سازمان حفاظت محیط زیست سفارشات آمازون و EBay برای جلوگیری از فروش ساختگی Coronavirus-مبارزه با محصولات

بزرگنمایی این تصویر

یک کافه کارمند در واشنگتن دی سی پاک در آماده سازی برای بازگشایی. J. Scott Applewhite/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

J. Scott Applewhite/AP

روز پنج شنبه سازمان حفاظت محیط زیست دستور آمازون و eBay برای جلوگیری از فروش برخی از آفت کش ها محصولات حاوی بسیاری از آن ادعا کرد که مبارزه کردن و ضد عفونی از coronavirus.

همچنین در این دستورات نوار e-commerce غول از فروش محصولاتی که حاوی مواد شیمیایی سمی مانند دی اکسید کلر و متيلن کلرايد است که فدرال تنظیم به عنوان یک ماده سمی است.

قرار گرفتن در معرض متيلن کلرايد می تواند باعث مرگ اما در یک مثال eBay به بازار عرضه شده و به فروش می رسد 55 گالن طبل متيلن کلرايد به عنوان یک coronavirus ضد عفونی کننده و رنگ, استرپتیزر, با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست در آزادی مطبوعات.

آمازون بود که به دستور سازمان حفاظت محیط زیست برای جلوگیری از فروش بیش از 30 محصولات و eBay بیش از 40 که برخی از آنها به دروغ ادعا به ارائه “بیماری پیشگیری” “2020 Coronavirus حفاظت” و “عقیم سازی کامل از جمله زمان پاندمی ویروس” با توجه به یک سازمان مطبوعاتی.

همانطور که از روز شنبه ، eBay و آمازون هنوز هم تا به حال متيلن کلرايد ذکر شده در وب سایت خود را که “تایید نشده برای استفاده در برابر رمان coronavirus” این سازمان اعلام کرد.

شرکت های که تولید و توزیع سموم-محصولات حاوی توسط قانون ملزم به ثبت نام در این محصول با سازمان حفاظت محیط زیست.

هر دو سایت آمازون و eBay به فروش می رسد ثبت نام محصولات که ارزیابی توسط آژانس.

با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست سفارشات شرکت ها نیز محصولات فروخته شده که برچسب های تقلبی و یا فاقد برنامه جهت مواد و اطلاعات ایمنی مواد شیمیایی در این محصولات است.

این سازمان گفت: مدیر Andrew Wheeler برگزار شد بحث و گفتگو با خرده فروشان در ماه آوریل در محصولات غیر قانونی است.

“با وجود آن بحث آمازون و eBay تا کنون موفق به طور مداوم نگه داشتن ثبت نشده misbranded یا محدود-استفاده از آفت کش ها و آفت کش ها دستگاه های خود را در وب سایت” سازمان حفاظت محیط زیست گفت.

“در میان coronavirus گیر ما گرفته اند اقدامات قابل توجهی برای جلوگیری و یا به سرعت حذف اقلام از بازار ما که ناامن هستند را نادرست بهداشت ادعا می کند یا ما را نقض تحمل صفر قیمت سنگ آهن در بازار سیاست” eBay در بیانیه ای گفت.

در یک مورد, سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در آمازون به فروش می رسد نسخه های متعدد از یک ضد عفونی کننده است که به پاکسازی بیمارستان ها و دفاتر و خانه های که شامل دی اکسید کلر یک گاز خطرناک است که مربوط به دستگاه تنفسی و ریه مسائل. محصولات نمی باشد به زبان انگلیسی جهت استفاده با توجه به آژانس.

آمازون سخنگو NPR گفت که “آمازون مستلزم آن است که فروشندگان ارائه اطلاعات دقیق در جزئیات محصول صفحه قرار داده و فرآیندهای در محل فعالانه بلوک ادعای نادرست در مورد COVID-19 قبل از آنها منتشر شده به فروشگاه ما.”

“ما حذف محصولات در سوال و اقدام در برابر بد بازیگرانی که ذکر آنها” به گفته این شرکت که گفت: از آن نیز توسعه یافته ابزار است که برای اسکن نادرست ادعا می کند.

این اولین بار نیست که آمازون آمده است در زیر آتش برای فروش; در 2o18 این شرکت به پرداخت $1.2 میلیون دلار جریمه برای فروش برچسب های تقلبی و آفت کش ها ممنوع.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>