دبی می اندازد امارات هوا نقدی تاسیسات به عنوان سفر مبتنی

دبی, امارات متحده عربی – دولت دبی اعلام کرد که روز شنبه آن را تزریق سهام به خطوط هواپیمایی امارات به عنوان خاورمیانه بزرگترین حامل زمینه تقریبا همه از آن پرواز به علت coronavirus محدودیت در سفر.

ولیعهد شیخ حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم در بیانیه ای گفت که نقدینگی خواهد بود به دولت داده می شود متعلق به شرکت هواپیمایی “با توجه به آن اهمیت استراتژیک” به دبی و اقتصاد امارات متحده عربی و همچنین شرکت هواپیمایی “نقش کلیدی در موقعیت دبی به عنوان یک بازیگر مهم بین المللی حمل و نقل هوایی hub.”

او نگفت چقدر اعتبار خواهد بود به پمپ هواپیمایی تنها که جزئیات بیشتری را اعلام خواهد کرد در مرحله بعد.

امارات متحده عربی انجام شده حدود 58 میلیون مسافر در سال گذشته نگه داشتن دبی فرودگاه به عنوان شلوغ دنیا برای مسافرت های بین المللی برای چندین سال در حال اجرا است.

Coronavirus سفر اختلالات را کوبیده صنعت هوانوردی در سراسر جهان حامل به طور موقت تخمگذار کردن کابین خدمه و خلبانان و یا کاهش حقوق و دستمزد کارکنان.

امارات متحده عربی است که به دبی و ابوظبی است مرزهای خود را بسته برای مسافران و حتی حمل و نقل پرواز. عمدتا تنها باری پروازهای تعداد کمی از بازگشت شهروندان اماراتی و موارد اضطراری در حال پرواز از طریق فرودگاه های کشور است.

در روز سه شنبه, کم هزینه حامل flydubai شد آخرین هواپیمایی اعلام کاهش پرداخت از کارکنان آن تقریبا 4000 هر چند نه همه کارکنان هستند که تحت تاثیر همان.

این شرکت گفته آسوشیتد پرس آن را کاهش حقوق بین 25-50% برای یک دوره سه ماه شروع در ماه آوریل است. مزایای کارکنان بدون تغییر باقی خواهد ماند و کارکنان ارشد را ببینید بزرگترین قطع پرداخت.

“این تصمیم گرفته نشده آرامی” این شرکت گفت: اما با یک “قلب سنگین” و “با هدف حفظ کارکنان و حصول اطمینان از ما در بهترین مکان ممکن در زمانی که ما برنامه منظم رزومه.”

امارات متحده عربی هوایی در حال حاضر به کاهش حقوق را برای کارکنان خود به مدت سه ماه با کاهش نیز اعم از 25-50%. رئیس جمهور امارات متحده عربی در حال شکل گرفتن کامل حقوق اساسی قطع برای آن دوره از زمان.

امارات و flydubai متعلق به دبی مستقل-ثروت صندوق و همان رئیس اما در عمل به طور مستقل.

حمل و لابی در اروپا نیز اصرار دولت خود را به قید وثیقه از خطوط هوایی است. در یک نمونه کم هزینه حامل نروژی هوا ارائه شد حدود 270 میلیون دلار اعتبار تضمین شده توسط دولت نروژ اما کمک است به دور از تضمین داده شده که بسیاری از محدودیت ها و موانع در محل برای شرکت هواپیمایی برای دسترسی به کمک.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

در ایالات متحده صنعت هواپیمایی در حال لابی برای 29 میلیارد به صورت نقدی کمک های مالی و یک مقدار مشابه در صفر-بهره وام. کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا در حال ارائه به 50 میلیارد دلار در وام اما هیچ کمک مالی.

برخی از قانونگذاران در حال مقاومت در برابر آنچه در نظر آنها یک کمک مالی, در حالی که دیگران می خواهند برای تحمیل شرایط شرکت های هواپیمایی – مانند جدید حمایت از مصرف کننده مخالف با صنعت – به هر گونه کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im