Dunleavy فراخوان مخالفان به دنبال رها کردن در خارج از دادگاه مبارزه با

جونو – گروه های مخالف تلاش برای به یاد بیاورید آلاسکا رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy گفت: آن را رها کردن آن دادگاه مبارزه و به جای دنده تا برای یک ممکن است به خاطر انتخابات.

قد بلند ایستاده با مایک در بیانیه ای گفت: این گفته وکلای مدافع خود برای خروج درخواست خود را قبل از دادگاه عالی ایالت, گفته های اخیر اقدامات دادگاه نشان می دهد “مشارکت بیشتر در روند قانونی خواهد بود نه یک مولد استفاده از منابع آن است.”

“قد بلند ایستاده با مایک را محل اعتماد خود رای دهندگان نمی غیرمنتخب قضات برای حفاظت از یکپارچگی از انتخابات ما در حال حاضر و آینده” گروه گفت. این ثبت یک حرکت به اخراج آن درخواست تجدید نظر سه شنبه ،

این دادگاه هفته گذشته مجاز برای نرم افزار-فراخوان گروه یاد Dunleavy برای شروع یک امضا جدید-جمع آوری فاز در حالی که این پرونده در دادگاه تجدید نظر. دولت به نمایندگی از این بخش از انتخابات بود پیوست و با پایه بلند با مایک در جذاب کاهش حکم دادگاه که در بر داشت به یاد بیاورید باید مجاز به ادامه.

دولت درخواست تجدید نظر خواهد شد در ادامه بخش از قانون سخنگوی کری میلز گفت: از طریق ایمیل. دولت حفظ نظر توسط دادستان کل کوین کلارکسون و تصمیم گیری توسط این بخش از انتخابات بر اساس آن تجزیه و تحلیل شد و درست است که این مسائل باید به توسط دادگاه عالی ایالت میلز گفت.

خشم بیش از کاهش بودجه Dunleavy پیشنهاد سال گذشته کمک کرد تا سوخت به خاطر تلاش است که جمع آوری امضاهای بیشتر از مورد نیاز به عنوان بخشی از یک برنامه که رد شد توسط بخش.

مدیر بخش گیل Fenumiai گفته او تصمیم به انکار این نرم افزار بر اساس یک بررسی قانونی از Clarkson به این نتیجه رسیدند که اعلام شده زمینه را برای یاد بود “در واقع و از نظر قانونی دچار کمبود.” کلارکسون یک Dunleavy منصوب شد که تایید توسط قانونگذاران.

Dunleavy یک جمهوری خواه که در اواخر سال 2018 به نام این سیاسی به یاد بیاورید. او گفت: آلاسکا رسانه های عمومی “بحث از آلاسکا” سه شنبه که فراخوان مخالفان امیدوار دادگاه خواهد نگاه کنید که آیا استانداردهای مختلف شده بود را نقض کرده بودند.

“این به نظر نمی رسد که رفتن به اتفاق می افتد و بنابراین ما باید به دنده تا برای مبارزات انتخاباتی به طوری که مردم آلاسکا می توانید بسنجید و تصمیم بگیرید که آیا آنها بر این باورند … این فرماندار باید اقامت در اتاق کار,” او گفت:.

زمینه را برای به یاد بیاورید در آلاسکا عدم تناسب اندام, بی کفایتی, غفلت از وظایف و یا فساد.

به یاد بیاورید Dunleavy در میان ادعاهای خود گفت: فرماندار به قانون نمی انتصاب یک قاضی در یک زمان مورد نیاز قاب سوء استفاده از بودجه دولت برای پارتیزانی تبلیغات آنلاین و mailers و استفاده نادرست از حق وتو خود قدرت را به “حمله به قوه قضاییه است.”

فراخوان گروه باید جمع آوری 71,252 امضا در به دنبال نیروی یک به خاطر انتخابات.

قد بلند ایستاده با مایک به نام رئیس دادگستری Joel Bolger یک “شاھد” در مورد و پیشنهاد کرد با نگرانی او از شنیدن این موضوع. Bolger ملاقات با Dunleavy سال گذشته پس از فرماندار حاضر به ملاقات قضایی. Dunleavy گفت: در این جلسه ارائه “مهم روشن” در نامزد فرایند است که او به دنبال زمانی که او با تاخیر به پزشک مراجعه کنید.

مارا رابینوویتز با دولت سیستم دادگاه گفت: وجود یک فرایند برای درخواست یک قاضی یا عدالت به recuse خودش را از یک مورد. قد بلند ایستاده با مایک قبل از خروج آن درخواست تجدید نظر “فایل نیست یک حرکت درخواست رئیس دادگستری به recuse خود را از شرکت در دادگاه تجدید نظر است که راه مناسب که به منظور بالا بردن موضوع” او گفت: توسط ایمیل.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

بروستر Jamieson یک وکیل برای قد بلند ایستاده با مایک در بیانیه ای گفت: این گروه معتقد فراخوان “به طور جدی ناقص است.”

“اگر از آن است که مجاز به رفتن به جلو و این بدان معنی است که آلاسکا است صرفا سیاسی به خاطر سیستم است که بر خلاف آلاسکا, قانون اساسی,” او گفت:. “این مسائل هنوز هم قبل از دادگاه اما در عین حال با جمع آوری امضا در جریان من مشتری تعیین می شود که این امر دیگر اختصاص منابع به دادرسی است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de