمان حفاظت محیط زیست تا به حال تصمیم به رفتن با هیچ تنظیم گزینه.

Schiermeyer این سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست در بیانیه ای گفت: “آژانس هنوز تصمیم نهایی.”

با این حال سازمان حفاظت محیط زیست روز پنج شنبه نیز قرار داده و از آنچه در آن به نام “حقیقت” با این استدلال که دولت در سطح قوانین و مقررات به صورت شیمیایی در آب آشامیدنی همراه با دیگر پاک کردن تلاش های در حال حاضر به دست آورد “کاهش معنی دار” در پرکلرات.

سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler گفت: دست زدن به پرکلرات در آب آشامیدنی در حال حاضر یک “موفقیت است.”

زبان و استدلال تکرار آنچه در این سازمان گفت: در سال گذشته با استناد به این مورد برای هیچ-تنظیم گزینه.

اولسون گفت: سازمان حفاظت محیط زیست مورد نیاز محدود ملی تست پرکلرات تنها از سال 2001 تا سال 2005 هنگامی که آن را یافت گسترده پرکلرات آلودگی.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet