همسایه در فانوس سبز ایجاد کرد mobile home park در وستمینستر ادامه پستال یکدیگر شنبه با این خبر خوب: “ما باقی خواهد ماند. بله ما باقی خواهد ماند.”

آنها رد و بدل رفتار شیرین و گلدان ارکیده, جشن پیروزی سختی برای ماندن در خانه های خود دربندی یک مبارزه است که آنها راه اندازی نزدیک به سه سال پیش در برابر صاحب ملک که در حال برنامه ریزی برای خاموش کردن پارک تا راه را برای توسعه لوکس.

که پیروزی آمد Jan. 16 وقتی وستمینستر مقامات فسخ صاحب ملک درخواست برای مجوز اجازه می دهد تا توسعه های جدید است که فاقد اثرات زیست محیطی گزارش. مستاجران شاد.

در مارس 2017, صاحب جمع شده بودند مستاجران اعلام کرد که بلوار ساحل سایت با 130 فضاهای در حال حاضر وارد سپردن آماده برای فروش می باشد. حیرت زده از ساکنان عمدتا افراد مسن و افراد معلول از جمله جانبازان و پناهندگان از جنگ ویتنام که نگران آنها خواهد بود قیمت اورنج کانتی بازار مسکن — قول داد برای مبارزه با این حرکت.

تبلیغات

“ما از رفتن به ناشناخته” گفت: پسر فراموش بازنشسته نگهبان که از نقل مکان به پارک در سال 2011. “نگاه ما در بسیاری از کم درآمد ما تا به حال هیچ تجربه با شهرستان قوانین و یا اجازه و یا حقوقی براده. اما من می توانم به شما بگویم که ما نشان داد تا در هر جلسه برای به اشتراک گذاشتن داستان ما, سهم ما ضرورت و به مردم توضیح دهد که چرا به جای ما انتخاب شده بود به صرف بقیه زندگی ما باید همان باقی بماند.”

نمایندگان والش خواص LLC حال ارسال مدارک به شهرستان درخواست برای زمین های مختلف-استفاده از مجوز اجازه می دهد تا برای توسعه های جدید. راس Bartlett عضو پارک صاحب خانواده گفت: ساکنان که او و بستگان صحبت شده بود در مورد فروش سایت برای حداقل یک دهه است.

پدر بزرگ خود را به خرید ملک در پایان جنگ جهانی دوم و برای حفظ عامل صاحبان نیاز به rip کردن جاده در داخل پارک نصب جدید برق و آب و فاضلاب و خطوط در یک به احتمال زیاد هزینه 3 میلیون دلار است که بارتلت گفت: خانواده نمی تواند استطاعت.

مستاجران را باور نمی کند “شرکت خط.”

تبلیغات

“آنها در اینجا و تحویل این باور نکردنی, تصمیم گیری, و آنها انتظار می رود هر کس فقط به قبول آن است ؟ همیشه در مورد پول” گفت: Nho Truong یک از 16 سال اقامت. “من و همسرم در حال برنامه ریزی برای زندگی کردن وجود ما در اینجا. من هرگز پرداخت قبض اواخر هرگز منعکس بررسی و یک روز من فرم است که گفت: اموال من است که به سختی به ارزش نزدیک به $131,000 من برای آن پرداخت می شود.”

سه خوابه خانه یکی از بزرگترین در پارک گفت و با ارتقاء طبقه و کانتر و دوباره طراحی باغ آن خود را تبدیل به پناهگاه. “هیچ کس به میل و علاقه” اضافه شده بازنشسته کتابفروشی مالک که او نیز زد دای نم خانه چاپ و نشر.

Truong است که در میان ویتنامی آمریکایی که در مورد اشغال 80 ٪ از پارک 130 واحد است. ساکنان استدلال کرد که آنها را مجبور به خارج از منطقه و شهرستان خواهد از دست دادن مسکن مقرون به صرفه است که به آن به شدت نیاز دارد.

“ما زندگی در کنار هم با آمریکایی ها که همواره در جنگ ویتنام و جنگ های دیگر. ما پیوسته به یاد بگیرند که چگونه به مبارزه در این نبرد است. ما سعی می کنیم برای محافظت از یکدیگر گفت:” فراموش کرد آغاز نامه کمپین با قلب غم انگیز داستان در مورد ساکنان که به آمریکا دست خالی مایل تنها برای یک مکان جدید به خانه تماس بگیرید.

هواداران خوشحال هستند که پناهندگان در حال طلوع در سال جدید قمری با اخبار خوب است.

“دیدن ساکنان گرد هم می آیند نمایش داده می شود اهمیت و نیاز جامعه حمایت و پشتیبانی از افرادی که با تکیه بر امن و قابل دسترس و مقرون به صرفه مسکن” گفت: لیلی گراهام, دعوی قضایی وکیل حقوق معلولین کالیفرنیا یک گروه کمک به نمایندگی از مستاجران در مبارزات انتخاباتی خود را در برابر خوبی توسعه. “از دست دادن مسکن خود را خواهد ویرانگر بوده است برای آنها خواهد بود و باید بدتر از این شهرستان را کمبود مسکن است.”

انجام توافق و اضافه کرد: “یکی از زنان در اینجا تا به حال سکته مغزی با توجه به چنین باور نکردنی استرس است. برای ماه ها و ماه ما رنج می برد و با از دست دادن خواب, از دست دادن اشتها مطمئن نیست که در آن ما به پایان خواهد رسید. در حال حاضر یک بار برداشته شده است.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im