داو پرش به عقب پریدن بیش از 1100 امتیاز بعد از بازار روز وحشتناک

بزرگنمایی این تصویر

شاخص های سهام ایالات متحده افزایش نزدیک به 5% شنبه پس از بازار بدترین روز از سال 2008. ریچارد درو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ریچارد درو/AP

چه تفاوت می کند یک روز.

پس از غواصی بیش از 2000 امتیاز پنج شنبه, میانگین صنعتی داو جونز به دست آورد برخی از آن جای پای شنبه افزایش 1,167 امتیاز.

آبی تراشه شاخص S&P 500 و Nasdaq افزایش نزدیک به 5 درصد از بازار را بدترین روز از سال 2008. قیمت نفت نیز افزایش یافت تا 11 درصد پس از از دست دادن 25 درصد از روز قبل.

روز سه شنبه دوباره بجای اول برگشتن بود آخرین حرکت چه بوده است yo-yo الگوی برای بازار سهام در چند هفته گذشته.

پرش به دنبال رئیس جمهور تهمت تماس برای حقوق و دستمزد کاهش مالیات و سایر مراحل را برای کمک به اقتصاد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که کاخ سفید بپرسید کنگره به تصویب مالیات بر حقوق برش و امداد رسانی به صورت ساعتی دستمزد بگیران برای کمک به کارگران که ممکن است مالی خرج کردن احساس به دلیل شیوع.

و در روز سه شنبه گفت دولت او مشغول به کار بود برای کمک به کروز و صنایع هواپیمایی بوده که نکنه با این بیماری همه گیر.

“ما می خواهیم برای حفاظت از حمل و نقل ما صنعت ما صنعت کروز, کروز, کشتی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما می خواهیم برای حفاظت از صنعت هواپیمایی بسیار مهم است. اما همه باید هوشیار و مراقب باشید. اما آرام می شود. واقعا کار کردن.”

در روز دوشنبه شاخص Dow کاهش یافت و نزدیک به 7.8 درصد و شاخص S&P 500 با کاهش 7.6%. سهام به شدت کاهش یافت به طوری که آن را باعث نادر 15 دقیقه توقف معاملات در بازار بورس نیویورک.

NPR اسکات Horsley کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر