ونکوور—هزینه دبورا Hamann-Trou حدود 700 $برای یک بلیط رفت و برگشت از ونکوور به لیما, پرو و $1,750 یک راه به خانه است. او می خواهم به می دانم که چرا.

Hamann-Trou یکی از کانادایی ها که می گویند که قیمت بلیط در حال شارژ برای بازگشت به کانادا در بازگشت پروازهای مرتب توسط دولت هستند بیش از حد و فراتر از هزینه های اولیه.

هزینه های در حال دفاع توسط دولت و هوا و کانادا گفت: پروازها در حال عمل در هزینه با هیچ پول ساخته شده.

پس از گرفتن یک پرواز از پرو در مارس 26, Hamann-Trou می گوید: او نظر خودش را خوش شانس می شود اما هنوز هم فکر می کند که هزینه ها عادلانه نیست.

“من درک می کنم پرواز است که به پرو خالی به طوری که آنها را به را تشکیل می دهند که برای” او گفت:. “اما این فقط یک راه است. آیا به ما پرداخت شده است.”

او وارد پرو در مارس 4, قبل از هر سفر, هشدار در مورد این کشور صادر شد و قرار بود به ترک مارس 17. اما پرواز در هوا در مکزیک لغو شد به عنوان COVID-19 ترس گسترش در سراسر جهان و پرو مرزهای خود را بسته.

به عقب بر گردیم او مجبور به پرداخت $1,408 برای پرواز به تورنتو و سپس یکی دیگر از $350 به دریافت از آنجا به ونکوور. Hamann-Trou نیست فقط یکی که بهت زده.

در تورنتو, Gaurav Dania می گوید پدر و مادر خود امیدوار بودند به خارج از هند و بازگشت به کانادا در پروازهای چارتر مرتب از طریق دولت کانادا. اما Dania گفت: دلار از 2900 قیمت بسیار شیب دار است.

“من می توانم درک اگر آن را به $1500 تا 1600 دلار در هر مسافری با توجه به این هواپیما به هند ممکن است در آینده با هیچ طوری اساسا ما پرداخت برای دور سفر” سباستین گفت. “اما آنها در حال شارژ $از 2900. چهار برابر هزینه یک راه است. من پدر و مادر خود رفت و برای $1,550 دور سفر.”

پس از شرکت هواپیمایی بلیط هزینه نیز وجود دارد که هتل هزینه حمل و نقل و هزینه های کارت اعتباری در ارتباط با سفر است. بنابراین پدر و مادر خود را که تصمیم به اقامت در هند.

یکی دیگر از انتاریو ساکن نایلا وحید گفت: Star او در اصل به نقل از 3500 دلار در هر بلیط پرواز از پاکستان در یک پرواز خاص اما بعدها گفته شد این پرواز لغو شد.

او گفت: دو ویژه پرواز در $2,800 هر بلیط چپ پاکستان برای کانادا و او به رزرو یک بر یک به طور منظم هواپیمایی برای مارس 10. اما این پرواز نیاز به رانندگی 1400 کیلومتر سفر از اسلام آباد به کراچی به آن را گرفتن.

در ضمن Hamann-Trou گفت: او پسر عموی ملی پرو شد, خانه پرواز توسط دولت پرو از میامی. تایمز اسرائیل نیز گزارش ساکنان این کشور شد و عودت از پرو بدون هیچ هزینه. او گفت: به نظر می رسد کانادایی ها در حال شارژ شدن بیش از حد.

اما آیا هزینه های شارژ برای پرواز به کانادا ساکنان عادلانه بستگی دارد که شما بخواهید.

مسافر مدافع حقوق گابور Lukács می گوید هزینه بودن گران تر از حد معمول نیست و غیر قانونی است اما با توجه به وضعیت می تواند در نظر گرفته شود سوال برانگیز است.

Lukács تاکید کرد که اگر پرواز لغو شد توسط شرکت های هواپیمایی موضوع به قانون در کانادا استفاده می شود برای بازگرداندن کانادایی کسانی که قرار بود به آنها باید قادر به استفاده از اعتبار خود را از پروازهای لغو شده به دلیل COVID-19 به روی پروازهای بازگشت.

او گفت که با توجه به کانادا هوایی مسافری مقررات حفاظت از مسافران بدهکار هستند یک نقطه در آینده در دسترس پرواز اگر ایشان لغو شده است با توجه به شرایطی فراتر از خطوط هوایی را کنترل کنید.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“من بسیار خوشحال اگر رگولاتور شد اجرای قانون” Lukács گفت. “اما آنها نیست.”

او گفت: اگر بلیط یک طرفه معمولا گران تر از بلیط بازگشت و در این مورد هیچ پروازهای بازگشت در دسترس هستند.

هوایی کانادا که سازمان پروازها از پرو با اتاوا مخالف پرواز اعتبارات باید به بازگشت پرواز و گفت: هزینه های نگهداری به عنوان کم به عنوان آن می تواند.

هوایی کانادا سخنگوی پیتر فیتزپاتریک گفت: به دلیل بازگشت پروازهای ویژه چیده شده بین هواپیمایی و دولت فدرال عادی مقررات انجام نمی شود.

“این ویژه پرواز نیست به طور منظم ایر کانادا پرواز بلکه ما را در ارائه خدمات همراه با دولت ارائه ما هواپیما و خدمه و تسهیل رزرو (که در درجه اول انجام شده توسط محلی سفارت که تماس کانادایی محلی),” فیتزپاتریک گفت: در یک ایمیل. “به همین دلیل اعتبارات معتبر نیست در این موارد است.”

او گفت: Air Canada نه پول است و از پرواز و ارسال خالی هواپیما را انتخاب کنید تا کانادایی ها.

Krystyna Dodds سخنگوی امور جهانی کانادا گفت: دولت کار کرده است یک قرارداد با شرکت های هواپیمایی حصول اطمینان از پروازهای عمل در هزینه.

“دولت کانادا در حال کار با هواپیمایی کانادا به اطمینان حاصل شود که رشته کانادایی در حال ارائه یک تجاری مناسب قیمت برای بلیط بازگشت به خانه” دادز گفت: ستاره. “هزینه های ممکن است بسته به شرکت هواپیمایی و مکان از جایی که پرواز ترک.”

او گفت: کسانی که نمی توانند پرداخت باید درخواست برای وام اضطراری از طریق COVID-19 وام اضطراری برنامه ای برای کانادایی ها در خارج از کشور.

Lukács گفت که او نمی تواند پیدا کردن هر چیزی در این قانون نشان می دهد که بازگشت پرواز معاف از معمول قوانین و مقررات.

Jeremy Nuttall

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im