ساعت زمین تبدیل چراغ خاموش برای آب و هوا میان COVID-19 محدودیت

کانبرا استرالیا—با وجود coronavirus محدودیت ساعت زمین شروع شده و در سراسر جهان با شروع از نیوزیلند به دنبال فیجی و استرالیا با چراغ خاموش در ساختمانهای معروف و منظم خانه برای افزایش آگاهی از آب و هوا را تغییر دهید.

این طرح آغاز شده توسط محیط زیست گروه WWF در سال 2007 می پرسد مردم و شرکت ها و مقامات محلی برای خاموش کردن چراغ به مدت یک ساعت از 8:30 p. m. به وقت محلی در شهر خود یا شهر.

در نیوزیلند, Auckland, برج آسمان رفت و تاریک در حالی که در پالمرستون شمالی, محیط زیست, گروه انقراض شورش های محلی در شعبه میزبانی یک رویداد است که در آن مردم به ارمغان آورد و شمع و چراغ های خورشیدی مشعل و درام.

در استرالیا, خانه اپرای سیدنی و پل بندرگاه هر دو تبدیل چراغ های خود را خاموش. ملبورن لونا پارک بریزبن چرخ و پرت برج ناقوس نیز خاموش شود.

عکس ها و فیلم های به اشتراک گذاشته شد در رسانه های اجتماعی اما وزوز بود تا حدودی ضعیف coronavirus همه گیر-گرفت مستندات.

WWF-استرالیا میزبان livestream در یوتیوب و دیگر انواع سیستم عامل رسانه های اجتماعی که در آن استرالیا کمدین و هنرمندان از جمله کودی سیمپسون و Montaigne انجام شده از خانه های خود.

“متصل ماندن به عنوان یک جامعه و به دنبال راه مثبت ما می تواند مهم تر از همیشه به عنوان جهان در پاسخ به کروناویروس بحران” گفت: WWF-استرالیا اجرایی درموت o’gorman.

سازمان دهندگان تصمیم به رفتن پیش با ساعت زمین با وجود جهانی بودن در چنین شار با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. اما تمام رسمی رویدادهای عمومی لغو شد به اولویت بندی جامعه قوانین ایمنی.

به منظور تطابق با مستند محدودیت های WWF است و پیشنهاد فعالیت در خانه مانند بازی بازی با نور شمع.

اتفاقا مستندات در سراسر جهان منجر به کاهش آلودگی است.

بیش از 100 دیدنی از سراسر جهان خاموش خواهد شد برای نشان دادن حمایت خود را برای ساعت زمین.

آنها عبارتند از: برج ایفل در پاریس, شیخ زاید, مسجد در ابوظبی, توکیو اسکای تری, دروازه براندنبورگ در برلین, کولوسئوم در رم و برج های دوقلوی پتروناس در کوالالامپور, در میان دیگران.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

تاریخ گفتگو

س:

شما شرکت در ساعت زمین در این سال ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im