در طول همه گیر Farmworkers را در خود حفظ شغل و افزایش خطر عفونت

Farmworkers در, Yakima, واشنگتن, را, میوه, بسته بندی, صنعت راه می رفت خاموش خطوط تولید در ماه مه و در ادامه اعتصاب خواستار امنیت بیشتری در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس. بالا امانوئل Anguiano-مندزا (سمت چپ) و آگوستین لوپز نگه پوستر های دیوید کروز یک کارگر که درگذشت در تاریخ 30 مه. انریکه پرز de la Rosa/شمال غربی پخش عمومی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

انریکه پرز de la Rosa/شمال غربی پخش عمومی

در مه 30, دیوید کروز درگذشت COVID-19 قبل از او می تواند پایان بازسازی خود Yakima صفحه اصلی. کروز 60 بود تنها جایگزین حدود یک چهارم از تاریک سقف با کاشی های تمیز آنهایی که سبز. ناودان های قدیمی دروغ در حیاط خلوت خود را در حال انتظار به جا شود. همسر اسپانیایی و چهار فرزند گرفته اند بیش از repainting داخل خانه خود را.

حدود دو ساعت رانندگی در شرق سیاتل, شهرستان Yakima در روستایی واشنگتن ترین COVID-19 موارد سرانه در میان West Coast متحده است. این موارد از سرچشمه دو نقاط داغ: تسهیلات مراقبت دراز مدت و کشاورزی است.

اما سیب و گیلاس است که ستون فقرات از Yakima اقتصاد و نگه داشته است farmworkers مانند دیوید در معرض coronavirus.

دیوید یک کارگر سخت رینا می گوید: بر روی پروژه های در صفحه اصلی بعد از ورود ساعت های طولانی در Allan برادران, میوه, میوه در حال رشد بسته بندی و حمل و نقل شرکت در Naches بشویید. او ساخته شده جعبه برای سیب در پایان خط بسته بندی وجود دارد برای بیش از 10 سال است.

“او می خواهم همیشه در زمان” رینا می گوید: از 21 سال است. “او هرگز نتواند کار خود را. او هرگز. گاهی اوقات او احساس بیمار و من به او بگویید و او گفت: “هیچ. من قصد دارم.’ “

قبل از David مریض شدم با COVID-19 زمانی که این بیماری همه گیر به یاکیما در ماه مارس رینا می گوید که او شروع به تجدید نظر در رفتن به محل کار. همکاران آغاز شده بیمار شدن.

“او به من گفت:” من می ترسم برای رفتن به کار می کنند. من گفت: “اگر شما ترس شما باقی بماند. شما اقامت در خانه. شما در حال رفتن. فراموش نکنید که در مورد صورتحساب.”

صورتحساب آن نگه داشته دیوید در محل کار. او تصمیم به منزوی کردن خود از رینا و بچه های خود را به حفاظت از آنها “از آنجا که او می ترسم برای آلوده کردن همه” رینا می گوید. حتی هنگامی که او مریض شدم در اواسط ماه مارس او به ارمغان آورد coronavirus خانه و آلوده Reyna و سه نفر از آنها چهار دختر.

در یاکیما, کشاورزی, استخدام حدود یک سوم از نیروی کار است. بسیاری از کسانی که farmworkers هستند لاتین.

الان برادران مدیر عامل مایل سرمه می گوید شرکت او انجام شده است همه از آن می توانید به نگه داشتن کارگران امن نصب پلاستیکی تقسیم بین کارگران توزیع ماسک و خاموش کردن خط تولید برای تمیز کردن بیشتر.

اما farmworkers در همه جا هنوز هم در معرض خطر ،

“من آرزو می کنم مردم آمریکا می تواند درک است که جامعه کشاورزی است که نیروی کار است که در ادامه به کار و قرار دادن خود را در یک محیط تنها با بودن در خارج از خانه که در آن آنها را به یک احتمال بالاتر از قرار گرفتن در معرض” کول می گوید.

از آنجا که احتمال صدها farmworkers رفت و در اعتصاب به صورت هفته در بهار امسال در هفت Yakima میوه بسته بندی امکانات و خواستار تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش و مواد ضد عفونی کننده و پلاستیکی تقسیم بین کارگران است. آنها همچنین خواستار 2 دلار در هر ساعت افزایش به $13.50 یک ساعت پرداخت برای جبران درآمد از دست رفته و افزایش هزینه های.

تمام حملات حل و فصل شده است. دیوید کروز درگذشت در حالی که برخی از آنها در حال انجام و کارگران در زمان توجه داشته باشید. آنها قرار داده شده محراب به افتخار او در مقابل Allan, برادران, Yakima سلامت منطقه و دفتر محلی وزارت کار و صنایع.

Farmworkers اتحادیه Familias یونیدس Por La Justicia (FUJ) کمک کرده است سازماندهی کارگر اعتصاب و اتصال آنها را با مشاوران حقوقی. ادگار فرانکها است که خود را مدیر سیاسی. او می گوید: ضعیف قوانین اضطراری برای زراعت گسترده تر عواقب Yakima.

“اگر ما به دنبال یک سالم و مولد اقتصاد آن بستگی به سالم و مناسب نیروی کار” فرانک می گوید. “اگر هیچ چیز وجود دارد در حال انجام برای محافظت از این کارگران این پتانسیل به سقوط کل اقتصاد همراه با ایجاد یک بحران بهداشتی.”

دولت واشنگتن با صدور دستورالعمل های ایمنی برای بسته بندی میوه امکانات گفتن کارفرمایان به دست ماسک و نصب پلاستیک تقسیم بین کارگران است. فرانکها نگرانی دولت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای به اجرا درآوردن قوانین است.

کشاورزی کارفرمایان در حال انجام همه چیز آنها می توانید به نگه داشتن و پیاده سازی در حال تحول دستورالعمل جان DeVaney رئیس دولت واشنگتن و درخت میوه ارتباط می گوید. اما چگونه این امکانات پیاده سازی آنها می تواند متفاوت باشد.

“برخی از در حال حاضر ساخته شده انتقال به بیشتر فرآیندهای خودکار به طوری که آنها در حال حاضر کمتر کارکنان در خطوط” DeVaney می گوید. “دیگران داشته اند بیشتر دشواری ساخت آن تنظیم. و هر کس تلاش کرده است به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی.”

بزرگنمایی این تصویر

Reyna و دیوید کروز ازدواج کرده بودند برای 21 سال است. آنها را ملاقات کرد زمانی که دیوید ارائه شده برای کمک به Reyna حرکت از یک آپارتمان. او به او جعلی و شماره تلفن سه بار اما او مصر رینا گفت. او گفت: David سال بعد “اگر من بمیرم اگه من دوباره متولد شد و من با شما دوباره.” انریکه پرز de la Rosa/شمال غربی پخش عمومی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

انریکه پرز de la Rosa/شمال غربی پخش عمومی

که یک تفاوت کروز خانواده دیدم از نزدیک. رینا با این نسخهها کار در خط بسته بندی در هایلند میوه و تجربه او هم نظر دارد و در مقایسه با آنچه که او شنیده ام از دیوید در مورد اقدامات احتیاطی گرفته شده در Allan برادران در اوایل بیماری همه گیر.

“مردم را آلوده و آنها در حال کار مانند هیچ چیز اتفاق افتاده است” رینا می گوید. “دیگر انبار من خوشحالم که من کار وجود دارد چرا که آنها محافظت از همه. ماسک را پوشش می دهد تقسیم همه چیز. و من گفته دیوید “آنها هیچ کاری انجام نمی?” و او به من گفت: “نه.” ”

برخی از Yakima شرکت ها مثل الان برادران نیز درخواست Yakima سلامت منطقه برای پیشنهادات و انتقادات در اقدامات ایمنی آنها در محل قرار داده.

اما دیگر کارفرمایان بزرگ با موارد مثبت نگران هستند آنها ممکن است از دست دادن درصد زیادی از نیروی کار خود را اگر در مقیاس گسترده ای تست در بر داشت بیشتر کارکنان با COVID-19 با توجه به سلامت افسر دکتر ترزا Everson.

“ما تا به حال تعدادی از کارفرمایان که باید یا کاهش یافته و ما در سایت پشتیبانی و/یا خودداری از تست که توصیه می شود که فوق العاده خسته کننده به عنوان یک بهداشت عمومی رسمی” Everson می گوید. “در برخی از نقطه ما در حال رفتن به نیاز به عواقب برای کارفرمایان را انتخاب کنید که به نوبه خود چشم بر شیوع است که آنها ممکن است در مرکز خود را.”

این سخت است برای گفتن که دقیقا چگونه بسیاری از میوه بسته بندی امکانات شیوع و چقدر بزرگ هستند. اما Everson می گوید غیر مستقیم اندازه گیری ممکن است چگونه coronavirus تأثیر است Yakima را Latinos.

“مقدار زیادی از کشاورزی ما نیروی کار است هیسپانیک یا لاتین. آن است که بسیار روشن در شهرستان Yakima که آنها در حال تحمل فشار از coronavirus عفونت” Everson می گوید. “آنها فقط کمتر از 50 درصد از جمعیت ما برای شهرستان و بیش از 60 درصد از عفونت.”

در سطح ایالت Latinos را تا 13 درصد از واشنگتن جمعیت اما 42 درصد از آن موارد است.

ضروری نیروی کار در اینجا است که بسیار بزرگتر از در جاهای دیگر — حدود 63 درصد از کارگر. و با توجه به بررسی انجام شده توسط Yakima سلامت منطقه تنها یک سوم از ساکنان پوشیدن ماسک ،

که بسیاری از مردم به طور بالقوه در معرض این ویروس است که می تواند آن را به کشورهای همسایه.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>