ال سالوادور رئیس جمهور در این کشور در میان باندهای Coronavirus همه گیر

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور السالوادور نایب Bukele تصویر در فوریه مجاز است پلیس برای استفاده از نیروی مرگبار علیه اعضای باند که به اتهام دستور قتل را به استفاده از پلیس با توجه به کوروناویروس. ماروین Recinos/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ماروین Recinos/خبرگزاری گتی ایماژ

ال سالوادور رئیس جمهور مجاز کشور پلیس و ارتش برای استفاده از نیروی مرگبار علیه اعضای باند که بیش از آخر هفته گفته می شود مسئول قتل ده ها تن از مردم است. همراه با اورژانس دستور رئیس جمهور نایب Bukele قرار دادن تمام زندانی اعضای باند 24 ساعته در حال خاموش شدن است.

Bukele می گوید باندهای با استفاده از پلیس تمرکز بر اجرای coronavirus مستند به جای مبارزه با عناصر جنایی. نیروی کشنده استفاده می شود در دفاع از خود و یا برای محافظت از زندگی اهالی السالوادور او می گوید.

پنجاه و سه نفر کشته شدند بیش از آخر هفته با 29 کشته در روز یکشنبه تنها یک روز رکورد برای قتل پس از Bukele جاروب به ماه ژوئن گذشته متعهد به کاهش کشتار. قتل به حال به طور چشمگیری کاهش یافته و در ماه مارس به ال سالوادور تصویب برخی از محدود ترین مستند اقدامات خود در منطقه برای مبارزه با COVID-19.

Bukele می گوید رهبران باند دستور قتل از داخل زندان است. او صرف مقدار زیادی از شنبه, به tweeting, تصاویر از کارگران شبانه روزی تا سلول های زندان و می گوید: اعضای باند دیگر نمی خواهد به دیدن نور خورشید و خواهد بود قرار دارد با رقبا. او هشدار داد گانگستر پشیمان خواهد شد برای بقیه زندگی خود را با داشتن تصمیم به منظور قتل.

در یک صدای جیر جیر 42-دوم تصویری است که از رئیس جمهور احاطه شده توسط خود را بالای مقامات امنیتی همه با پوشیدن ماسک. Bukele ندارد و به نظر می رسد آرام در حالی که صحبت کردن با هر کس. در پس زمینه شوم موسیقی با صدای بلند پخش در سراسر طول کلیپ.

ال سالوادور انجام داده است به خوبی مبارزه با گسترش coronavirus با بیش از 20 ، 000 نفر تست شده است. با توجه به آمار دولت منتشر شده در دوشنبه 323 موارد تایید شده اند و 8 مرگ و میر نسبت به COVID-19.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>