اعلام وضعیت فوق العاده در استان آمار 2nd موج Coronavirus عفونت

بزرگنمایی این تصویر

رهگذران با پوشیدن ماسک محافظ پیاده روی پوشیده از برف و خیابان در ساپورو هوکایدو ژاپن در اواخر فوریه در موج اول از رمان coronavirus. در حال حاضر مقامات اعلام کرده اند دولت جدید از اورژانس به عنوان موارد در هوکایدو سنبله. Issei کاتو/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Issei کاتو/ایسنا

ژاپن, Hokkaido استان که برای اختصاص این کشور بیشترین تعداد coronavirus عفونت به عنوان بیماری همه گیر در ابتدا از طریق آسیا دیده است ناگهانی سربازان ارتش در مواردی باعث مقامات دولتی وجود دارد به یک وضعیت اضطراری اعلام کرد کمتر از یک ماه پس از بلند کردن اجسام از یک جهت مشابه است.

فرماندار هوکایدو این کشور شمالی جزیره اصلی و بزرگترین استان توسط اندازه از اعلام روز شنبه پس از نزدیک به یک هفته از دو رقمی را افزایش می دهد در مواردی در استان با توجه به Kyodo news خدمات.

“ما با بحران مواجه موج دوم در گسترش (coronavirus) عفونت” رژیم صهیونیستی. Naomichi سوزوکی به خبرنگاران گفت: در پایتخت ساپورو.

در این بیانیه که سقوط تحت یک قانون تجدید نظر فقط در ماه گذشته در پاسخ به همه گیر اجازه می دهد تا فرمانداران به موضوع stay-at-home بخشنامه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

هوکایدو اعلام کرد در سه هفته وضعیت اضطراری در ماه فوریه که برداشته شد در مارس 19. این استان آغاز شده بود به بازگشایی مدارس و حتی اجازه می دهد با دقت هماهنگ کرد.

اما آخرین سفارش برعکس همه که درخواست ساکنان یک بار دیگر به خودداری از سفرهای غیر ضروری خارج از خانه و بستن استانی مدارس ابتدایی و متوسطه تا زمانی که ممکن است 6.

این بخشنامه می آید در میان یک تجدید حیات در ویروس موارد در سراسر کشور است که درخواست نخست وزیر ژاپن هفته گذشته به موضوع یک وضعیت اضطراری برای دیگر استان در داخل و اطراف پایتخت توکیو و اوزاکا.

مقامات گزارش 166 موارد جدید در توکیو روز یکشنبه آوردن مجموع وجود دارد به بیش از 2000.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de