درایو-از طریق coronavirus تست سایت برای باز کردن در ورزشگاه در لیک ال سینور

یک درایو-از طریق تسهیلات برای coronavirus تست باز خواهد شد در ورزشگاه بیس بال در لیک ال سینور این آخر هفته.

تست در لیک ال سینور الماس ورزشگاه برگزار خواهد شد از 9:30 صبح تا 3 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه در پارکینگ C Riverside County مقامات بهداشتی اعلام کرد در انتشار اخبار. کسانی که می خواهند به آزمایش می شود باید علائم و یا در معرض خطر قرار گرفتن در معرض و باید یک وقت ملاقات با تماس (800) 945-6171.

“این است که به اقدامات شدید و آن این است که ما به نوبه خود به مرحله و ارائه پشتیبانی ما برای اطمینان از هماهنگ و مشارکتی رویکرد به بهترین خدمت و محافظت از تمام Riverside County” لیک ال سینور شهردار برایان Tisdale در بیانیه ای گفت. لیک ال سینور شهر مدیر اعلام عمومی اورژانس سه شنبه.

تبلیغات

تست سایت است که پس از مدل درایو-از طریق تسهیلات برای ساکنان دره کوچلا بود که در جنوب غربی کلیسا در Indian Wells شروع چهارشنبه. تست وجود دارد در دسترس است از 9:30 صبح تا 3 بعد از ظهر از طریق پنج شنبه هر چند مقامات با توجه به اضافه کردن بیشتر روز گفت: Shane Reichardt سخنگوی اورژانس شهرستان مدیریت بخش.

“آن نبوده است, راش است که تا حدودی خوب” Reichardt گفت. “آن مجاز است کارکنان خود را برای بهبود فرایند…. اولین اتومبیل که از طریق زمان حدود 15 دقیقه و در حال حاضر آنها آن را کردم به پایین حدود 10 دقیقه.”

تست عملیات هماهنگ توسط رودخانه بهداشت دانشگاه سیستم بهداشت عمومی است که این شهرستان را در بخش بهداشت و درمان با همکاری محلی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کویر مراقبت از شبکه کویر واحه بهداشت و درمان و کویر بهداشت و درمان منطقه است. آنها کارکنان توسط مخلوطی از شهرستان مقامات بهداشت عمومی و پرسنل پزشکی از بهداشت و درمان همکاران.

در ابتدا افراد مورد نیاز یک پزشک ارجاع به یک قرار ملاقات, اما آنها می توانند در حال حاضر تماس با شماره 800 به درخواست یکی به طور مستقیم Reichardt گفت. هنوز بالقوه بیماران خواسته می شود یک سری از سوالات و تنها کسانی که متناسب با معیارهای خاصی را دریافت وقت ملاقات به آزمایش می شود, او گفت:.

تبلیغات

سایت های پیوستن به یک لیست در حال رشد از درایو-از طریق امکانات تست در کالیفرنیا از جمله در منطقه خلیج و در اورنج کانتی. به آنها دسترسی مردم یا باید یک وقت ملاقات و یا تماس با دکتر خود را که باید یک وقت ملاقات.

سه نفر فوت کرده اند از coronavirus در Riverside County, دو مرد و یک زن از Coachella Valley بودند که از همه مسن تر از 70. دو تا به حال مشکلات اساسی از جمله زنی که به صرف زمان در رانچو مایراج آسایشگاه قبل از او در بیمارستان بستری شد.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

یک فروشنده که انجام کار در این مرکز رانچو مایراج بهداشت و درمان و توانبخشی, مرکز همچنین قرارداد ویروس و نتایج آزمون برای 140 نفر از کارکنان و فروشندگان و 94 ساکنان شد در ادامه آمده در گمرکها.

در مجموع 22 مورد از coronavirus گزارش شده بود در شهرستان ریورساید از 3 بعد از ظهر پنج شنبه. سیزده از موارد در Coachella Valley چهار شد در غرب رودخانه شهرستان و سه نفر در جنوب غربی بخشی از county, مقامات گفت. چهار نفر از آنها اعتقاد به ارتباط با سفر و 18 آوردند و محلی به دست آورد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet