دبی, امارات متحده عربی – جدید کروناویروس ادامه داد: گسترش آن در سراسر برخی از مهمترین آسیب پذیر کشورهای خاورمیانه روز سه شنبه با عنوان صندوق بین المللی پول هشدار داد که کمبود تجهیزات پزشکی در عراق و سودان و یمن می تواند منجر به افزایش در قیمت ها.

وجود دارد بیش از 31,000 تایید موارد این ویروس در سراسر خاورمیانه و اکثریت قریب به اتفاق در سخت ضربه ملت ایران است. در حالی که بسیاری از بازیابی ویروس و COVID-19 بیماری است که در آن علل bottoming قیمت نفت خام قرار دادن فشار اضافی بر روی حتی ثروتمندترین کشورهای منطقه است. که در نوبه خود می تواند بر توانایی خود را برای صرف در لوازم مورد نیاز به عنوان ویروس چالش های سیستم های پزشکی در سراسر جهان است.

در حال حاضر کشور واکنش نشان داد و یا خواسته و یا سفارش صدها میلیون نفر از مردم به در خانه بمانند.

صندوق بین المللی پول که به طور سنتی به خواست دولت برای اجرای بیشتر برنامه های ریاضتی در حال حاضر خواستار خاورمیانه دولت به ارائه مالیات موقت امداد و نقل و انتقالات پول نقد.

“با توجه به تعداد زیادی از افراد شاغل در بخش خدمات وجود خواهد داشت گسترده راهپیمایی اگر نرخ بیکاری افزایش می یابد و دستمزد و حواله سقوط” صندوق بین المللی پول مدیر خاورمیانه جهاد Azour گفت: در بیانیه ای.

در مصر توریستی لغو رسیده اند 80%, در حالی که خرده فروشی و مهمان نوازی بخش نیز سخت شده است-آمار در کشورهایی مانند امارات متحده عربی که در آن گردشگری است که ستون اقتصاد با توجه به صندوق بین المللی پول.

ورود به جهانی همه گیر در سوریه با یک مورد مثبت و همچنین در نوار غزه و نگرانی از این ویروس می تواند اجرا شایع در برخی از آسیب پذیر ترین مناطق در خاورمیانه است. جنگ زده لیبی و یمن که هنوز برای گزارش هر گونه موارد نیز یک منبع نگرانی است.

بدترین شیوع در خاورمیانه در حال وقوع است در ایران که در آن مقامات گزارش یکی دیگر از 122 مرگ و میر در جمعه آوردن تعداد تلفات به بیش از 1900 در میان بیش از 24,800 موارد تایید شده. مرده شامل مادر در قانون از پسر آیت الله خامنه ای وزارت امور خارجه-اجرای خبرگزاری ایرنا روز دوشنبه گفت:.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour عمومی هشدار داد که تعداد آلوده به احتمال زیاد بیشتر خواهد شد افزایش به ایران در حال حاضر توانایی بیشتری برای تست و نمایش موارد مشکوک. وزارت نیز راه اندازی کرده است یک وب سایت به صورت عمومی به گزارش اگر آنها گمان آنها این ویروس که لینک آنها را به کارکنان پزشکی که خواهد آمد به آنها را برای آزمایش.

تا کنون 41 میلیون نفر را به استفاده از سایت, Jahanpour گفت. ایران را 80 میلیون نفر است.

خطوط تشکیل داده اند خارج از فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها و ایستگاه های گاز در سراسر سوریه به مردم آماده برای تعطیلی گسترده تر. دولت در حال حاضر بسته, رستوران ها, کافه ها و کسب و کارهای دیگر و متوقف حمل و نقل عمومی.

مقامات پاکستانی در عین حال گفت: آنها می خواهم تعطیل قطار عملیات در سراسر کشور از روز شنبه تا 31 ماه مارس در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید به کشور موارد افزایش به بیش از 900.

در مصر و مدیترانه در شهر اسکندریه ده ها تن از مردم در اوایل روز شنبه در دعا از خداوند کمک کند در برابر ویروس. آنلاین ویدیو نشان داد مردم نماز خود را از پنجره ها و بالکن. دیگران نشان داد برخی از سه ده مردم در راهپیمایی در کنار خیابان و شعار: “هیچ خدایی جز الله و محمد رسول او است,” نقاشی انتقاد از افرادی که گفت: تظاهر کنندگان باید در خانه ماند.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Aya Batrawy در دبی, امارات متحده عربی; Samy Magdy در قاهره; ناصر کریمی در تهران و منیر احمد در اسلام آباد کمک به این گزارش.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im