عید پاک طوفان رفت و برگشت جنوبی کشته شدن حداقل 6 در می سی سی پی

جکسون از دست ندهید. – طوفان قوی زد جنوبی ایالات متحده روز یکشنبه کشته شدن حداقل شش نفر در جنوب می سی سی پی و آسیب رساندن به 300 خانه ها و ساختمان های دیگر در جنوب لوئیزیانا.

می سی سی پی, مدیریت اضطراری مدیر آژانس گرگ میشل گفت: یک نفر کشته شد در Walthall شهرستان دو کشته در لارنس شهرستان و سه نفر کشته شدند در Jefferson Davis County است. تمام سه شهرستان بیش از یک ساعت رانندگی در جنوب جکسون در نزدیکی ایالت لوئیزیانا خط.

ایالات متحده خدمات ملی آب و هوا گفت: بادهای قوی بودند فراگیر از طریق بخش های دیگر می سی سی پی و یک گردباد بود کشف شمالی از نصف النهار در نزدیکی ایالت آلاباما خط.

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز اعلام وضعیت اضطراری یکشنبه شب پس از او گفت: چندین گردباد تا به حال زده دولت است.

“این است که چگونه هر کسی می خواهد برای جشن عید پاک” ریوز ” در توییتر. “همانطور که ما تأمل در مرگ و رستاخیز در این یکشنبه عید پاک ما ایمان است که ما تمام خواهد شد افزایش هم است.”

قبل از طوفان منتقل می سی سی پی, خدمات آب و هوا گزارش های متعدد ویرانگر و مخرب بادهای بیش از حد از جنوب لوئیزیانا. وجود دارد هیچ گزارش فوری از آسیب های جدی است. شرکت ابزار گزارش داد هزاران نفر از قطع برق.

شهردار Monroe, La., جیمی مایو گفت KNOE-TV که این طوفان آسیب دیده 200-300 خانه ها در داخل و اطراف شهرستان. پروازها لغو شد در مونرو فرودگاه منطقه ای که در آن جانبداری شد پاره پاره کردن ساختمان ها و بقایای پراکنده شد بر روی باند فرودگاه. مدیر فرودگاه ران فیلیپس گفت: اخبار-Star طوفان باعث شد تا به 30 میلیون دلار (ایالات متحده) در آسیب به هواپیما در داخل یک آشیانه.

در شمال غرب لوئیزیانا مقامات گزارش آسیب به ده ها تن از خانه ها در دسوتو و وبستر parishes با توجه به اخبار رسانه ها است.

آب و خدمات گفت: بزرگترین خطر برای قوی یکشنبه عید پاک طوفان خیلی تحت پوشش از سی سی پی و آلاباما و غرب گرجستان است. آن منطقه بود که در “خطر متوسط” در حالی که خیلی از بقیه جنوبی بود حداقل یک “حاشیه” خطر آب و خدمات گفت.

آب و هوا گفت: خدمات گسترده تر منطقه از شرق تگزاس به سواحل شرق بود حداقل یک “حاشیه” خطر طوفان.

در Morgan County, Ala., یک کلیسا سقف و برج کلیسا آسیب دیده بودند توسط رعد و برق در بعد از ظهر یکشنبه, Morgan County Emergency Management Agency مدیر ادی هیکس گفت: AL.com. Shoals Creek Baptist Church در Priceville بود اصابت رعد و برق در بعد از ظهر یکشنبه. بدون آسیب گزارش شده است.

WBMA-TV گزارش داد که بادهای قوی آسیب دیده ساختمان و جامعی درختان در شهرستان واکر علا., شمال بیرمنگام.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im