نتایج اولیه نشان می دهد سود استروئید برای بیمار بسیار COVID-19 بيمار

یک COVID-19 بیمار متصل به ونتیلاتور در اتاق اورژانس در سنت جوزف بیمارستان در یانکرز, n. y. استروئید درمان است نشان دادن وعده در کاهش مرگ و میر برای بیماران هواکش. جان Minchillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جان Minchillo/AP

کم هزینه و ضد التهابی مواد مخدر به نظر می رسد برای کاهش خطر مرگ در بيماران مبتلا به COVID-19.

این دارو به نام دگزامتازون. آن استفاده شده است برای چندین دهه برای درمان شرایطی مانند ورم مفاصل و آسم. از آنجا که بیماران مبتلا به پیشرفته COVID-19 بیماری می تواند شدید التهاب ریه دانشمندان می خواستم ببینم اگر دگزامتازون می تواند در درمان آن است.

آن را یکی از داروهای مورد مطالعه در یک کارآزمایی بالینی بزرگ در انگلستان شناخته شده به عنوان بازیابی (تصادفی بررسی COVID-19 درمانی).

در طول مطالعه 2,104 بیماران به صورت تصادفی انتخاب شده برای دریافت 6 میلی گرم دگزامتازون یک بار در روز (یا از طریق دهان یا تزریق داخل وریدی) به مدت 10 روز. آن گروه بود که در مقایسه با 4,321 بیمارانی که دریافت مراقبت های معمول به تنهایی.

“دگزامتازون کاهش مرگ و میر توسط یک سوم در بيماران تحت ونتيلاسيون مکانيکی” با توجه به انتشار اخبار از بهبود آزمایشی سازمان “و یک پنجم دیگر بیماران دریافت کننده اکسیژن تنها.” هیچ سود وجود دارد برای بیمارانی که نمی نیاز به کمک تنفس به عنوان یک نتیجه از بیماری خود.

“دگزامتازون برای اولین بار مواد مخدر نشان داده شده است برای بهبود بقا در COVID-19 گفت:” پیتر Horby استاد در حال ظهور بیماری های عفونی در Nuffield علوم پزشکی در دانشگاه آکسفورد و یکی از رئیس محققان برای آزمایش. “این بسیار خوش آمدید نتیجه. بقا بهره مند است روشن و بزرگ در آن دسته از بیماران که بیمار به اندازه کافی به نیاز به اکسیژن درمانی پس از دگزامتازون در حال حاضر باید تبدیل به استاندارد مراقبت در این بیماران است. دگزامتازون ارزان است در قفسه و می تواند مورد استفاده قرار گیرد بلافاصله برای نجات جان انسان ها در سراسر جهان است.”

روشن نیست که آیا آن خواهد شد در این مورد. جزئیات این مطالعه را منتشر نکرده اند. بیشتر چه, دیگر مطالعات مشابه مواد مخدر موفق به پیدا کردن یک سود برای بیماران مبتلا به سایر بیماری های مرتبط با کوروناویروس.

بهبود آزمایشی سازمان دهندگان می گویند که آنها تصمیم خود را اعلام با انتشار اخبار به دلیل “بهداشت عمومی اهمیت این نتایج است.” این نسخه اضافه می کند که “ما در حال حاضر به انتشار جزئیات کامل به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>