عظیم امواج مسابقه در سراسر اقیانوس اطلس, انگلستان, چهره های طوفان دیگری

لندن – عظیم امواج نوتبوک در سراسر اقیانوس اطلس شمالی در روز شنبه به عنوان بریتانیا محکم برای دومین مستقیم, آخر هفته وحشی در زمستان آب و هوا و جاری شدن سیل. صدها پرواز لغو شد و نیروی دریایی سلطنتی پیوست و یک جستجو و عملیات نجات برای یک مرد که رفت از دست رفته در دریا.

طوفان نیروی باد به 80 نات (92 mph) و امواج هیولا است که می تواند رسیدن به بیش از 100 فوت (30 متر) بالا بودند خروش در سراسر آتلانتیک شمالی ایالات متحده خدمات ملی آب و هوا اقیانوس مرکز پیش بینی گزارش اولیه روز شنبه.

چهارم طوفان از فصل زمستان لقب دنیس در حال حاضر باعث گسترده سفر اختلالات هستند که فقط انتظار می رود به افزایش است. بریتانیا ملاقات کرد دفتر صادر شده و تعدادی از هشدارهای آب و هوا و پوشش بیشتر از کشور است.

باران های سنگین و بادهای قوی بودند مسابقه در تمام نقاط بریتانیا از جمله مناطقی در شمال انگلستان هنوز هم رنج می برند از طوفان Ciara آخر هفته گذشته که در سمت چپ هشت نفر کشته در سراسر اروپا از جمله دو زن در انگلستان

جستجو و عملیات نجات در سواحل میامی در جنوب شرقی انگلستان دنبال شد که بنا به گزارش ها در دریا سقوط کرد از یک کشتی.

شرکت های هواپیمایی قبل از emptively لغو صدها پرواز از لندن و دیگر انگلستان به فرودگاه در روز شنبه و قطار خطوط هشدار در مورد امکان تاخیر و لغو شد. دهها هزار نفر از مسافران بودند که تحت تاثیر مشغول سفر روز برای خانواده ها به عنوان بسیاری از مدارس در این کشور را برای اواسط زمستان ،

Easyjet لغو حدود 230 پرواز در داخل و خارج از کشور به سرعت باد در حال تنظیم به آمار 70 مایل در ساعت (113 kph). بریتیش ایرویز همچنین پرواز لغو شد.

مناطق در شمال انگلستان که هنوز دوره نقاهت بعد از Ciara مواجه 4 تا 1/2 اینچ (120 سانتیمتر) از بارش باران در روز شنبه. این کشور سازمان محیط زیست گفت: جاری شدن سیل به احتمال زیاد به بدتر از آخر هفته گذشته — زمانی که صدها نفر از خانه های آب گرفتگی شد به عنوان رودخانه پشت سر هم بانک های خود را — پس از باران خواهد شد در حال سقوط در اشباع زمین.

ارتش بریتانیا پرسنل آماده بودند برای کمک به کشیده جوامع در سیل زده کلدر در دره منطقه در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان.

“این فوق العاده و کارشناس منابع نمی تواند بیشتر به انجمن خوش آمدید پشتیبانی در حال حاضر خسته جوامع و کمک به ما در پاسخ به بیشتر هشدارهای آب و هوا در سراسر Calderdale” گفت: شورای محلی و رهبر تیم سویفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de