انتخابات ریاست جمهوری افغانستان برای تشکیل تاریخی میان تمرکز بر رای گیری و دخالت

بزرگنمایی این تصویر

سپس-وزیر امور خارجه Delbert Hosemann الکترونیکی بازیگران رای خود را در جکسون, Miss., در نوامبر. 5, 2019. Rogelio V. Solis/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Rogelio V. Solis/AP

بالا انتخاباتی از تمام 50 ایالت در جلسه ای در واشنگتن این هفته برای آماده شدن برای سال 2020 — جمع میان نگرانی گسترده بر اینکه انتخابات آینده خواهد بود منصفانه و دقیق و همچنین رایگان از نوع دخالت خارجی است که خدشه دار کمپین 2016.

با وجود عمده تلاش های دولت برای ارتقا امنیت, NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی نشان داد که حدود 41 درصد از آمریکایی ها بررسی نمی کنم این کشور آماده است برای حفاظت از ایالات متحده در انتخابات سیستم از یک حمله دیگر.

رای دهندگان نیز می گویند بزرگترین نگرانی خود را با دروغ به دنبال تقلب انتخابات و رای دهندگان سرکوب. چهل و چهار درصد فکر می کنم این احتمال وجود دارد که بسیاری از رای نمی خواهد در واقع محسوب می شود در سال 2020 است.

در حالی که اکثر رای دهندگان اعتماد به نفس در خود دولت و دولت های محلی برای اجرای یک انتخابات منصفانه, 43% فراموش نمی کنم کسانی که مقامات انجام داده اند به اندازه کافی مطمئن شوید که هیچ دخالت خارجی.

بسیاری از سرزنش رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. پنجاه و شش درصد می گویند که او انجام داده است کم و یا هیچ چیز برای نگه داشتن انتخابات امن است. باریک اکثریت فکر می کنم رئیس جمهور که بارها و بارها مورد سوال روسی دستکاری در سال 2016 در واقع دخالت خارجی را تشویق می کند.

این عدم اعتماد رای دهندگان به شدت دستپاچه سطح پایین تر انتخابات ریاست جمهوری افغانستان به عنوان ملت سر به آنچه انتظار می رود به شدت بحث انگیز ریاست جمهوری با سطح بالایی از مشارکت مردم است.

“بزرگترین نگرانی من در سال 2020 است که صرف نظر از نتیجه ما مواجه خواهد شد با حدود پایان هفته اول در ماه نوامبر این نگرانی نیمی از کشور که آنها را از دست داده انتخابات نامشروع می گوید:” کلرادو انتخابات مدیر جاد Choate.

Choate یکی از مقامات خواهد شد که گردهمایی در واشنگتن به بحث در مورد راه هایی برای رسیدگی به این تهدید است.

حیطه ترس

بسیاری از کسانی که اجرای انتخابات بر این باورند که بزرگترین خطر این است که نه کسی دستکاری با واقعی آرا — هر چند که یک نگرانی است — اما به اندازه کافی باعث سردرگمی به تضعیف اعتماد عمومی در این فرآیند است.

مقامات در حال آماده سازی برای طیف وسیعی از امکانات از جمله اختلال در ثبت نام رای دهندگان سیستم های اجتماعی, رسانه های دروغ مبارزات ransomware و حتی قطع برق.

اما Choate و دیگر مقامات امیدواریم تعدادی از تغییرات ایجاد شده پس از سال 2016 خواهد شد کمک به افزایش اعتماد رای دهندگان.

متحده صرف صدها میلیون دلار beefing تا امنیت و خرید جدید رای گیری تجهیزات. برخی از 90 درصد از رای دهندگان بسیاری از بیش از در سال 2016 خواهد رای خود را در برگه کاغذ که ایمنی بدن را از cyber-فساد است و می تواند حسابرسی بعد به منظور بررسی که نتایج دقیق بودند.

انتخابات ریاست جمهوری افغانستان نیز همکاری نزدیک با جامعه اطلاعاتی ایالات متحده و دیگر آژانس های فدرال برای تشدید امنیت و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد تهدیدات بالقوه.

کریستوفر کربس, رهبر, امنیت و زیرساخت های آژانس امنیت در وزارت امنیت داخلی شارژ با کمک به امن کشور انتخابات زیرساخت — می گوید: او است تعجب نیست که رای دهندگان نگران در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد این سال است.

اما کربس فکر می کند که آنها باید اعتماد به نفس بیشتری نسبت به برخی می گویند آنها هستند.

“دولت فدرال در حال کار با هم در این منحصر به فرد, موضوع, انتخابات, امنیت, رک و پوست کنده بهتر از هر موضوع دیگر که من تا کنون دیده ام” او می گوید.

تیم قرمز

بزرگنمایی این تصویر

صخره اسمیت یک Ridgeland, Miss., نظرسنجی کارگر ارائه یک “من رای دادند” دشنه در جکسون, Miss., در روز انتخابات در سال 2019. Rogelio V. Solis/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Rogelio V. Solis/AP

مقامات در تمام سطوح دولت انجام داده اند بی شماری جلسات آموزشی ارزیابی آسیب پذیری و میز تمرینات پس از سال 2016. یکی دیگر از میز های آموزشی برنامه ریزی شده است که با دولت های انتخاباتی در این هفته در واشنگتن است.

اوهایو وزیر امور خارجه فرانک لاروس می گوید: او در تلفن فدرال و مقامات امنیتی تقریبا هر روز.

“این که آیا آن را خودم شخصا و یا یک عضو از ما آن تیم ما با DHS دست در دستکش,” او می گوید.

تدارکات امنیتی درگیر همه همکاران در انتخابات از جمله رای گیری فروشندگان تجهیزات آن نیز دیده می شود به عنوان اهداف بالقوه.

سام Derheimer مدیر امور دولتی برای هارت InterCivic یکی از تامین کنندگان اصلی از رای گیری تجهیزات در کشور به یاد می آورد یک حادثه سال گذشته که او می گوید که نشان می دهد بهبود در هماهنگی.

یکی از مشتریان شرکت در یک انتخابات رسمی در تگزاس, شهرستان, یک تماس تلفنی از کسی که تظاهر به از هارت که در مورد خواسته های حساس امنیتی و تلاش برای گرفتن رسمی برای ورود به وب سایت های نا آشنا.

“او نمی دانست که فرد در طرف دیگر از تلفن و پرچم قرمز مطرح شد بلافاصله می گوید:” Derheimer.

محلی رسمی بلافاصله به نام شرکت با نگرانی. هارت سپس تماس وزارت امنیت داخلی صادر شده است که یک هشدار از طریق به اشتراک گذاری اطلاعات است که شامل انتخابات و فروشندگان در سراسر کشور است.

“این واقعا گذاشته از این حادثه به عنوان بهترین ما می دانستیم که آن چه رخ داده بود و آنچه که باید با احتیاط از در آینده می گوید:” Derheimer “چرا که اگر این اتفاق افتاد به این انتخابات محلی رسمی آن به راحتی می تواند رخ داده است به دیگران است.”

معلوم می شود که زن بود ندانسته هدف از یک شرکت امنیتی استخدام با شهرستان برای تست آن cyberdefenses. برای کسانی که اجرای انتخابات و سریع پاسخ ملی شد نشانه امیدوار کننده است که هر کس بسیار هماهنگ تر نسبت به تهدیدات بالقوه از آنها در گذشته بوده است.

“یک انتخابات رسمی — [که] سه یا چهار سال پیش بود که احتمالا فقط کورکورانه و blithely به دنبال دستورالعمل — در حال حاضر است مانند” یک لحظه صبر کن. که صدا نیست راست “می گوید:” کربس.

پخش شک

هنوز فشار برای تشدید تامین امنیت انتخابات و افزایش اعتماد عمومی شده است پیچیده مغلوب ساختن پیشی جستن را کمرنگ جلوه دادن خارجی تهدید و تکرار ادعاهای بدون مدرک, که تقلب انتخابات شایع است.

وزیر سابق امنیت داخلی Michael Chertoff فکر می کند مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان هستند “مدعی” — تصور کنید او پرسید: چقدر تفاوت آن را ممکن است اگر رئیس جمهور بودند در همان صفحه به عنوان مشاوران او و انتخابات محلی مقامات.

“یک رئیس جمهور که در خارج وجود دارد و واقعا تشویق سرمایه گذاری در امنیت خواهد بود و دوباره یک عامل مثبت.” اما می افزاید: Chertoff “من فکر می کنم که آن را برای جلوگیری از افرادی که در واقع انجام این کار از انجام آن است.”

شلبی پيرسون انتخابات تهدید اجرایی در دفتر مدیر اطلاعات ملی خواسته شد تا با NPR در نقطه خالی که آیا او به سعی کنید به کار در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن. نه, او گفت:.

و برای کربس اصرار دارد که او تمام پشتیبانی و راهنمایی او نیاز دارد از کاخ سفید برای انجام کار خود را.

“همه ما می دانیم که چه چیزی در خطر است, در اینجا,” او می گوید. “و آن را دفاع از دموکراسی است. آن را به حفاظت از 2020 و من فکر می کنم مردم آمریکا نیاز به اعتماد به نفس است که ما این را به طور جدی.”

کربس هشدار داد: هر چند که وجود دارد هیچ چیز مانند 100% امنیت و تهدید در حال تحول است. در حالی که روس ها انجام حملات در سال 2016 هوش مقامات انتظار می رود که حملات در این سال می تواند از دیگران و از جمله ایران و چین و یا برخی از پخش داخلی.

کربس می گوید رای دهندگان نیز امنیت نقش به بازی با ساخت مطمئن شوید که آنها می دانند که در آن به رای و چگونه و چه حقوق خود هستند و اگر چیزی را به اشتباه در محل رای.

او همچنین می گوید رای دهندگان باید مطمئن شوید که آنها اطلاعات خود را در مورد انتخابات از منابع قابل اعتماد و اعتقاد ندارند همه چیز آنها را ببینید در رسانه های اجتماعی.

“ما آماده کردم و انعطاف پذیر به عنوان یک مردم به عنوان یک دموکراسی به عنوان رای دهندگان به اجازه شخص دیگری اجازه نمی دهد روس ها اجازه نمی دهد ایران نه اجازه دهید شخص دیگری تصمیم بگیرند که نتیجه این انتخابات” او می گوید. “آمریکا رای دهندگان باید تصمیم آمریکا انتخابات و به همین دلیل ما در حال قرار دادن به عنوان تلاش زیادی به این عنوان ما هستند.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر