آیا من نیاز به پوشیدن ماسک در هنگام راه رفتن خارج ؟ در ماشین من ؟ آیا حیوان خانگی من نیاز به یک?

یکی دیگر از روز در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به معنی یکی دیگر از مجموعه ای از قوانین جدید Angelenos باید به دنبال کمک به صاف منحنی.

شروع جمعه لس آنجلس ساکنان ملزم به پوشیدن یک ماسک, سربند یا نوع دیگری از پوشش بیش از خود دهان و بینی در هنگام بازدید از ضروری کسب و کار تحت یک سفارش از شهردار اریک Garcetti. کارگران نیز باید از پوشیدن پوشش صورت است که صاحبان کسب و کار باید یا ارائه و یا بازپرداخت کارگران برای خرید.

Garcetti را آخرین تلاش برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus را فراهم می کند و برخی از تسکین را برای کارگران ضروری. به منظور تمرکز بر روی افرادی که در فضاهای عمومی که در آن آنها می توانند همیشه باقی می ماند شش فوت از دیگران است.

فراخوان مردم به پوشیدن ماسک صورت در آمد کمی دیر اما better late than never گفت: Chunhuei چی مدیر مرکز بهداشت جهانی در دانشگاه ایالتی اورگان. وی با اشاره به کشورهای شرق آسیا مانند ژاپن و کره جنوبی که در آن مردم با پوشیدن ماسک های صورت از ژانویه کاهش گسترش coronavirus.

تبلیغات

دکتر لورن میلر یک پزشک و محقق در Schulich موسسه در تورانس گفت: این موضوع از ماسک صورت می تواند گیج کننده و حتی در میان کارکنان بهداشتی درمانی. هدف از ماسک نیست برای محافظت از فرد با پوشیدن آنها اما به سپر انتقال بزاق بر روی فرد دیگری به طور بالقوه باعث عفونت, او گفت:.

“اگر هر کس می پوشد, ماسک, همه ما حفاظت از هر یک از دیگر از هر یک از دیگر” میلر گفت.

دو کارشناسان بهداشت و درمان توضیح داد: آنچه به دنبال در یک ماسک و سایر اقدامات احتیاطی که باید گرفته شود که با استفاده از پوشش صورت.

تبلیغات

من باید ماسک می پوشند که من حلق آویز کردن در محله?

جواب کوتاه بله است میلر گفت: به دلیل مردمی برای قدم زدن ممکن است همیشه نمی شود قادر به فاصله اجتماعی برای شش پا زمانی که آنها می آیند در سراسر افراد دیگر است.

گزینه دیگری برای مردم بدون ماسک است به “خون آشام حرکت” یا “د افغانستان بانک” که در آن شما قرار داده و آرنج خود را بر دهان خود را, او گفت:. اگر یک فرد سرفه یا عطسه آن را به آرنج خود را.

چی توصیه می کند با پوشیدن یک ماسک تنها اگر شما در نزدیکی به افراد دیگر.

“اگر شما راه رفتن در محله خود و یا رفتن دوچرخه سواری — تا زمانی که البته اعضای خانواده با شما می توانید نگه داشتن یک فاصله امن — شما نمی نیاز به یک ماسک” او گفت:.

کارشناسان بهداشت و درمان نیز پیشنهاد کرده اند به طور مداوم دستهای خود را با آب و صابون بشویید و یا از ضد عفونی کننده دست قبل و بعد از دست زدن به صورت خود را و یا چهره پوشانده اند.

اگر من برای یک اجرا باید یک ماسک?

خوب است اگر حسن نیت ارائه میدهد دونده می تواند آن را تحمل میلر گفت. در جایی مثل لس آنجلس با مسیرهای پیاده روی و سواحل و پارک های بسته آن مردم با استفاده از پیاده رو به عنوان جدید خود را ورزش محل. در برخی موارد او گفت: همیشه ممکن است عملی برای اقامت حداقل شش فوت دور از یکدیگر است.

چی گفت همان اصل امر به عنوان اگر شما قدم زدن در محله شما. اگر شما می توانید نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران دونده مجبور به پوشیدن ماسک.

تبلیغات

اگر مسیر نیست به اندازه کافی گسترده به تصویب چی گفت: مردم می توانند نفس خود را نگه دارید تا زمانی که آنها در روشن. آن را یکی از گزینه او گفت که او و همسرش را با استفاده از خود را در طول پیاده روی روزانه.

من باید یک ماسک اگر من رانندگی?

مگر اینکه فرد است یک راننده تاکسی و یا به شخص دیگری سوار چی و میلر گفت: کمی وجود دارد و هدف در پوشیدن ماسک.

“تنها زمانی که من فکر می کنم چگونه آن را ممکن است مفید است اگر کسی عطسه بدون ماسک در ماشین” میلر گفت. “آنها در حال رفتن به طور بالقوه آلوده فرمان و در صورتی که به اشتراک گذاشته شده توسط افراد دیگر دست خود را آلوده دریافت و لمس دست خود بینی و دهان است.”

چی گفت: مردم باید همیشه پوشیدن ماسک در هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی و یا سوار-به اشتراک گذاری اتومبیل.

من دیده ام ماسک در حیوانات خانگی است. باید مصرف آن احتیاط?

روز پس از یک ببر در نیویورک آزمایش مثبت برای coronavirus صاحبان نگران حیوانات خانگی خود را مستعد ابتلا به این بیماری است.

باغ وحش برانکس ببر مورد اعتقاد بر این است که برای اولین بار شناخته شده به عنوان مثال فرد-به-حیوانات عفونت در ایالات متحده است. شده اند وجود دارد گزارش از تعداد کمی از حیوانات خانگی در خارج از ایالات متحده تبدیل شدن به آلوده پس از تماس نزدیک با مسری مردم را از جمله هنگ کنگ سگ که آزمایش مثبت برای یک سطح پایین از پاتوژن در ماه فوریه و اوایل ماه مارس.

تبلیغات

میلر و چی گفت: ممکن است خیلی زود به می دانم که چگونه حیوانات پاسخ به این ویروس.

“این چیزی است که حیوانات ممکن است قادر به کامپیوتر و coronavirus اما حتی اگر آنها آلوده ما نمی دانیم که اگر آنها را تبدیل به بیمار از آن را و یا اگر آنها می توانید آن را انتقال” میلر گفت.

اگر مردم در مورد سگ خود را به خوبی در طول پیاده روی چی گفته آنها می تواند با استفاده از پوزه بند.

“اگر سگ تمایل به جویدن هر چیزی بر روی زمین از آن خطرناک است,” او گفت:. “حتی اگر آن خطر بسیار پایین تر از انسان و حیوانات خانگی می تواند آن را دریافت کند.”

چه باید من در هنگام خرید ،

با رو به کاهش عرضه N95 ماسک برای بیمارستان و کارگران بسیاری از سامریان در سراسر لس آنجلس گرفته اند و آن را بر خود برای ایجاد موقت ماسک. شانس هستند که شما آنها را دیده ظاهر در رسانه های اجتماعی در انواع سبک و رنگ.

پس چه ماسک باید به شما خرید ؟ چی توصیه خرید آن ساخته شده از پنبه یا ترکیبی از پنبه و پلی استر. اگر خرید گزینه نیست او نشان می دهد ساخت ماسک از ملحفه و یا پیراهن پنبه ای.

“این همه در مورد مواد,” او گفت:. “پنبه یا ترکیبی از پنبه و پلی استر بسیار خوب باز خطوط. برگ های آن بسیار فضاهای کوچک در میان است.”

میلر گفت: پاسخ این است که کمی پیچیده تر است. فولاد ماسک بهترین هستند اما از آنجا که آنها در تامین کوتاه مدت او گفت: بهداشت و درمان کارگران و ضعف سيستم ايمنی افراد باید تنها آنهایی که با استفاده از آنها.

“پارچه ماسک بسیار متفاوت هستند در توانایی خود را برای محافظت از COVID-19 دلیل وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از لباس و پنبه و آن بستگی به تراکم بافت و نوع مواد,” او گفت:. “پاسخ کوتاه این است که ما واقعا نمی دانم.”

در این مرحله او نشان می دهد خرید ماسک با مواد به اندازه کافی گسترده به ایمن پوشش بینی و دهان. او همچنین توصیه می کند اجتناب از bandannas زیرا آنها را به طور کامل پوشش طرف یک فرد ،

هنگامی که فولاد ماسک دریافت مرطوب میلر گفت که اثر خود را پایین می رود. اگر موقت ماسک صورت مرطوب می شود و یا مشخصه خاکی او گفت: از آن زمان به سوئیچ به یک پاک.

برای تمیز کردن آنها پاپ ماسک در لباسشویی و یا با دست بشویید و آنها را با آب و صابون. اگر امکان پذیر خواروبار کارگران باید بیش از یک جفت به تجارت و در طول شیفت در طول هفته است. در غیر این صورت چی گفت: آنها باید آنها را بشویید و هر شب هنگامی که آنها به خانه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im