کمیسیون انتخابات: رییس جمهور غنی برنده به مدت 2

کابل – افغانستان کمیسیون مستقل انتخابات می گوید: رئیس جمهور اشرف غنی برنده دور دوم به عنوان رئیس جمهور.

این کمیسیون اعلام کرد که اشرف غنی به دست آورد 923,592 آرا یا 50.64 درصد در انتخابات است که در زمان گذشته محل سپتامبر. 28. چلنجر و عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه دریافت 720,841 آرا یا 39.52%.

نتایج انتخابات بودند بارها و بارها به تاخیر افتاد در میان اتهامات سوء رفتار و مشکلات فنی با شمارش آراء.

حوا علم نورستانی رئیس کمیسیون مستقل انتخابات گفت: قبلا که 1.8 میلیون شهروندان افغان در انتخابات رای دادند از برخی از 9.6 میلیون واجد شرایط.

عبدالله در ماه دسامبر توافق اجازه می دهد تا یک رای گیری شمارش آرا در استان ها که در آن هواداران خود را متوقف کرده بود این روند برای تقریبا یک ماه. کمیسیون انتخابات سعی کرده بود برای راه اندازی رای گیری شمارش آرا در نوامبر اما عبدالله متوقف تلاش و گفت او نمی خواهد اجازه دهید او ناظران شرکت کنند.

غنی و عبدالله عبدالله رئیس شکننده حکومت وحدت ملی که قرار بود با هم ایالات متحده تحت فشار پس از رهبران هر دو مدعی پیروزی در افغانستان در آخرین انتخابات در سال 2014.

عبدالله که در خدمت به عنوان رئیس کشور اجرایی در یک شکننده حکومت وحدت ملی با رئیس جمهور اشرف غنی

نتایج آمده روز پس از ایالات متحده آمریکا وزیر دفاع علامت Esper اعلام آتش بس توافق میان ایالات متحده و طالبان است که می تواند منجر به خروج نیروهای آمریکایی از این کشور است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im