نم نم باران همچنان در سراسر جنوب کالیفرنیا به عنوان coronavirus نگه می دارد و بیشتر مردم در داخل خانه

اگر اجتماعی فاصله گرفتن از coronavirus نشده مجبور Angelenos در داخل خانه این هفته مداوم خیس آب و هوا است که انتظار می رود برای ادامه در روزهای آینده ممکن است نگه داشتن آنها را همراه خود در خانه.

سرد طوفان که در زمان ریخته باران و ارمغان برف در سراسر جنوب کالیفرنیا طی چند روز گذشته ارائه خواهد شد کمی بیشتر, نم نم باران در روز سه شنبه در راه خود را خارج از منطقه است. روشن و خاموش کردن دوش که انتظار می رود به کمتر از یک چهارم اینچ از بارش باران پیش بینی شده برای ادامه در طول روز با درجه حرارت معلق در هوا در 50s فوقانی و پایین 60s گفت: Kurt کاپلان یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد.

در حالی که خورشید می رود برای شکستن از طریق ابر در چهارشنبه پیش بینی می گویند, آن را هنوز هم می تواند سرد با درجه حرارت طولانی در پایین 60s. نم نم باران را بازگشت به طور خلاصه در پنج شنبه و دوباره یکشنبه.

در حالی که پیش بینی مدل های خاص نمی باشد در مورد قدرت های آخر هفته طوفان یک چیز وجود دارد که مشخص شده است در هفته گذشته:

تبلیغات

“مارس معجزه است که به خوبی در جریان” کاپلان گفت: با اشاره به یک ماه از آب و هوای بارانی است که کمک می کند تا تقویت آسمانی در مجموع برای دولت پس از مداوم شرایط خشک است.

این طوفان و یک هفته گذشته را در ترکیب به جنوب کالیفرنیا بسیار مورد نیاز خیساندن پس از یک استخوان خشک شروع به در سال است. این منطقه هنوز هم از سطح نرمال بارندگی.

این زمان از سال مرکز شهر لس آنجلس به طور معمول باید در مورد دریافت 12.5 اینچ از بارش باران. تا کنون حدود 10.12 اینچ کاهش یافته است. در این زمان در سال گذشته در مرکز شهر دریافت کرده بود نزدیک به 18 اینچ باران کاپلان گفت.

“ما هنوز کمی پشت, اما ما به خوبی پشت, قبل,” او گفت:. “این یک پیشرفت است.”

تبلیغات

سرد طوفان است انتظار می رود برای حفظ سطح برف را به 3000 تا 4000 فوت در محدوده در روز سه شنبه که می تواند به ارائه برخی از خورشید بیش از 5 آزادراه در انگور منطقه است. برف آغاز شد که در حال سقوط است که در منطقه شنبه شب مجبور انگور به حدود دو ساعت است.

در حالی که برف نمی رود به عنوان شدید به عنوان جمعه “این می تواند بر ترافیک اگر یک سلول می شود که در منطقه” کاپلان گفت.

این سری از سرد طوفان نیز کمی افزایش سیرا برف که کاهش یافته در چند ماه گذشته در میان یک عملکرد ضعیفی باران های نجومی در سطح ایالت. اما برف هنوز هم 44 درصد از متوسط آن در این زمان از سال به عنوان روز دوشنبه.

در حالی که باران و آب و هوای سرد ممکن است افزایش برای دولت تامین آب, افراد بدون دسترسی به قابل اعتماد گرما مانند لس آنجلس جمعیت بی خانمان ممکن است تلاش برای پیدا کردن مکان های گرم برای جمع میان تعطیلی گسترده با توجه به کوروناویروس. ساختمان های عمومی مانند مراکز ارشد و کتابخانه ها در سراسر لس آنجلس را بسته و رستوران ها متوقف ناهار خوردن در خدمات.

اما لس آنجلس بی خانمان خدمات اقتدار یک برنامه سرپناه زمستانی برای افراد مجرد. پناهگاه خط تلفن است (800) 548-6047. Newsom همچنین اعلام کرد بیش از آخر هفته که دولت 108,000 افراد بی خانمان خواهد بود که اولویت برای کاهش سیاست های معنی دار فشار به حرکت آنها را در داخل خانه.

هر چند جزئیات باقی مانده مشخص نیست گفت: دولت تا به حال هتل ها و متل ها است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارائه سرپناه به همراه اضافی 450 دولتی تریلر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de