شیوه های کارآمد و موثر چند زبانه eDiscovery با استفاده از MT

این پستی است که در ابتدا در SDL.COM منتشر شده است

همانطور که در پست قبلی بیان شد ، انفجار داده های جهانی چالش های جدیدی را برای صنعت حقوقی ایجاد می کند که نیاز به متعادل کردن استفاده از فن آوری های نوظهور و منابع انسانی به روش های بهینه برای رسیدگی بهینه به منظور کشف داده ها دارد.

ادامه حرکت ارتباطات دیجیتال و سرعت بسیار سریع جهانی شدن امروزه اغلب چالش های حقوقی تخصصی را ایجاد می کند. افزایش سریع تعاملات تجاری جهانی ، متغیر قوانین نظارتی ، شیوه های تجارت و آداب و رسوم فرهنگی شرکا و رقبا بین المللی برای شرکت کنندگان گیج کننده و غم انگیز است. تأثیر همه این روندهای هم زمان باعث افزایش حجم دادخواستهای مرزی می شود و مستلزم آن است که مشاوره عمومی شرکتها در شرکتهای جهانی و شرکتهای حقوقی بزرگ ابزارهایی را برای انجام وظایف مهم مربوط به مدیریت نیازهای بی نظیر eDiscovery قانونی پیدا کنند. این سناریوها

بررسی اخیر نورتون رز فولبرایت در مورد روند دادخواهی ، لزوم فناوری برای افزایش کارآیی در ادارات حقوقی را تأکید می کند و همچنین بر رشد امنیت سایبری و اختلافات در زمینه حفاظت از داده ها در همه صنایع افزوده است. علاوه بر این ، در این نظرسنجی اظهار شده است که به طور فزاینده ، عملیات تجاری بین المللی منجر به افزایش کشف مرزی و مسائل مربوط به حفاظت از داده ها می شود. در این بررسی مشخص شده است که در بخش علوم زندگی و مراقبت های بهداشتی و فناوری و نوآوری ، بیشترین نگرانی مربوط به اختلافات مربوط به حق چاپ و ثبت اختراعات است. اختلافات IP / Patent در مقایسه با سایر موارد حقوقی نسبتاً پرهزینه تلقی می شود و بخصوص شرکتهای فناوری و علوم زندگی در این زمینه با مواجهه گسترده ای روبرو هستند.

با درک نیازهای منحصر به فرد کشف مناطق مختلف ، القای شفافیت و سازگاری در کل تیم و فرآیند کشف و با بهره گیری از فناوری قدرتمند و ابزارهای گردش کار ، شرکتها می توانند برای پاسخگویی به خواسته های کشف شده از تحقیقات دادرسی و نظارتی ، تجهیزات بهتری داشته باشند. تأثیر چند زبانه این جستجوی داده به تازگی در حال درک است ، و وقتی ما به سمت یک واقعیت جهانی حرکت می کنیم جایی که بزرگترین شرکت ها و بازارهای جهان به طور فزاینده ای مناطق انگلیسی زبان نیستند ، توانایی رسیدگی به حجم عظیمی از جریان داده های چند زبانه را می دهد. راه ایجاد مزیت رقابتی و جلوگیری از بی ربط بودن تجاری. قادر به اداره حجم زیادی از داده های چند زبانه به طور مؤثر یک نیاز اساسی برای شرکت مدرن است.

eDiscovery چیست؟

اکتشاف الکترونیکی (که گاهی به عنوان کشف الکترونیکی ، eDiscovery یا e-Discovery شناخته می شود) جنبه الکترونیکی شناسایی ، جمع آوری و تولید اطلاعات ذخیره شده الکترونیکی (ESI) در پاسخ به درخواست تولید در دادخواست یا تحقیقات داخلی شرکت است. ESI شامل ، ایمیل ، اسناد ، سخنرانیها ، پایگاه داده ها ، پست صوتی ، فایلهای صوتی و تصویری ، محتوای رسانه های اجتماعی و وب سایت ها محدود نمی شود.
فرایندها و فن آوری های اطراف eDiscovery اغلب به دلیل حجم زیاد / انواع داده های الکترونیکی تولید و ذخیره شده پیچیده هستند. علاوه بر این ، بر خلاف شواهد کپی ، اسناد الکترونیکی پویاتر هستند و اغلب حاوی ابرداده هایی از قبیل تمبر تاریخ ، اطلاعات نویسنده و گیرنده و ویژگی های پرونده هستند. حفظ محتوای اصلی و ابرداده برای اطلاعات الکترونیکی ذخیره شده ، برای از بین بردن ادعای جابجایی یا دستکاری مدارک بعداً در یک سناریوی دادخواهی ، لازم است.

EDiscovery به طور معمول یک فرآیند جابجایی ، انتقال از داده های بدون ساختار به ساختار یافته است – از داده های بدون ساختار به ارتباط خاص با ماده و بالاترین ارزش و مستقیم ترین اطلاعات.

بنابراین ، در حالی که سه فعالیت اصلی به طور معمول در eDiscovery وجود دارد ، یعنی جمع آوری ، پردازش و بررسی ، برای پزشکان و تحلیلگران روشن است که فعالیت مربوط به بررسی ، بخش عمده ای از هزینه کل فرآیند eDiscovery است.

یکی از تحلیلگران تخمین می زند که نرم افزار و خدمات مربوط به بررسی ، تقریباً 70٪ از هزینه های نرم افزار و خدمات eDiscovery در سراسر جهان را در سال 2018 تشکیل می دهند. تا سال 2023 ، تخمین زده می شود که هزینه کل در دلار برای بررسی eDiscovery تا سال 2023 به 12.15B دلار برسد.

یک مطالعه معتبر موسسه RAND حتی در مورد هزینه ها نیز صریح تر است و به وضوح نشان می دهد که مدیریت حجم داده های شما برای مدیریت هزینه های شما بسیار مهم است. موسسه دادگستری رند تخمین می زند که هزینه های هر گیگابایتی برای جمع آوری از 125 تا 6،700 دلار ، برای پردازش 600 تا 6000 دلار و در گران ترین مرحله ، 1800 تا 210،000 دلار برای بررسی هزینه می کنند. هزینه های بررسی چند زبانه بسیار بالاتر است و براساس برخی تخمین ها می تواند حتی 3 برابر بیشتر باشد.

“انستیتوی RAND برای عدالت مدنی تخمین زده است كه هر گیگ از داده ها بررسی می شود

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitly

ایندکسر