به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد همچنان شیب صعود در کالیفرنیا محلی بسیاری از اتاق های اورژانس باقی می ماند به طرز مرموزی ساکت و آرام, پزشکان می گویند به آنها زمان برای آماده سازی بلکه زمان خودمو در مورد آنچه که می تواند در آینده راه خود را.

L. A. شهرستان-USC مرکز پزشکی گل سرسبد بیمارستان از دومین شهری نظام سلامت در کشور اغلب می تواند احساس مانند یک جنگ منطقه گفت: یک پزشک که کار می کند وجود دارد و صحبت در خواست نامش فاش نشود. اما در روزهای اخیر شده است به طرز عجیبی آرام است.

مردم فقیر که اغلب با استفاده از اتاق اورژانس به عنوان یک ترکیب مراقبت فوری و مطب را دور مانده است. “آنها را به شدت و عروق کرونر [بيمار] استفاده می شود که به ما پایمال اتاق انتظار واقعا باید در خانه مانده. ER اتاق انتظار هرگز این خالی است.”

یکی دیگر از پزشک در قیصر در لس آنجلس صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن گفت: شوخی در میان کارکنان است که مردم تنها در خود اتاق اورژانس “را coronavirus و یا با داشتن یک حمله قلبی است.”

اتاق اورژانس پزشک شاغل در بیمارستان در سن برناردینو کانتی گفت: این بار در صبح روز شنبه “بیماران هستند و در واقع گوش دادن و استروژن است فقط برای موارد اضطراری است.”

تبلیغات

ER پزشکان نه تنها اضطراری کارگران با توجه به عجیب و غریب و آرام است.

در L. A. کمتری از مردم در حال ساخت 911 تماس از در این زمان مشابه در سال گذشته و کمتر از آمبولانس اعزام مصرف بیماران به بیمارستان است.

L. A. آتش نشانی سروان. اریک اسکات گفت که در هفته گذشته اورژانس حمل و نقل به یک بیمارستان محلی منتقل شده است حدود 20 درصد بیش از سال قبل است.

“مردم به اقامت در خوابگاه خود. آنها تهاجمی در مورد بهداشت و آنها تمرین های اجتماعی دورى از جمله [در حالی که] رانندگی” اسکات گفت. “ما شاهد کاهش ترافیک برخورد.”

تبلیغات

بدون شک برخی از مردم به خودداری از استفاده از خدمات اورژانس از حس مسئولیت اجتماعی است. آنها نمی خواهند به در بحبوحه سیستم در زمان بحران. اما یکی دیگر از دلایل واضح برای کاهش سرعت: مردم وحشت زده از گرفتن یک آمبولانس یا ورود به اتاق اورژانس که در آن آنها ممکن است قرارداد COVID-19.

در ساتر مرکز پزشکی در ساکرامنتو, پزشکان, درمان حدود 300 نفر در یک روز عادی. روز جمعه آنها را دیدم تنها 220 گفت: دکتر آرتور جی اضطراری پزشکی دکتر که نظارت اقامت توسعه برنامه.

خود انزوا ممکن است جلوگیری از برخی آسیب ها و دلایل دیگر برای کمک به دنبال اما جی گفت که او همچنین نگران است که بیماران مبتلا به مشکلات پزشکی جدی مانند سکته مغزی یا حملات قلبی ممکن است انتظار تا آخرین لحظه ممکن است به دنبال توجه پزشکی “چرا که آنها می ترسند از ویروس.”

“افرادی که باید در آینده در آینده بعد از آنها باید” او گفت:.

مدیران در لس آنجلس وزارت بهداشت خدمات تایید کرد که اورژانس حجم پایین در شهرستان-USC مرکز پزشکی. چند دلیل وجود دارد که دکتر گفت: Hal F. یی سیستم افسر ارشد پزشکی. آن را در پایان فصل آنفلوآنزا معمول وجود داشته است و کمتر صدمات ناشی از ضربه زیرا مردم پس از مشاوره به ماندن در خانه.

“ممکن است که مردم در اجتناب از اورژانس به خاطر اجتماعی فاصله اما ما قطعا امیدواریم که هیچ کس در حال انجام است که در صورتی که یک اورژانس پزشکی” یی اضافه شده است.

ترس از ابتلا به بیماری غیرقابل درمان است و همچنین وزن به شدت در ذهن کارکنان اورژانس. بسیاری می گویند که آنها روبرو هستند خطرناک کمبود دنده محافظ به خصوص محکم N95 ماسک های صورت هستند که به طور موثر در مسدود کردن ویروس.

مانند همکاران خود در سراسر کشور, سان برناردینو دکتر ER عمیقا نگران انتقاد از کمبود ماسک.

تبلیغات

او توضیح داد که تا حدودی پر هرج و مرج سهمیه بندی از تجهیزات است که در دسترس است و طول برخی از همکاران او در حال رفتن به در تلاش برای صرفه جویی در.

“آنها فقط با پوشیدن آن تمام روز و استریل کردن آن و حفاظت از آن را با زندگی خود را. من اصلا استفاده از این اصطلاح به آرامی آن را واقعی است.”

در یکی از بیمارستان که در آن او کار می کند و مدیران باید دلسرد کارکنان از راه رفتن در اطراف در ماسک زمانی که آنها در حال برخورد به طور مستقیم با یک coronavirus موردی برای ترس از نگرانی در دیگر بیماران و کارکنان که اصلا دسترسی به دنده محافظ.

به عنوان یک پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل و دکتر گفت: مدیران ندارد و به همان اندازه قدرت بیش از او. به طوری که او می پوشد ماسک به دست آمده خود در خارج از بیمارستان — هر زمان که او فکر می کند آن را مناسب است.

اما پرستاران مستقیم کارکنان بیمارستان به طوری که آنها نه به عنوان رایگان برای جفتک انداختن سیستم.

“من هرگز گفته شده توسط مدیران به پوشیدن ماسک. اگر آنها به من گفت که من می خنده در چهره خود را,” او گفت:. اما او نگران پرستاران. “آن چه من خوب به زنده ماندن این اگر آنها همه می میرند من نمی تواند انجام دهد شغل خود را!”

اضطراب از انتظار و تعجب کنید که چگونه چیزهای بد در حال رفتن به تبدیل شدن به جدی گرفتن تلفات و خزنده تا زمانی که او حداقل انتظار آن به خصوص در خانه با بچه ها.

“امروز بچه من بود التماس من به او را انتخاب کنید تا و من تا به حال برای جلوگیری از خودم و دو بار فکر می کنم” او گفت:.
“این باعث می شود من بسیار غم انگیز و ترس و من نمی خواهم برای ترساندن بچه های من…و آن را تنها به بدتر.”

تبلیغات

در شهرستان-USC مرکز پزشکی صورت سپر در تقاضای بالا هستند چرا که آنها حفاظت از بهداشت و درمان کارگران در طول بیشتر در معرض خطر روش های مانند لولهگذاری زمانی که این ویروس می تواند به هوا منتشر می شود.

اعضای هیات شده اند گفت: این بیمارستان تنها چند صد نفر از آنها گفت: دکتر مصاحبه با بار. اگر آنها می پوشند یکی به درمان در معرض خطر بیمار آنها می توانند به دور از سپر اما اگر بیمار به نظر می رسد کم خطر آنها را برای شستن سپر و استفاده مجدد از آن است.

وجود دارد یک حس ترس در میان کارکنان نه تنها برای سلامت خود را, اما برای رفاه اعضای خانواده و دیگران قابل توجه است.

508017_la-me_hospitals-coronavirus-wave_12_ALS.jpg

چادر ساخته شده اند در Saperstein مرکز اورژانس ورود به رونالد ریگان مرکز پزشکی UCLA در وستوود پردیس به عنوان بیمارستان در حال زور زدن زیر coronavirus اما موج بزرگ نشده آمار نشده است.

(آل Seib/لس آنجلس تایمز)

“همه می دانند آن را بد,” دکتر گفت: “اما هیچ کس نمی داند دقیقا چه زمانی.”

اورژانس پرستار گلپر جیمی گفت که در رونالد ریگان UCLA پزشکی مرکز بیماران مبتلا به پزشکی قانونی نیاز دارد هنوز هم در حال آمدن است اما کسانی که به دنبال درمان برای “مقاله کاهش” یک چیزی از گذشته است.

“ما استفاده می شود به بیمارانی که به ER برای پر کردن مجدد از نسخه خود را از آنجا که خود را پزشک جا نمی توانستم آنها را در” جیمی گفت.

او گفت: این به نظر می رسد به درک آنچه که او و همکاران او همیشه شناخته شده است: “هیچ کس نباید در این ER اگر آنها در حال مرگ هستند. صادقانه میگویم.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im