جمهوری دومینیکن تاخیر در انتخابات ریاست جمهوری بیش از Coronavirus نگرانی

بزرگنمایی این تصویر

یک هائیتی افسر پلیس قفل دروازه است که جدا از جمهوری دومینیکن مرز شهر Jimani از Malpasse هائیتی در ماه گذشته به عنوان هائیتی مقامات تعطیل مرز به دلیل نگرانی از گسترش COVID-19. Dieu Nalio چری/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Dieu Nalio چری/AP

جمهوری دومینیکن که تعیین شده بود به رفتن به پای صندوق های رای در دور اول انتخابات ریاست جمهوری در ماه مه به تعویق انداختن رای گیری تا ماه ژوئیه به دلیل جاری COVID-19 همه گیر کشور کمیسیون انتخابات اعلام کرد.

در بیانیه ای در روز دوشنبه این کشور پلنوم مرکزی انتخابات هیئت مدیره گفت: آن را به حال شده است مجبور به تعویق انداختن انتخابات به دلیل بیماری همه گیر در حال انجام. انتخابات برنامه ریزی شده برای مارس 17, اما می تواند حرکت رو به جلو به 5 ژوئیه در بیانیه ای گفت:.

یک گالوپ نظرسنجی های منتشر شده در ماه گذشته به لوئیس Abinader, که نشان دهنده, مدرن, حزب انقلابی (PRM) قوی سرب بیش از نزدیکترین رقیب گونزالو Castillo. رئیس جمهور سابق Leonel Fernández تا به حال 17 درصد از آرا با توجه به گلوپ. رئیس جمهور کنونی Danilo Medina است که خدمت خود را در دوره دوم است که فاقد شرایط لازم برای اجرای دوباره.

با بیش از 3,100 مورد تأیید و نزدیک به 180, مرگ و میر, جمهوری دومینیکن است که در میان کشور بدترین ضربه در کارائیب. تا حدود یک ماه پیش وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از موارد در جمهوری دومینیکن کشور حدود 10.6 میلیون نفر است. اما پس از آن عفونت کروناویروس باید مشخصی رسیدن به عنوان بالا به عنوان 271 موارد جدید در یک روز اواخر هفته گذشته است.

در کشور همسایه هائیتی که سهام جزیره هیسپانیولا با جمهوری دومینیکن نسبتا چند موارد گزارش شده تا کنون فقط 40 با سه میر با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

حدود یک ماه پیش در هائیتی بسته مرز خود را با جمهوری دومینیکن بیش از ترس از گسترش coronavirus. با این حال سازمان ملل متحد و سازمان بین المللی مهاجرت تخمین می زند که 11,000 مردم هائیتی که زندگی در جمهوری دومینیکن باید به خانه بازگشت فقط از مارس 29.

جوزپه Loprete بین المللی مهاجرت کشور مدیر برای هائیتی گفت: هفته گذشته که نظارت بر جریان از مردم در سراسر مرز بود اثبات دشوار است.

“بهترین که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر خرید برخی از زمان برای مقامات بهداشتی برای قرار دادن برخی از مناسب نمایش در مرز برای شناسایی موارد مثبت و یا افرادی که با علائم اگر چه ما می دانیم COVID-19 پخش شده است, همچنین برای افراد با علائم” او گفت:.

یک مطالعه در سال گذشته است که در آن بیش از سه چهارم از بیمارستان در هائیتی شرکت کردند نشان داد مجموع در سراسر کشور فقط 124 تخت ICU با ظرفیت تهویه کمتر از 70 نفر در یک جمعیت حدود 11 میلیون نفر است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de