لس آنجلس مقامات گزارش 31 کروناویروس جدید مرگ و میر در یکشنبه, بزرگترین واحد-روز افزایش مرگ و میر تا کنون.

بیست و پنج نفر از افرادی که کشته شدند و بیش از سن 65 و شش نفر بین سنین 41 و 65 بهداشت, مقامات گفت.

در همه 296 L. A. شهرستان ساکنان درگذشت COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. تعداد تایید عفونت در شهرستان رز به 9,192 — افزایش 323 از شنبه به کمترین تعداد در روز موارد جدید از مارس 27.

قبلی یک روز رکورد مرگ و میر در L. A. شهرستان شد 29 مرگ و میر در این چهارشنبه گذشته.

تبلیغات

در سراسر کالیفرنیا جوامع طلیعه عید پاک با محدودیت های جدید برای نگه داشتن مردم در داخل خانه و به دور از اجتماعات به سرعت گسترش coronavirus.

در عید پاک یکشنبه برای جلوگیری از جمعیت از جمع آوری سنتی, هوای آزاد, شهدای, همه L. A. شهرستان باغ گیاه شناسی, دریاچه ها و پارک ها به روی عموم بسته شده. بسیاری از شهرهای دیگر به دنبال کت و شلوار و مقامات هشدار داد مقامات خواهد بود را به زور به مطمئن شوید که مردم آن را با استفاده از امکانات.

“قلب خود را می شکند. … این چنین یک سنت بزرگ برای بسیاری از خانواده های ما” L. A. شهردار اریک Garcetti گفت: در هفته گذشته اعلام سفارش. “اما ما نمی توانیم به یک خوشه حتی فقط چند نفر با هم در گسترش این بیماری به مردم و کشتن آنها.”

تبلیغات

محبوب مسیر پیاده روی در اطراف دریاچه نقره ای مخزن باز مانده است اما تبدیل شد به یکی از-راه-تنها دنباله شنبه. پیاده شدند و مورد نیاز برای پیاده روی عقربه اقامت شش فوت از هم جدا و پوشیدن ماسک.

“اگر همه ما می تواند راه رفتن در همان جهت عمل اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک صورت هر کس را سالم باقی می ماند و باید این گزینه برای ورزش در طول همه گیر” عضو شورای میچ O’Farrell گفت: در یک ویدیو ارسال شده به رسانه های اجتماعی شنبه.

مردم نیز نیاز به پوشیدن پوشش صورت در هنگام بازدید از فروشگاه های مواد غذایی و دیگر ضروری کسب و کار در شهر لس آنجلس و همچنین به عنوان بسیاری از شهرهای دیگر در L. A. شهرستان است. کارگران در برخی از کسانی که کسب و کار گزارش جمعه که مردم به نظر می رسد به غذای جدید قیمومیت.

اکی ایزومو کف مدیر در Nijiya بازار در تورانس وجود دارد گفت: سردرگمی در میان مشتریان در روز جمعه زمانی که قانون اثر صورت گرفت. اما تا کنون “مشتریان بسیار خوب بوده است. آنها با پوشیدن [ماسک].” و که باعث می شود او ضروری خدمات کارکنان احساس بسیار امن تر است.

Shanna یی یک سرور در یوک Dae Jang در گردنا گفت: اکثر مشتریان از رستوران کره ای شده اند مطابق. او بیش از حد در مورد مشتریان چند که اطاعت او گفت: چرا که او معمولا به آنها می گوید به صبر کردن برای مواد غذایی خود را خارج. و چون او را موظف به پوشیدن ماسک بیش از حد “من احساس نمی مانند آنها ضرر من است.”

قوانین به عنوان نفر از COVID-19 و مقامات اجتماعی گفت: فاصله ضروری بود به مبارزه با آن.

حدود ظهر شنبه در لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی گزارش اضافی 25 مرگ و میر مربوط به ویروس و 456 مورد جدید. ساحل طولانی است که خود را عمومی وزارت بهداشت همچنین گزارش یک مرگ.

تبلیغات

ساحل طولانی در روز یکشنبه گزارش داد دو اضافی مرگ و میر — یک زن در 70s و یک زن مسن تر از 80 — آوردن مجموع آن به 12 کشته و 337 موارد است.

“همانطور که مردم از مذاهب مختلف گرد هم می آیند این آخر هفته افکار و دعاهای من با تمام کسانی که تجربه از دست دادن بیماری و پریشانی مرتبط با COVID-19 همه گیر” باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

نارنجی شهرستان در روز یکشنبه گزارش اضافی مرگ و 57 بیشتر موارد در مجموع 19 کشته و 1,277 موارد است.

در سراسر کالیفرنیا وجود داشته است بیش از 630 مرگ و میر.

سان برناردینو شهرستان خواست کلیساها به برگزاری تنها مجازی خدمات عید پاک.

“مردم ممکن است ترک خانه های خود برای رانندگی راهپیمایی یا رانندگی کنید تا خدمات و یا انتخاب کنید تا موارد غیر ضروری مانند آماده تخم مرغ عید پاک و یا کیسه های پر شده با آب نبات و اسباب بازی در یک درایو-از طریق محل” این شهرستان در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

پس از اعلام اولیه ممنوعیت این شهرستان به عقب کشیده و گفت: رانندگی در خدمات مذهبی می تواند ادامه اما عبادت باید از هم جدا نگه داشته.

تبلیغات

در شهرستان ریورساید مقامات خاطر نشان کرد خانواده ها به خودداری از سفر در طول تعطیلات عید پاک به خصوص به نسبتا منزوی مناطق رفت و آمد مکرر مانند Idyllwild.

شهرستان سرپرست چاک واشنگتن گفت: او سوالات متعدد از ساکنان این شهر از 2500 که او اشاره کرد منابع کافی ندارند و یا خدمات پزشکی برای هر دو ساکنان و مسافران است.

“من درک می کنم که خانواده هایی که جدا شده اند که برای هفته می خواهید برای سرگرم کردن کودکان خود را, اما ما در میانه یک بحران بهداشت عمومی,” واشنگتن در بیانیه ای گفت. “ما نمی توانیم خطر ابتلا به خانواده های در معرض خود را و ساکنان Idyllwild به COVID-19 فقط برای یک سفر برف.”

این پیام از مقامات: لذت بردن از عید پاک, اما آن را در خانه.

است که می گویند که نمازگزاران نباید احساس رایگان به عمل خود ایمان رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: “همانطور که شما دعا حرکت پاهای خود را حداقل شش فوت جدا از شخص دیگری است.”

“تمرین ایمان خود را,” او گفت: “اما انجام این کار در راه است که اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن خود را سالم نگه دارید دیگران سالم و عدالت به تدریس مسیح خدا و دیگران است.”

Hermosa ساحل پارک ها بسته هستند اما این شهر در حال برگزاری مجازی شکار تخم مرغ عید پاک خود در Facebook صفحه که در آن شهرستان ارسال شده عکس از تخم مرغ های رنگی و ساکنان می توانید سعی کنید به شناسایی که در آن آنها واقع شده است. تخم مرغ ها را نمی شود به سمت چپ در آن مکان های واقعی و مردم نباید از رفتن به سعی کنید به آنها را پیدا کنید در این شهرستان گفت.

شهرهای Burbank, بورلی هیلز, Culver City, Hermosa ساحل, طولانی, ساحل سانتا مونیکا و غرب هالیوود نیز اعلام کرد که خود را پارک خواهد بود و بسته که نقض این دستورات می تواند منجر به اتهام بزه.

بسیاری از کلیساها در حال برگزاری خدمات مجازی آنلاین.

“ما جشن عید امسال در خانه, اما ما می دانیم که خدای ما با ما” اسقف اعظم جثه H. گومز از قلمرو مذهبی اسقف اعظم از لس آنجلس در بیانیه ای گفت. “حتی در زمان هایی از این, زمانی که ما می بینیم مشکل در جهان است و ما نگران آینده است. عیسی افزایش می یابد و به ما بگویید که عشق خود را قوی تر از مرگ! مسیح افزایش یافته است و ما افزایش خواهد با او! این وعده از عید پاک است. هیچ چیز نمی تواند ما را از هم جدا از عشق خدا نه آزار و اذیت قحطی و وبا و یا طاعون. و این بیماری همه گیر.”

این یک سورئال عید پاک در سیاه کلیساها در لس آنجلس نیز با شبان تلاش را به راحتی به محله های کشیش نشین بدون فرد در خدمات کلیسا.

به عنوان یک کودک لوس آنجلس ساکن JoLeta سیمونز نمی به طور منظم حضور در کلیسای اما در عید پاک او رفت. او را نگه می دارد یک عکس از خودش ایستاده در خارج از یک کلیسا در یک لباس و داراي زوائد و کلاه سر گذاشتن سبد عید پاک در دست است.

بعدها در زندگی او اختصاص داده شده churchgoer. خاطرات عید پاک چوب ،

“من می خواهم به زیبایی و دریافت را فشار دهید و حلقه” سیمونز روز جمعه گفت از او کامپتون صفحه اصلی. پیچش یا حلقه زنی خواهد بود “بسیار گرم و خود را به موهای نرم و صاف و فر تنگ شد.”

سیمونز گفت که او به دنبال به جلو به جشن عید پاک با نوه او بود و در روند گرفتن سفارشی-ساخته شده لباس برای خودش و 3 سال سن داشتند. سپس coronavirus زندگی مختل.

“این واقعا احساس مانند عید پاک” او گفت:. به طور معمول “فروشگاه شلوغ. فروشگاه شلوغ هستند اما نه با شادی و هیجان از عید پاک است. آن را بیشتر وحشت و نگرانی است.”

دیگران در بر داشت راه های جدید به خم شدن سنت.

در 35 سال پس از والری Torelli مالک و بنیانگذار Torelli ملک شروع به قرار دادن در سالانه کوستا مسا شکار تخم مرغ در Tanager پارک آن هرگز لغو شد. تا به حال است.

این رویداد است که یک سنت خانوادگی است که معمولا برخی از تساوی 500 نفر نمی گیرد با توجه به اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Torelli در ادامه تلاش برای بازگشت به جامعه و به ویژه تعطیلات مشخص است که عید پاک اسم حیوان دست اموز بود: “ضروری است.” او تصمیم گرفت به لباس در یک اسم حیوان دست اموز لباس و رانندگی را از طریق خیابان های مسا ورد به عنوان یک راه برای سرگرم کردن بچه ها.

“لغو شد بهتر از خوب” Torelli گفت. “همانطور که همه چیز تغییر نسبت به یک واقعیت جدید و رفتن به جایی که در آن مردم رشد چه می تواند بیشتر سرگرم کننده از عید پاک اسم حیوان دست اموز موج؟”

لس آنجلس مقامات بهداشت هشدار داد پنج شنبه است که ساکنان این منطقه باید اتخاذ حتی دقیق تر اجتماعی فاصله شیوه به سرعت گسترش coronavirus و اقامت در خانه محدودیت می تواند باقی می ماند به تابستان است.

حتی با نمایشی اجتماعی فاصله ساکنان شهرستان در حال حاضر در حال تمرین مقامات پیش بینی است که تا 30 درصد از ساکنان می تواند آلوده تابستان بدون بیشتر تغییرات رفتاری مانند کاهش سفرهای خرید.

به عنوان یک نتیجه لس آنجلس است که گسترش آن stay-در-خانه سفارش از طریق حداقل ممکن است 15.

بار کارکنان نویسندگان لوقا پول هانا سرخ بار جامعه به گزارش خبرنگار سوزان هافمن و شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im