سالمندان سرگردان در بیمارستان ها به عنوان خانه های سالمندان به نوبه خود آنها را دور بیش از coronavirus

کارل هاردکور, کون بزرگ است 99 ساله و مادر زندگی در یک خانه سالمندان برای مدت پنج سال. در مارس 13, او گرفته شده بود به اتاق اورژانس در هانتینگتون بیمارستان یادبود با ذات الریه.

او بهتر است به سرعت در عرض چند روز اما در حال حاضر خانه سالمندان نمی خواهد او را به دلیل این که او نمی تواند ثابت کند او مجبور نیست coronavirus. او آزمایش 12 روز پیش اما نتایج نیست به عقب است.

“آنها بسیار ثابت قدم و گفت که تا زمانی که او می شود نتیجه آزمون پشت او نمی تواند بازگشت” گفت هاردکور, کون بزرگ, که پرسید که مادر خود را نام و نام مرکز مراقبت در شمال شرق L. A. منتشر نمی شود ترس از بیگانه او مراقبان.

در سراسر کشور و بیمارستانها و خانه های سالمندان در شبیه پر مخاطره جنگ بر سرنوشت افراد مسن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

بیمارستان ها به شدت در تلاش برای تخلیه بیماران برای روشن شدن فضا برای یک انتظار موج COVID-19 قربانیان. اما خانه های پرستاری تمایلی به پذیرفتن هر گونه بیماران جدید — و یا حتی بازگشت ساکنان — تا زمانی که آن را ثابت شده است که آنها عاری از ویروس است.

دکتر Michael Wasserman, مدیر پزشکی در آیزنبرگ ایجاد خانه سالمندان در اسپرک گفت که او قبول نمی کند هر بیمار از بازگشت از بیمارستان تا زمانی که آنها دو منفی coronavirus آزمایشات انجام شده 24 ساعت از هم جدا.

شدید آسیب پذیری سالمندان ساکن به رمان virus باعث می شود مصرف یک بیمار که ممکن است بسیار مسری پاتوژن “شبیه به قتل عمد” او گفت:.

واسرمن با اشاره به ویرانی در زندگی مراقبت مرکز پرستاری در کرکلند بشویید. سایت یکی از اولین COVID-19 شیوع بیماری در ایالات متحده است. دو سوم از ساکنان و 47 کارگران بیمار و 35 نفر کشته شدند.

تبلیغات

“من می ترسم وجود خواهد داشت حداقل 50 بیشتر Kirklands در کالیفرنیا قبل از این انجام شده است” واسرمن گفت.

Wasserman, یک متخصص امراض دوران پیری برای بیش از 30 سال و رئیس جمهور از کالیفرنیا Assn. طولانی مدت دارو شده است در تماس با دولت و مقامات بهداشت عمومی در خصوص مشاوره به خانه های سالمندان. پیام خود گفت: مشخص نبود و تغییر.

“آنها گفتند خانه های پرستاری به بیماران را از بیمارستان و سپس آنها به ما گفتن را به بیماران در حال حاضر وجود دارد متناقض ارشاد گفته بود آماده به آنها را” واسرمن گفت.

اما واسرمن موافق با پزشکان که می گویند خانه های سالمندان باید ارسال ساکنان به بیمارستان و حتی اگر آنها COVID-19 علائم مگر اینکه آنها در نیاز مبرم به مراقبت.

“ما باید تمام استراتژی در مورد چگونه برای مقابله با این در پرستاری ماهر امکانات,” او گفت:. “اگر شما فکر می کنم کسی که در آن شما باید برای مهار آن وجود دارد. ما نمی خواهیم به ارسال کسی به بیمارستان مگر اینکه آنها واقعا نیاز به ICU.”

هنگامی که یک بیمار به بیمارستان, او گفت:, خانه های پرستاری یک وظیفه اخلاقی به مطمئن شوید که آنها نه حامل ویروس زمانی که آنها بازگشت به ویژه به یک مرکز با هیچ نشانه ای از آلودگی.

“اگر من می دانستم که کسی در تلاش بود برای ارسال یک COVID بیمار به خانه سالمندان” واسرمن “من به ایستادن در مقابل درب و بگو جهنم من قصد ندارم به شما اجازه انجام این کار.'”

در سراسر کشور کمبود آزمون و منتظر نتایج هستند تشدید این مشکل به خاطر می توان آن را دشوار است برای اثبات که یک بیمار است که در یک بیمارستان است که به طور کامل عاری از ویروس است.

تبلیغات

مقامات در لس آنجلس, وزارت بهداشت, خدمات, دومین شهری نظام سلامت در کشور تایید آنها در حال اجرا به این مشکل است.

“DHS مواجه می شوند مقاومت از برخی پرستاری ماهر امکانات در پذیرش بیماران که نه قطعا آزمایش منفی برای COVID-19” گفت: Charmaine دورسی مدیر گروه بیمار و اجتماعی خدمات پشتیبانی. “این پیچیده است تلاش های ما برای کاهش بيمارستان سرشماری که در حال آماده شدن برای افزایش بیماران است.”

خدمات درمانی بخش مراقبت برای بیش از 2 میلیون نفر از آنها فقیرترین و آسیب پذیر ترین در شهرستان است.

این وضعیت “به خصوص به چالش کشیدن برای DHS که ما بسیاری از بیماران با چندین پزشکی و روانی-اجتماعی بیماریهای همراه است که آن را دشوار است برای ما به جای بیماران ما در امکانات از جمله حتی در شرایط عادی” دورسی گفت.

دورسی با اشاره به نامه وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی ارسال به تمام خانه های پرستاری در 20 مارس آموزش آنها را به “آماده شدن برای مراقبت از ساکنان با مشکوک یا تایید COVID-19 عفونت است.”

که هدایت یک “دستور غذا برای فاجعه” گفت: Michael Conners از کالیفرنیا طرفداران پرستاری صفحه اصلی اصلاحات است. “این می تواند در معرض هر ساکن به عفونت و مرگ است.”

کریستن نزدیک یک سخنگوی فلوریدا مراقبت های بهداشتی Assn., که نشان دهنده اکثریت قریب به اتفاق از خانه های پرستاری در کشور گفت: بیمارستان ها در یک نقطه سخت. اما سازمان ارائه مشاوره به اعضای “قاطعانه” در مورد نیاز به آزمون برای بازگشت ساکنان.

“ما برای مراقبت بسیار آسیب پذیر جمعیت و بنابراین هدف ما این است به انجام همه چیز ما می توانیم به حفظ این ویروس در خارج از ساختمان. ما واقعا در آن متمرکز شده است” نپ گفت. “اگر آنها از ما خواسته است که آنها در حال آزمایش قبل از آنها می آیند.”

تبلیغات

نه هر خانه سالمندان در لس آنجلس است که بسیار سخت است.

این Crenshaw خانه سالمندان فرستاده ساکن به بیمارستان در روز جمعه برای انتقال خون. او آمد در روز شنبه. خانه نیاز نیست یک تست منفی گفت: Halem Crowe, مدیر, پرستاران, اما مطمئن ساخته شده بود هیچ علائم کروناویروس.

از دوشنبه این خانه نشده فرستاده شده و هر کسی به بیمارستان. اگر ساکن نیازهای یک چهارم یا یک X-ray آنها در حال گرفتن آن در خانه سالمندان تغییر ساخته شده به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض coronavirus. “ما نمی خواهیم ما ساکنان به چیزی خارج و آن را در اینجا” کرو گفت.

یک جانباز ER دکتر در یک بیمارستان جامعه در منطقه ساکرامنتو صحبت در شرایطی که نام خود را استفاده نمی شود گفت که او در بیمارستان است هولناک که با ساکنان خانه سالمندان با جزئی علائم سرماخوردگی.

“آنها سرفه و چند بار آنها فرستاده شده,” او گفت:. و پس از آن مدیران در خانه حاضر به اجازه بيماران بازگشت بدون منفی coronavirus تست یک فرایند است که می تواند حدود یک هفته در بیمارستان, او گفت:.

“آنها نیست بیمار به اندازه کافی به نیاز به در یک بیمارستان گفت:” دکتر که به بیماران مبتلا به “عظیم تخلیه” در زمانی که کارکنان بیمارستان در حال girding برای یک موج از زندگی و مرگ coronavirus موارد است.

بیش از آخر هفته گفت: خانه سالمندان فرستاده می شود یک زن مسن به اتاق اورژانس با آمبولانس برای سطح پایین علائم آنفلوانزا. پزشکان دستور داد چندین آزمون از جمله coronavirus و اعزام او به بازگشت به خانه.

روز بعد مدیران فرستاده او بازگشت و گفت: برای نگه داشتن او تا بیمارستان می تواند ثابت کند او ندارد, ویروس. دکتر گفت که او تا به حال هیچ چاره ای جز اعتراف او.

“که شش روز از مراقبت های پرستاری و یک تخت برای کسی که واقعا نیاز به از دیگران جدا شده,” او گفت:. “اگر [زن] در خانه زندگی می کردند من می گویند” برو خانه و خودتان را در اتاق خواب و برخی از سوپ مرغ.'”

او گفت که حتی اگر برخی از بیماران به پایان رسید تا تست مثبت بیمارستان باید محفوظ است فقط برای کسانی که با مشکل تنفس و دیگر شرایط شدید.

“وجود دارد هیچ حرکت نزولی برای این امکانات به 911 تماس بگیرید. آنها یک فرد خارج از مرکز خود را برای پنج ساعت حداقل و روشن کردن نیروی انسانی,” او گفت:.

نزدیک به دو هفته پس از او در زمان coronavirus آزمون کارل هاردکور, کون بزرگ مادر که کور است و رنج می برد از دست دادن شنوایی — به دام افتاده باقی مانده در بیمارستان, در یک منفی-فشار جداسازی اتاق متعلق به COVID بیماران. او گفت که او نمی تواند به بازدید کنندگان و به طور محدود در زمان برای جلوگیری از سقوط.

پرستار گفت: خانواده روز شنبه که او به وضوح ندارد COVID, هاردکور, کون بزرگ گفت. وضعیت “دیوانه” هاردکور, کون بزرگ گفت: “من یک اتاق بیمارستان آنها می توانید با قرار دادن یک coronavirus بیمار است.”

tinyurlv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im