بازرسان فدرال در روز سه شنبه منتشر شد دراماتیک فیلم نشان دادن صحنه ای که کوبه برایانت هلیکوپتر سقوط کرد یک کالاباساس دامنه کوه به قتل NBA بزرگ او و هفت نفر دیگر.

ملی ایمنی حمل و نقل ویدیو نشان می دهد سوخته خرابه هلیکوپتر که شکست از هم جدا در تاثیر یکشنبه صبح. بسیاری از آنچه باقی مانده است از هلی کوپتر سوزانده شد فراتر از به رسمیت شناختن. اما یک چرخ و قطعات بدنه به نظر می رسد به سوخته شده اند.

این ویدئو منتشر شد به عنوان NTSB در تلاش است برای تعیین علت سقوط یک کار رود به ماه.

NTSB محققان روز دوشنبه گفت که درست قبل از سقوط, خلبان به سرعت در حال صعود به جلوگیری از یک ابر لایه.

تبلیغات

جنیفر Homendy گفت: خلبان که در پرواز از اورنج کانتی به Ventura County, درخواست ویژه بصری, قوانین پرواز, که اجازه می دهد تا خلبانان به پرواز زیر 1000 فوت. یک لایه دریایی مستقر شده بودند بر منطقه صبح روز یکشنبه و در برخی از مناطق شد کفن در مه.

Homendy گفت: از آن باقی مانده است معلوم نیست چرا این هلیکوپتر ناودان به دامنه کوه. باقی مانده از تصادف بود پراکنده در سراسر 600 پا, او گفت:.

“این بسیار ویرانگر تصادف, صحنه,” او اضافه شده است. “وجود دارد یک منطقه تاثیر بر روی یکی از تپه و یک قطعه از دم پایین تپه در سمت چپ تپه. بدنه است و در طرف دیگر آن تپه. سپس روتور اصلی در حدود صد متری فراتر از آن. در این زمینه باقی مانده است حدود 500 تا 600 فوت است.”

تبلیغات

اجاره هلیکوپتر به سمت چپ جان وین در فرودگاه در صبح روز یکشنبه هنگامی که برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و شش مسافر دیگر سوار پرواز برای مسابقات بسکتبال در هزار اوکس.

نیم ساعت بعد آنها پرواز بیش از ضخامت ابرها در دره سن فرناندو. خلبان نگران بود به اندازه کافی به درخواست پرواز, کنترل, برای پیگیری آنها. همانطور که او با نزدیک شدن به تپه های کالاباساس در 150 مایل در ساعت, برج radioed اوگفتن او او خیلی کم دیده می شود در رادار.

خلبان شروع به صعود افزایش 765 پا در 36 ثانیه به اندازه کافی برای روشن شدن در نزدیکی تپه.

اما Sikorsky S-76B ناگهان نوسان کردن دوره و فرود به سرعت در حال. دو موتور هواپیما کاهش یافته و 325 پا در 14 ثانیه, رسیدن به 176 mph قبل از از دست دادن تماس با کنترل ترافیک هوایی.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im