مصر می گوید کشتی کروز قرنطینه بیش ویروس جدید خوشه

اقصر مصر – کشتی کروز در مصر رود نیل با بیش از 150 نفر از گردشگران محلی و خدمه در قرنطینه شنبه در جنوب شهر اقصر پس از 12 نفر تست مثبت برای جدید کروناویروس.

یک تایوانی-آمریکایی توریستی که قبلا در همان کشتی آزمایش مثبت به هنگام بازگشت به تایوان است. سازمان بهداشت جهانی به اطلاع مقامات مصری که آزمایش هر کس در حال حاضر در کشتی.

مقامات بهداشتی در بر داشت یک دوجین از کشتی مصری خدمه بود قرارداد سرعت گسترش ویروس را نشان می دهد علائم با توجه به بیانیه ای جمعه.

این بیانیه گفت: 12 منتقل خواهد شد به انزوا در یک بیمارستان در مصر ساحل شمالی. مسافران — که شامل آمریکایی ها و دیگر ملیت — و خدمه باقی خواهد ماند قرنطینه در کشتی انتظار بیشتر نتایج آزمون.

مقامات مصری شده است کم حرف در مورد شیوع ویروس قبلا گزارش تنها سه مورد تأیید. که حتی به عنوان گسترده تر از ایران در حال حاضر دارای بیش از 6000 مورد تأیید.

در سخت آمار ایران وزارت بهداشت و درمان گفت: 21 بیشتر مردم مرده بود از ویروس, آوردن تلفات به 145. بیش از 1000 عفونت نیز تایید کرد یک شبه آوردن مجموع به 5,823 موارد در سراسر کشور.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: 16,000 موارد بستری بودند و در سراسر کشور با برخی هنوز در حال آزمایش و یا نظارت برای دیدن اگر آنها تا به حال قرارداد این ویروس. پایتخت از تهران بيشترين عفونت با بیش از 1500 موارد توسط شیعیان شهر مقدس قم با 668 و شمال, استان مازندران با 606 موارد است.

در میان کشته شدگان بود فاطمه Rahabar 55 سال تازه انتخاب شده مجلس که گذشت در تهران دولت-اجرای خبرگزاری ایرنا گزارش روز شنبه. او می خواهم انتخاب شده برای مجلس بعدی که شروع کار است. در اوایل این هفته نماینده مجلس ایران عبدالرضا Mesri گفته تلویزیون دولتی است که 23 عضو فعلی مجلس تا به حال coronavirus و خواست همه نمایندگان مجلس برای جلوگیری از ،

این موارد جدید در مصر آمد و تنها چند روز پس از سه نفر مبتلا به کروناویروس در آمریکا ایالت تگزاس است. مقامات در شهر هوستون روز پنجشنبه گفت که آنها باور دارند که این سه نفر در معرض این ویروس در حالی که در سفر به مصر در اواخر فوریه.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر تگزاس گردشگران در همان قایق که در آن خوشه ای رخ داده است, چه مدت مسافران در کشتی بوده و قرنطینه و نه جایی که دقیقا اولیه تایوانی گردشگری تا به حال قرارداد این ویروس.

جدید و سریع-پخش coronavirus می تواند ارائه یک ضربه عمده به مصر از صنعت گردشگری. دولت تلاش شده است برای سال برای احیای حیاتی بخش زیر این کشور در سال 2011 بهار عربی قیام.

کشورهای دیگر در سراسر جهان بسته اند مدارس و دانشگاه های, در حالی که همچنین لغو اصلی هنر, ورزشی و وقایع کسب و کار.

مصر به نظر نمی رسد به دست گرفته اند و هر یک از این نوع اقدامات و جمعه را کشف 12 نفر همزمان با روز افتتاحیه از اقصر آفریقایی جشنواره فیلم.

“این هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم در تماس با این گروه در آلوده کشتی گفت:” یک افسر ارشد پلیس در اقصر. کشتی های کروز در نیل اغلب حوض در کنار هم با مسافران گرفتن و راه رفتن را از طریق چند کشتی دیگر.

“هیچ کس نمی داند تا چه حد از این” افسر افزود: صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت با خبرنگاران.

یک مرد جوان که با این نسخهها کار بر روی کشتی های کروز گفت: بسیاری از چپ کار خود را پس از حادثه از ترس عفونت است.

ملی این کشور حامل هوا و مصر و هوا به حالت تعلیق پروازهای مستقیم به چین از اواخر ماه ژانویه است. این ویروس که در چین نشات گرفته است آلوده بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان.

قبلی دو مورد در مصر بودند یک چینی و یک ملی کانادا پس از آن مصر بود که در صربستان بود و ماند برای 12 ساعت در فرانسه قبل از ورود در قاهره. مقامات مصری روز جمعه گفت که آزمون در بیش از 2500 نفر آمد منفی برای ویروس.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

در جای دیگر در منطقه امارات متحده عربی گزارش شده 15 اضافی coronavirus موارد در شنبه, آوردن تعداد کل عفونت در کشور به 45.

امارات متحده عربی یک مقصد توریستی عمده ای و بسیاری از ساکنان آن خارجی هستند. امارت دبی نیز به فرودگاه شلوغ دنیا برای مسافرت های بین المللی. مقامات خواسته اند که ساکنان و شهروندان به سفرهای غیر ضروری در خارج از کشور و به انتظار نمایش و امکان قرنطينه پس از بازگشت.

به مانع گسترش ویروس امارات متحده عربی به حالت تعلیق در مدارس مهد کودک و دانشگاه ها را برای یک ماه. آن را نیز متوقف و پروازها به ایران و محدود پروازها به مقصد چین است.

امارات متحده عربی وزارت بهداشت گفت: 13 از موارد جدید به تازگی وارد از خارج از کشور و آنها عبارتند از سه اماراتی شهروندان دو سعودیها دو اتیوپی و دو ایرانی به عنوان به خوبی به عنوان یک فرد هر یک از تایلند و چین و مراکش و هند است. در این بیانیه به جزئیات بیشتر در مورد که در آن مسافران آمده بود زمانی که آنها وارد شده بود به امارات متحده عربی و کدام پورت از ورود آنها آمده بود در از.

دو نفر دیگر موارد اماراتی و مصری تشخیص داده شد و پس از نظارت در ارتباط با یک تور دوچرخه سواری در کشور است که متوقف شد یک هفته پیش.

عربستان سعودی, در ضمن, اعلام کرد, وجود خواهد داشت بدون تماشاگر برای مسابقات ورزشی و بازی شروع شنبه به منظور مبارزه با گسترش ویروس. پادشاهی دارای پنج مورد تأیید است اما گرفته اقدامات بی سابقه در برابر ویروس’ گسترش از جمله توقف همه زیارت در مکه, اسلام, مقدس ترین سایت.

تهران مساجد اقتدار ممنوع هر جمعی نماز و مراسم مذهبی در تهران را از مساجد شروع کردند. آنها هنوز هم باقی می ماند باز فردی نماز.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان ناصر کریمی در, تهران, و آیا Batrawy در دبی, امارات متحده عربی کمک کرده است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de